U20, U18 ja U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses

04.-05.09.2020 – Rakvere

Ajakava

Lähetustingimused:

  • Igas vanuseklassis on võistkonnas 4 + 4  sportlast, arvesse läheb kolme parema sportlase tulemuste summa
  • Lähetatakse 2 paremat sportlast mitmevõistluse EMV põhjal + 2 sportlast koondise juhi valikul. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

TRANSPORT:
Buss väljub Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) reedel, 4. septembril kell 10.00  Tagasisõit toimub peale võistluste lõppu laupäeval, 5. septembril.

MAJUTUS:
Katarina Külalistemaja, Pikk tn 3,  Rakvere. (1 öö – reede, 04.09.2020)

TOITLUSTUS:
Reedel, 4. septembril lõunasöök ja õhtusöök staadionil (12:00 – 20:00)
Laupäeval, 5. septembril hommikusöök hotellis (7:00 – 10:00), lõunasöök ja õhtusöök staadionil (12:00 – 18:00)
NB! Eritoitumise korral võtta koondise juhiga ühendust

VÕISTLUSVARUSTUS: RIO võistlusvorm
Varustuse saab kätte kohapeal. 

KOONDIS

NOORMEHED                                         NEIUD                             
 Romet Kivi SK ViraažU16 Mirtel Klaar Audentese SK
 Harry Richard
 Jääger
 SK Elite Sport  Emma Kathrina Hein Haapsalu KJK
 Timo Kaarus Saue KJK  Greete-Liis Krapp SK Altius
 Tristan Aik Sild Treeningpartner  Elsa Puu TÜ ASK
     
 Andreas Hantson VAK StaierU18 Laura Lokotar KJK Kose 2000
 Jaroslav Sivuha Audentese SK  Mona Linda Sikkal SK Leksi 44
 Valter Eric
 Viisel
 Tallinna SS Kalev  Kaireen Penek KJK Vike
 David Jaanson Leksi 44  Jane Roosimägi KJS Sakala
     
 Igor Andrejev Audentese SKU20 Johanna Soover Audentese SK
 Steven Sepp Niidupargi KJK  Heidy Bergštein Audentese SK
 Tony Ats Tamm Audentese SK  Kelly-Anete Koik Valga Maret Sport
 Karl Oskar Pajus SK Elite Sport  Marilis Remmel KJK Saare
     
     

Noormeeste koondise juht: Tõnu Kaukis (tel: 528 6104)
Neidude koondise juht: Mikk-Mihkel Arro (tel: 5646 5572)
Koondise füsioterapeudid: Risto Jamnes ja Henriette Porila
Treenerid: Viljo Grauding, Mairo Tänav (Tänak), Mikk Pahapill, Ester Legonkov, Leonid Brjuhhov, Toomas Suurväli, Holger Peel, Andrei Nazarov, Mihkel Lembit, Tiina Torop, Sander Prits, Riho Meri, Alar Madilain, Romet Mihkels, Heiko Väät, Sven Andresoo, Erki Nool, Andres Laide, Kaja Ladva, Leho Estorn