10. Martin Kutmani mälestusvõistlused toimuvad 10. veebruaril Tartus

Neljapäeval, 10. veebruaril toimuvad Tartu Ülikooli kergejõustikuhallis kümnendad Martin Kutmani mälestusvõistlused kergejõustikus.

Otsepilt nähtav Postimehe spordiportaalis https://sport.postimees.ee/7437642/postimees-naitab-otseulekandes-martin-kutmani-malestusvoistlust-kergejoustikus

Peakorraldaja Liis Roose sõnul on ettevalmistusi suureks ja meeldejäävaks kergejõustikuõhtuks tehtud viimased paar kuud. “Oleme palju rõhku pannud erilise atmosfääri loomisele, eks 10. veebruaril näevad sportlased ja pealtvaatjad ise. Ma loodan, et see neljapäeva õhtu Tartu Ülikooli kergejõustikuhallis pakub meile huvitavaid duelle, isiklikke rekordeid ja ennekõike meeldejäävat võistlust igale sportlasele.” sõnas Roose.

Tartu Ülikooli spordihoones pannakse end proovile mitmel alal. Naised ja mehed võistlevad 60 m tõkkejooksus, kõrgushüppes, 60 m ja 400 m jooksus. Naised võistlevad veel teivas- ja kolmikhüppes, mehed kaugushüppes ja 800 m jooksus.

Gruusiast pärit Kutman lahkus meie hulgas 2012. aasta mais. Tema nimekamate õpilaste hulka kuuluvad Anna Iljuštšenko (kõrgushüpe 1.96), Ramon Kaju (kõrgushüpe 2.28 ja kümnevõistlus 7608) ja Ain Evard (kõrgushüpe 2.25).

“Tahan juba ette tänada Martin Kutmani perekonda, sponsoreid, toetajaid ja inimesi, kes on andnud oma panuse, et saame Kutmani memoriaali jätkuvalt korraldada – aitäh,” lisas peakorraldaja.

Võistlejate registreerimine: liisroose@hotmail.com
Registreerimine lõppeb 06.02, hilisemaid soove ei rahuldata ja sportlast starti ei lubata!

Martin Kutmani mälestusvõistlusi korraldab Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 

Lisainfo:
Projektijuht: Liis Roose 
E-mail: liisroose@hotmail.com 
Telefon: 56929893
 

Kadri Vernik 
Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi kergejõustiku spordijuht 
E-mail: kadri.vernik@ut.ee 
Telefon: 56923426 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST