U20 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 2024

U20 Balti meistrivõistlused 22.07.2024 – Valmiera, LÄTI

LÄHETUSTINGIMUSED:

  1. U20 vanuseklassis lähetatakse 1 katsevõistluse parim sportlane ja 1 sportlane koondise juhi valikul, kes soovituslikult järgib koondisse nimetamisel edetabelit.
  2. Katsevõistlused U20 EMV 3.-4.07.2024;
  3. Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhile. Kui loobuvad nii EMV 1. kui 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisse nimetamisel edetabelit.

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal. Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta oma pikad liibuvad ja võistluspüksid (kui on sinised või mustad).
NB! Kõik, kellel on juba olemas 2024 aasta EESTI KERGEJÕUSTIKU NOORTEKOONDISE T-särk, peavad selle ise kindlasti kaasa võtma!

TRANSPORT: 
Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) väljub buss esmaspäeval, 22. juulil kell 8:00
Pärnust, Spordihalli parklast (Riia mnt 129) kell 9:45  
Tartust, Ülikooli Spordihoone parklast kell 9:30

Tagasisõit toimub kohe peale võistluste lõppu kell 19:00.


VÕISTLUSAREEN: Jāņa Daliņa stadium (Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, LV-4201)

Ajakava

KOONDIS:

NOORMEHEDKLUBIALANEIUDKLUBI
Andreas KaseKJK Järvala100mMia Lisett MeringoRae Kergejõustik
Rain KirsipuuTartu Ü. ASKMarie RandalaSK Elite Sport
Rain KirsipuuTartu Ü. ASK200mMirtel KlaarSK Raesport
Martin PikkTSAMarie RandalaSK Elite Sport
Holger HimuškinSK Elite Sport400mAnette PetsTartu SS Kalev
Erik LoorandTSALiisi KangroSK Lindon
Sten SihverTartu Ü. ASK800mMarleen KollSparta SS
Frank Joonas EllamTSAMerili TiikPärnu Kalevi KJK
Richard Kaup-LapõninSK Lindon1500mAnna Maria RaspelRae Kergejõustik
Hugo Rask21CCTriin VirveTartu Ü. ASK
Gregor RasvaAudentese SK3000mKaisa Maria OllNõmme KJK
Gert Martin SavitschTreeningpartnerAlexandra Schipai21CC
10000/5000m käiminePolina SimonenkoKJK Atleetika
Marta HandinaKJK Atleetika
Raiko KahrAudentese SK110/100m tjViola HambidgePärnu SK Altius
Steven LeppojaVõru KJK LõunalõviElsa PuuTartu Ü. ASK
Romet KiviSK Viraaž400m tjViola HambidgePärnu SK Altius
Johann-Martin TorimSK Elite SportMia Lisett MeringoRae Kergejõustik
Oliver GrauenNõmme KJK3000m tak.Bianka UhtjärvSK Viraaž
Kevin LaanekiviRapla JKBerit GuzasNõmme KJK
Kristen Robin MastVõru KJK LõunalõviKõrgushüpeValeria SmirnovaTallinna SS Kalev
Tristan Aik SildTreeningpartnerMirtel KlaarSK Raesport
Karl Kristjan PohlakSK Elite SportTeivashüpeMiia TillmannVõru KJK Lõunalõvi
Andreas TrummTartu Ü. ASK
Rasmus FlorenRakvere KJK ViKeKaugushüpeAnna PanenkoKJK Atleetika
Raiko KahrAudentese SKElsa PuuTartu Ü. ASK
Sander TiksSK Leksi 44KolmikhüpeAnna PanenkoKJK Atleetika
Robin Mathias MüürTartu SS KalevStella SeimTartu SS Kalev
Benjamin RannikAudentese SKKuulitõugeGreete-Liis KrappPärnu SK Altius
Hendrik KookmaaSaue KJKKäroli KõvaskSK Maret-Sport
Hendrik KookmaaSaue KJKKettaheideNoora Liisa AderAudentese SK
Manfred MännamaaTSAKatarina UtsalTartu SS Kalev
Manfred MännamaaTSAVasaraheideAliis OjalaNiidupargi KJK
Kristjan Erik KallingAudentese SKRonja OravTSA
Tristan Aik SildTreeningpartnerOdaviseHeti VäätTSA
Ragnar MaripuuSK FortisEmma Kathrina HeinHaapsalu KJK
Andreas Kase
Rain Kirsipuu
Karl Kristjan Pohlak
Steven Leppoja
4x100mMia Lisett Meringo
Marie Randala
Mirtel Klaar
Romet Kivi
Holger Himuškin
4x400m segateatejooksViola Hambidge
Anette Pets

Koondise juht: Heiko Väät
Koondise füsio: Silvia Tšernjavski
Koondise treenerid: 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST