U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 2024

17. juuli 2024 Šiauliai, Leedu

Lähetustingimused:

  • Lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal
  • Katsevõistlused on U16 EMV 8.-9.07.2024
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal. Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta võistluspüksid (kui on sinised või mustad).
NB! Kõik, kellel on juba olemas 2024 sinine EESTI KERGEJÕUSTIKU NOORTEKOONDISE T-särk, peavad selle ise kindlasti kaasa võtma!

TRANSPORT:
Buss nr.1 – Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) väljub buss teisipäeval, 16. juulil kell 10:00Pärnust, Spordihalli parklast (Riia mnt 129) kell 11:30.
Buss nr.2 – Tartust, Ülikooli Spordihoone parklast (Ujula 4) väljub buss teisipäeval, 16. juulil kell 11:00Valgast, Bauhofi parklast kell 12:00.
Tagasisõit toimub kohe peale võistluste lõppu.

NB! KAASA VÕTTA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT (ID-KAART/PASS)!
Alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT

AJAKAVA 


 KOONDIS:

POISIDKLUBIALATÜDRUKUDKLUBI
Oliver MäesaluTÜ ASK100mMia Eleanora NurmelaKJK Vike
Konstantin LitvinovSK RaesportMette Marii EstornSK Lindon
Konstantin LitvinovSK Raesport200mIvona Maria JakobsonTallinna SS Kalev
Oliver MäesaluTÜ ASKLoore-Liis ViidikSK Elite Sport
Uku PärnametsSK Elite Sport400mMette Marii EstornSK Lindon
Kevin KösterSK LindonBianca Maria VuksTÜ ASK
Henri NäppiSK Lindon800mSophia Emily KaldreAudentese SK
Kert KööbiSK KiirusGerda KadakTSA
Jonas MerilooAudentese SK2000mEvamaria Albert21 CC
Kert KarmKJK VikeAnna Mia AtonenTSA
Andro JürissonKJK Saare110/100m tjMarta Mia LeppKJK Lõunalõvi
Kert KartseppKJK LõunalõviBritmarie HeinmäeKJS Sakala
Kert KartseppKJK Lõunalõvi300m tjAlisa SulimenkoTÜ ASK
Karl-Oliver VahtraSK Elite SportSophia Emily KaldreAudentese SK
Sten AljasNõmme KJK1500m tak.Erika UdrasKJK Lõunalõvi
Kevin KösterSK LindonAleksandra ArtamonovaIND.
Andrei KlimovIND.3000m käimineLiidi JõemägiSK Lindon
Artur UhalsKJK VisaMitha Naomi MeltsasSK Lindon
Steven Marti LillipuuKJK AlemKõrgushüpeJoanna BuschNõmme KJK
Armand HanssonSK Maret-SportGrete MalmKJK Vike
Aleksander MetsmakerKJK VikeKaugushüpeMia Eleanora NurmelaKJk Vike
Ralf MõttusKJK LõunalõviMirtel Kase VAK Staier
Anton VolkovKJK AtleetikaKolmikhüpeGrete MalmKJK Vike
Kristofer HälingSaue KJKMirtel KaseVAK Staier
Aleksander MetsmakerKJK VikeTeivashüpeGrete KulmarSK Elite Sport
Kristjan AleksandrovVAK StaierMette Marii PainSk Elite Sport
Konrad KruuseSK Elite SportKuulitõugeJette-Delisa PappelSK Elite Sport
Armand HanssonSK Maret-SportMirtel KolloTSA
Armand HanssonSK Maret-SportKettaheideMari PajuKuusalu KJK
Herman MuguTartu SS KalevBrigitta OtsaltTartu SS Kalev
Arsenii VerzilovKJK Kalev-SillamäeVasaraheideKris Riin VeriSK Viraaž
Serafim ŠemarinKJK NarvicEliise KütsonTSA
Jarmo KõvaskSK Maret-SportOdaviseKärt ReinartKJK Saare
Ron Marcus LaurikSK Elite SportGrete MalmKJK Vike
200m – Oliver Mäesalu
400m – Henri Näppi
Väike Rootsi teatejooks (100m+200m+300m+400m)100m – Alisa Sulimenko
300m – Mette Marii Estorn

Koondise juht: Erik Horn tel: 5266376
Koondise treenerid: Kädy Tänav(Tänak), Mairo Tänav(Tänak), Sirje Kiviaru, Kirke Aitsen, Svetlana Košeleva, Krista Viipsi, Riho Meri, Heiko Väät, Mikk-Mihkel Arro, Marite Mäesaar, Heini Allikvee, Allan Elerand, Kirill Volkov, Ants Kuusik, Mihail Veržilov

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST