U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

24. veebruar 2024 – Klaipeda, Leedu

AJAKAVA
TEHNILINE INFO

LÄHETUSTINGIMUSED:

  1. Lähetatakse 2 katsevõistluse parimat sportlast igal alal;
  2. katsevõistlus on U18 talvine EMV 10.-11.02.2024;
  3. Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. kui 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisse nimetamisel edetabelit.

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal. Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta oma pikad liibuvad ja võistluspüksid (kui on sinised või mustad).

TRANSPORT:
Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) väljub buss reedel, 23. veebruaril kell 9:00Pärnust, Spordihalli parklast (Riia mnt 129) kell 10:30.
Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.
Tartust – treener Karin Hausenbergi autoga (lepitakse eraldi kokku)

NB! KAASA VÕTTA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT (ID-KAART/PASS)!
Alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT

VÕISTLUSAREEN – Klaipėda Indoor Arena, address Taikos ave. 54, Klaipėda
MAJUTUS – Hotel “Aurora”, address Nemuno str. 51, 91190 Klaipėda

KOONDIS

NOORMEHEDKLUBIALANEIUDKLUBI
Rasmus JaansonSK Raesport60mPia Lauren MatsaluTallinna Spordiakadeemia
Hans Aston AltjõePärnu Kalevi KJKJohanna LokotarKJK Kose 2000
Tristan KonsoRakvere KJK Vike200mJohanna LokotarKJK Kose 2000
Rasmus JaansonSK RaesportEllen Ingrid AadamsooSK Elite Sport
Romet KriksUP Sport400mHedi AndreSK Elite Sport
Uku Hann SusiSK Elite SportAnna SõerdRae Kergejõustik
Rudolf AavikSK Elite Sport800mNaomi ToomenurmPärnu SK Altius
Georg Ander SoeSK Elite SportAllika Inkeri MoserSK Elite Sport
Hendrik HangRakvere KJK Vike1 500mKarmel JanoRapla JK
Ronan SalmuTK 21 CCAleksandra KursRae Kergejõustik
Alexander TürnTartu SS Kalev3 000mLiise LillelaidSK Elite Sport
Remi EdurTreeningpartnerElis LeppikTartu SS Kalev
Tristan KonsoRakvere KJK Vike60m tjPia Lauren MatsaluTallinna Spordiakadeemia
Kaspar PalmsaarPärnu SK AltiusEllen Ingrid AadamsooSK Elite Sport
Henri EenpuuRakvere KJK VikeKõrgushüpeEmma Lotta JürventsonSK Elite Sport
Kaspar PalmsaarPärnu SK AltiusMaarja-Liisa NurjaTartu SS Kalev
Henri ApriSK Elite SportTeivashüpeAllika Inkeri MoserSK ELite Sport
Endel PällinSK Elite SportKärt HaamerTÜ ASK
Ron Sebastian PuiesteeKJK SaareKaugushüpeMia Mireia UusorgTallinna Spordiakadeemia
Tristan TammAudentese SKKrettel KlaarAudentese SK
Sten Erik IirTartu SS KalevKolmikhüpeMarta RündvaTallinna Spordiakadeemia
Andrei MalinovskiKJK Kalev-SillamäeMarleen HausenbergTartu SS Kalev
Karl TukaPärnu Kalevi KJKKuulitõugeKristella TiriValga SK Maret-Sport
Anders VeidnerVõru KJK LõunalõviMadleen VebersonNiidupargi KJK
Endel PällinSK Elite Sport4x400m segateatejooksHedi AndreSK Elite Sport
Ron Sebastian PuiesteeKJK SaareMia Mireia UusorgTallinna Spordiakadeemia

Koondise info: Kristel Berendsen +372 5289062 ja kristel@ekjl.ee
Koondise juht võistlustel: Romet Mihkels
Koondise füsio: Viktoria Kisseljova
Koondise treenerid: Mairo Tänav(Tänak), Romet Mihkels, Erik Horn, Andres Laide, Urmas Põldre, Karin Hausenberg, Liivi Eerik, Maris Mägi
Kohtunike esindaja: Tauri Lusti