U20 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

2. märts 2024 – VÕRU

AJAKAVA
TEHNILINE INFO

LÄHETUSTINGIMUSED:

  1. Lähetatakse 1 katsevõistluse parim sportlane ja 1 sportlane koondise juhi valikul, kes soovituslikult järgib koondisse nimetamisel edetabelit.
  2. katsevõistlus on U20 talvine EMV 10.-11.02.2024;
  3. Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. kui 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisse nimetamisel edetabelit.

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal. Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta oma pikad liibuvad ja võistluspüksid (kui on sinised või mustad).

TRANSPORT:
Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) väljub buss laupäeval, 2. märtsil kell 8:00Tartust, Ülikooli spordihoone parklast (Ujula 4) kell 10:15.
Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

KOONDIS

NOORMEHEDKLUBIALANEIUDKLUBI
Andreas KaseKJK Järvala60mMia Lisett MeringoRae Kergejõustik
Raiko KahrAudentese SKHannaleena LiivTartu SS Kalev
Raiko KahrAudentese SK200mMia Lisett MeringoRae Kergejõustik
Andreas KaseKJK JärvalaMirtel KlaarSK Raesport
Romet KiviSK Viraaž400mViola HambidgePärnu SK Altius
Holger HimuškinSK Elite SportAnette PetsTartu SS Kalev
Sten SihverTÜ ASK800mMarleen KollSparta SS
Savva NovikovKJK VisaMerili TiikPärnu Kalevi KJK
Richard Kaup-LapõninSK Lindon1 500mBianka UhtjärvSK Viraaž
Jesse LauterRapla JKTriin VirveTü ASK
Hugo RaskTK 21 CC3 000mBerit GuzasNõmme KJK
Oliver GrauenNõmme KJKKaisa Maria OllNõmme KJK
Raiko KahrAudentese SK60m tjElsa PuuTÜ ASK
Steven LeppojaKJK Võru LõunalõviMirtel KlaarSK Raesport
Kristen Robin MastKJK Võru LõunalõviKõrgushüpeValeria SmirnovaTallinna SS Kalev
Aivar EllamRakvere KJK VikeMirtel KlaarSK Raesport
Robert KompusSK Elite SportTeivashüpeIiris JõgiSK Elite Sport
Andreas TrummTÜ ASK
Rasmus FlorenRakvere KJK VikeKaugushüpeElsa PuuTÜ ASK
Sander TiksSK Leksi 44Berit KukkTÜ ASK
Sander TiksSk Leksi 44KolmikhüpeAnna PanenkoKJK Atleetika
Roman TaninValga SK Maret-SportRuth Mary OngaSK Fortis
Tristan Aik SildTreeningpartnerKuulitõugeGreete-Liis KrappPärnu SK Altius
Hendrik KookmaaSaue KJKEmma Kathrina HeinHaapsalu KJK
Romet KiviSK Viraaž4x400m segateatejooksViola HambidgeSK Pärnu Altius
Holger HimuškinSK Elite SportAnette PetsTartu SS Kalev

Koondise info: Kristel Berendsen tel:+372 5289062 / e-mail: kristel@ekjl.ee
Alaliidu esindaja: Mariliis Merisalu
Koondise füsio: 
Koondise treenerid: Maris Mägi, Anne Mägi, Aleksandr Hvorõhh, Erki Nool, Riho Meri, Erik Horn, Urmas Uhtjärv, Viljo Grauding, Tõnu Kaukis, Ille Kukk, Ingrid Reiljan, Kelly Kvarnstrom, Heini Allikvee, Harry Lemberg, Romet Mihkels, Jaak Vettik