U18 ja U20 Balti meistrivõistlused

U18 ja U20 Balti meistrivõistlused 01-02.08.2020 – Pärnu

Lähetustingimused:

  • Lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal
  • Katsevõistlused on U18, U20 EMV 23.-24.07.2020
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal. Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta oma pikad liibuvad ja võistluspüksid (kui on sinised või mustad).

TRANSPORT:
Buss nr. 1 väljub Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) laupäeval, 1. augustil kell 11.00 
Buss nr. 2 väljub Tartust Ülikooli Spordihoone parklast (Ujula 4) laupäeval, 1. augustil kell 10.30 ning Viljandi bussijaamast kell 11.30. Tagasisõit toimub peale võistluste lõppu pühapäeval, 2. augustil.

MAJUTUSE INFO:
U18 koondis – Hotell Emmi – Laine 2, Pärnu (http://emmi.ee/et/)
U20 koondis – Laine Külalistemaja – Laine 6a, Pärnu (https://laineguesthouse.ee/)

TUBADE JAOTUS

TOITLUSTUS: toimub talongide alusel staadionil asuvas toidutelgis.
Laupäeval, 1.08 – lõuna 12:00 – 15:00 / õhtusöök 18:00 – 21:00
Pühapäeval, 2.08 – lõuna 12:00 – 16:00

JUHEND

AJAKAVA

U18 KOONDIS:

NOORMEHEDKLUBIALANEIUDKLUBI
Karl August KalameesTÜ ASK100mMarit KutmanTÜ ASK
Pert-Emil RaunSK LindonAnna Maria MillendAudentese SK
Pert-Emil RaunSK Lindon200mMarit KutmanTÜ ASK
Markus PostVõru LõunalõviGrette-Ly MäesaluTÜ ASK
Karl August KalameesTÜ ASK400mEmmeliine MeristePärnu Kalevi KJK
Hanno TammSK AltiusMarilis KruveKose 2000
Uku-Renek KronbergTartu SS Kalev800mCarmen RääkValga Maret-Sport
Ralf Rupert NigulUP SportAnete RandmaSK Fortis
Ralf Rupert NigulUP Sport1500mMari Mai RuusTartu SS Kalev
Artjom RaiskiRae SportAnete RandmaSK Fortis
Jürgen JoonasVõru Lõunalõvi3000mMari Mai RuusTartu SS Kalev
Edvard KallasTallinna SS KalevTriin EralaRapla JK
Madis KaareSK Altius110/100m tjAnna Maria MillendAudentese SK
Franz KrullVõru LõunalõviMarianne KiviTÜ ASK
Dan ŠemeljovValga Maret-Sport400m tjJuliana DemeštšenkoTallinna SS Kalev
Märten TroppSK FortisAnna LensmentAudentese SK
Sander Max LaaneTreeningpartner2000m tak.Carmen RääkValga Maret-Sport
Sander PiikSK SchnelliEliise LuksNõmme KJK
Andreas HantsonViljandi VAK StaierKõrgushüpeElisabeth PihelaAudentese SK
Kristjan TimuskaVõru LõunalõviLaura LokotarKose 2000
Madis KaareSK AltiusTeivashüpeLaure KiivitTÜ ASK
Marten RoastoViljandi SakalaMarianne KiviTÜ ASK
Roman LitvinovRakvere KJK VikeKaugushüpeLaura LokotarKose 2000
Oliver KruuspanAudenetse SKLiisa-Maria LustiAudentese SK
Viktor MorozovKohtla-Järve KJK AtleetikaKolmikhüpeValerija PaskidovaKalev-Sillamäe
Tõnis TimmiVõru LõunalõviAnna LensmentAudentese SK
Hannes RemmelgasTÜ ASKKuulitõugeBerit SaarRakvere KJK Vike
Daniel KurašinValga Maret-SportMona Linda SikkalLeksi 44
Hannes RemmelgasTÜ ASKKettaheideKelly HeinpõldViljandi Sakala
Reth Daniel PuntSK FortisBerit SaarRakvere KJK Vike
Alar ReiljanNõmme KJKVasaraheideKelly HeinpõldViljandi Sakala
Tristan TaltsNõmme KJKEileen PärduAudentese SK
Andry HarjakasAudentese SKOdaviseJohanna Elisabeth AderSK Elite Sport
Karl-Martin KrappSK AltiusJane RoosimägiViljandi Sakala
Karl August KalameesTÜ ASK4x100m Marit KutmanTÜ ASK
Oliver KruuspanAudentese SKAnna Maria MillendAudentese SK
Pert-Emili RaunSK LindonGrette-Ly MäesaluTÜ ASK
Madis KaareSK AltiusMatilda VitsutTallinna SS Kalev
Hanno TammSK Altius4x400m segateatejooksJuliana DemeštšenkoTallinna SS Kalev
Dan ŠemeljovValga Maret-SportMarilis KruuveKose 2000

