U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

U16 Balti meistrivõistlused 11.07.2023 – Ogre, Läti

Lähetustingimused:

  • Lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal
  • Katsevõistlused on U16 EMV 4.-5.07.2023
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal. Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta võistluspüksid (kui on sinised või mustad).
NB! Kõik, kellel on juba olemas 2023 sinine EESTI KERGEJÕUSTIKU NOORTEKOONDISE T-särk, peavad selle ise kindlasti kaasa võtma!

TRANSPORT:
Buss nr.1Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) väljub buss teisipäeval, 11. juulil kell 9:00Pärnust, Spordihalli parklast (Riia mnt 129) kell 10:30.
Buss nr.2 – Tartust, Ülikooli Spordihoone parklast (Ujula 4) väljub buss teisipäeval, 11. juulil kell 9:30Valgast, Bauhofi parklast kell 10:30.
Tagasisõit toimub kohe peale võistluste lõppu.

NB! KAASA VÕTTA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT (ID-KAART/PASS)!
Alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT

AJAKAVA (NB! Ajakava muudetud 06.07!)


 KOONDIS:

POISIDKLUBIALATÜDRUKUDKLUBI
Tristjan JaansonSK Elite Sport100mGrete KiislerAudentese SK
Deron Abidemi MosesAudentese SKMia Eleanora NurmelaRakvere KJK ViKe
Tristjan JaansonSK Elite Sport200mMia Eleanora NurmelaRakvere KJK ViKe
Endel PällinSK Elite SportPaula PällinSK Elite Sport
Gert PodnieksValga SK Maret-Sport400mPaula PällinSK Elite Sport
Andres LeppsooTÜASKReena KurgTÜASK
Markus SiiloSK Lindon800mNaomi ToomenurmPärnu SK Altius
Romet RidalaanAudentese SKSophia Emily KaldreAudentese SK
Hendrik HangRakvere KJK ViKe2000mAleksandra KursRae Kergejõustik
Ronan Salmu21CCEllen KobinTallinna SS Kalev
Deron Abidemi MosesAudentese SK110/100m tjEllen Ingrid AadamsooSK Elite Sport
Jakob TruusTartu SS KalevMarta Mia LeppVõru KJK Lõunalõvi
Hank-Gerhard HausenbergTartu SS Kalev300m tjEllen Ingrid AadamsooSK Elite Sport
Endel PällinSK Elite SportArabella VõsuSK Elite Sport
Uku Hann SusiSK Elite Sport1500m tak.Aleksandra ArtamonovaKJK Kalev-Sillamäe
Kristo TimuskaUP SportErika UdrasVõru KJK Lõunalõvi
Andrei ArtamonovKJK Kalev-Sillamäe5000m/3000m käimineArina BugrovaKJK Kalev-Sillamäe
Andrei KlimovKJK Kalev-SillamäeLiidi JõemägiSK Lindon
Kaspar IsandSK Elite SportKõrgushüpeEmma Lotta JürvetsonAudentese SK
Siim LeppRae KergejõustikMirtel KaseViljandi VAK Staier
Jakob TruusTartu SS KalevKaugushüpeEllen Ingrid AadamsooSK Elite Sport
Gustav LampSK Elite SportLaura TõemetsRakvere KJK ViKe
Vjatšeslav IvanovNarvicKolmikhüpeLaura Liisa ViderTÜASK
Marten KaljurKSK AlemAlina IonovaKJK Kalev-Sillamäe
Kaspar IsandSK Elite SportTeivashüpeGrete KulmarSK Elite Sport
Kristofer VuttAudentese SKMeloore TammSK Elite Sport
Gregor KirilandViljandi KJS SakalaKuulitõugeSimona LadvaHaapsalu KJK
Kaspar IsandSK Elite SportRahel MäeTartu SS Kalev
Uko ValiSK FortisKettaheideRahel MäeTartu SS Kalev
Arpo VahulaRakvere KJK ViKeDeneli OjalaViljandi KJS Sakala
Maxim BolshakovNarvicVasaraheideMadleen VebersonNiidupargi KJK
Sergei BelovNarvicDeneli OjalaViljandi KJS Sakala
Frank ValiSK FortisOdaviseKadi-Ly KiismanTÜASK
Arpo VahulaRakvere KJK ViKeRahel MäeTartu SS Kalev
Tristjan Jaanson
Gert Podnieks
Väike Rootsi teatejooks (100m+200m+300m+400m)Grete Kiisler
Paula Pällin

Koondise juht: Erik Horn tel: 5266376
Füsioterapeut: Silvia Tšernjavski
Koondise treenerid: Kädy Tänav(Tänak), Mairo Tänav(Tänak), Romet Mihkels, Kirke Aitsen, Alar Madilainen, Sirje Kiviaru, Svetlana Košeleva, Krista Viipsi, Riho Meri, Jaan Tiitsaar, Anne Mägi, Veiko Valang, Jevgeni Terentjev