2017 tasuta võistluspiletid EKJLi liikmesklubidele

Nagu juba tavaks on saanud, saavad Eesti Kergejõustikuliidu liikmesklubid EKJLi poolt korraldatud võistlustele, kus müüakse pileteid, TASUTA pääsmeid.

Suuremad klubid (üle 20 litsentseeritud sportlase) saavad 20 tasuta piletit, väiksemad klubid (alla 20 litsentseeritud sportlase)  10 tasuta piletit.

Klubi saab kutsuda võistlustele külalisi oma äranägemise järgi – klubi sportlasi, treenereid, lapsevanemaid, toetajaid jne.

Käesoleva aasta esimene selline võistlus toimub 3.-4. veebruaril Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis – Rahvusvaheline mitmevõistlus ja Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused. Võistlustel on kohal nii Eesti mitmevõistluse paremik kui ka külalised Euroopast! Rohkem infot võistluste kohta leiab kodulehelt http://tallinnindoormeeting.org/ee

Kuidas tasuta pääsme kätte saab?

Pileteid ette ei saadeta. Tasuta pääsme saamiseks tuleb soovijal võistluste sissepääsu juures (kassas) öelda klubi nimi ning talle antakse tasuta sissepääsu garanteeriv käepael.

NB! Info tasuta piletite olemasolu kohta läheb üles ka EKJLi kodulehele täpsustusega, et lisainfot piletite saadavuse kohta saab küsida klubi juhilt.

Eesti Kergejõustikuliit loodab, et klubid kasutavad seda võimalust agaralt ning tribüünid täituvad kergejõustikuhuvilistega!

LISAINFO:

Kristel Berendsen

Tehniline sekretär
kristel@ekjl.ee
tel: 66 77 992
mob: 52 89 062