U18 koondise juht: Heiko Väät (tel: 516 7125)
Koondise füsio: Risto Jamnes
Alaliidu esindaja: Kristel Berendsen (tel: 5289 062)
Koondise treenerid: Ille Kukk, Sander Prits, Tiit Aru, Harry Lemberg, Anneli Taul, Riho Meri, Raimond Luts, Marika Manglus, Aleksandr Hvorõh, Enrico Hendrikson, Alar Madilainen, Heini Allikvee, Toivo Ruut, Eva Kuningas, Sven Andresoo, Madis Paju, Rauno Kirschbaum, Aivar Räni

U20 KOONDIS:

NOORMEHEDKLUBIALANEIUDKLUBI
Ken-Mark MinkovskiAudentese SK100mAnn Marii KivikasSK Altius
Robin SaparRakvere KJK VikeEliise AnijalgTartu SS Kalev
Robin SaparRakvere KJK Vike200mAnn Marii KivikasSK Altius
Ken-Mark MinkovskiAudentese SKLiisa Maria TruupõldTartu SS Kalev
Mark HeidmetsSK Elite Sport400mStella Sofia AltmetsNõmme KJK
Edward HennoTartu SS KalevBrigitta LeesSK Fortis
Kalev HõlpusRapla JK800mLiis Grete AtonenAudentese SK
Ragnar RoobaRakvere KJK VikeStella Sofia AltmetsNõmme KJK
Kalev HõlpusRapla JK1500mChristelle VallAudentese SK
Johan TammTartu SS KalevMerili-Mai KivimetsTartu SS Kalev
Robert TelptAudentese SK3000mChristelle VallAudetese SK
Johan TammTartu SS KalevKaidy KaasikuKJK Järvala
Karl-Hendrik PaluAudentese SK110/100m tjTriine-Marie LandSK Fortis
Romet VahterKJK SaarePippi Lotta EnokKJK Visa
Karl-Oskar PajusSK Elite Sport400m tjLiis Grete AtonenAudentese SK
Eerik OolupKJK SaareMarite MäesaarVõru Lõunalõvi
Raul ViitmaaViljandi VAK Staier2000m takStella ReinumägiNõmme KJK
Kert KaskSparta SSAnette HantsonViljandi VAK Staier
Markus AnveltKJS AlemKõrgushüpeLilian TurbanSK Elite Sport
Albert BeilinsonTallinna SS KalevKelly-Anete KoikValga Maret-Sport
Eerik HaamerTÜ ASKTeivashüpeMarleen MüllaRakvere KJK Vike
Deniel KedrovAudentese SKCaroline LehesTÜ ASK
Igor AndrejevAudentese SKKaugushüpeLiisa Maria TruupõldTartu SS Kalev
Romet VahterKJK SaareTriine-Marie LandSK Fortis
Igor AndrejevAudentese SKKolmikhüpeJohanna SooverAudentese SK
Grigori VelikanovKalev-SillamäeEliise AnijalgTartu SS Kalev
Enrico HänileneViljandi SakalaKuulitõugeGertu KüttmannNiidupargi KJK
Rasmus RooslehtNiidupargi KJKEmely KarhuNiidupargi KJK
Oskar Filip TammikTÜ ASKKettaheideEmely KarhuNiidupargi KJK
Steven SeppNiidupargi KJKGedly TugiAudentese SK
Kaaro SaatmäeNiidupargi KJKVasaraheideAnnika Emily KellyTÜ ASK
Oskar Filip TammikTÜ ASKGertu KüttmannNiidupargi KJK
Enrico HänileneViljandi SakalaOdaviseGedly TugiAudentese SK
Rasmus RooslehtNiidupargi KJKKatre Marit LiivSK Viraaž
Ken-Mark MinkovskiAudentese SK4x100mEliise AnijalgTartu SS Kalev
Robin SaparRakvere KJK VikeLiisa Maria TruupõldTartu SS Kalev
Eerik HaamerTÜ ASKCarina-Renne ValdekAudentese SK
Mark HeidmetsSK Elite SportTriine-Marie LandSK Fortis
Karl-Oskar PajusSK Elite Sport4x400m segateatejooksAnn Marii KivikasSK Altius
Mark HeidmetsSK Elite SportLiis Grete AtonenAudentese SK

U20 koondise juht: Tõnu Kaukis (tel: 528 6104)
Koondise füsio: Risto Jamnes
Alaliidu esindaja: Kristel Berendsen (tel: 5289 062)
Koondise treenerid: Kersti Viru, Ingrid Reiljan, Liivi Eerik, Piret Tamm, Erki Nool, Mikk-Mihkel Arro, Hennit Küppas, Kädy Tänav(Tänak), Erik Horn, Andres Laide, Mairo Tänav(Tänak), Svetlana Košeleva, Veiko Valang, Maile Mangusson, Priit Sihver, Ants Kuusik, Romet Mihkels, Mihkel Lembit