12. Vana-aasta jooksul osalejad toetavad vähiravifondi „Kingitud Elu“

Liikumisaasta viimase kuu üheks tähtsündmuseks on laupäeval, 20. detsembril toimuv Vana-aasta jooks. SK Stamina poolt juba 12. korda korraldatava talvise jooksusündmuse traditsiooniliseks osaks on jõuluajale kohaselt ka heategevus. 2014. aasta Vana-aasta jooksul ja maratonil suunatakse iga osaleja osavõtutasust 5 eurot Hille Tänavsuu Vähiravifondi “Kingitud elu” toetuseks.

2013. aasta kogusid Vana-aasta Heategevusjooksul osalejad 2000 eurot, mis läks Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskusele, et toetada ebasoodsas kasvukeskkonnas elavate laste ja noorte hariduse omandamist

Vana-aasta jooks on igal aastal pakkunud osalejatele väga erilisi elamusi. Kui mõnikord on jooksjaid üllatanud paks lumi koos krõbeda pakasega, siis teinekord on joostud korralike plusskraadidega ehk detsembri kohta uskumatult hea jooksuilmaga. Ilmastikust tingitud paremate või mitte nii heade üllatuste kõrval on aga alati garanteeritud suurepärane seltskond, kellega koos saab värskes õhus ilusat talvepäeva nautida ning üheskoos panustada heategevusse.

Vana-aasta jooksu programmis on kaks distantsi: maraton ehk 42,195 km ja 8,4 km. Lühem distants on mõeldud läbimiseks ka kõigile kepikõnnisõpradele.
Võistluskeskus ja start-finiš on Rocca al Mare kooli parklas ning jooksurada kulgeb Kakumäe kergliikluse teedel.
Maratoni start antakse kl 09:30. Lühemale distantsile (8,4 km) lähetatakse liikumishuvilised kl 13:00.
Eelregistreerimine lõpeb neljapäeval, 18. novembril!

2014 Vana-aasta jooksu juhendid ja registreerimise info: www.stamina.ee/rahvajooks
Vana-aasta jooksu leiad ka Facebookist SIIT.

Vähiravifond “Kingitud elu” on Eesti esimene eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on toetada vähihaigeid (ja nende peresid), kelle ravimist ei pea riik hetkel piisavalt “kulutõhusaks”. Fond aitab osta kalleid ravimeid, mis pikendavad inimeste täisväärtuslikku elu. Üheksa kuuga on “Kingitud elu” kogunud annetustena 200 000 eurot ning toetanud kümmet patsienti vanuses 20-76. 

Vähiravifond “Kingitud elu” on päästerõngas abivajajatele, kes ei mahu riikliku ravipoliitika päästepaadile. Fond tahab aidata kujundada seda poliitikat inimnäolisemaks ja personaalsemaks. Samuti “ravida” tervet Eesti ühiskonda: leevendada eelarvamusi ja hirme seoses heategevusega, propageerida heategevust kui elustiili. Andes nii eestimaalastele võimaluse teha hindamatu kingitus – kinkida elu. 

Vähiravifond „Kingitud elu“ toetamise võimalused

12. Vana-aasta jooksu info:
Urmo Raiend, 5019572
Stamina Spordiklubi

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST