Toetajad

TV 10 Olümpiastarti toetajad

Orkla Eesti AS on TV 10 Olümpiastarti peasponsor. Orkla Eesti AS on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille esimene eelkäija alustas tegevust juba 1806. aastal Tallinnas. Kalev on olnud aastaid Eesti tuntuim ja mainekaim kaubamärk. Ettevõtte põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrukondiitritoodete tootmine ning müük.
Kalev Eesti suurima ja vanima maiustustetootjana loeb oma põhiväärtusteks sihikindlust, pühendumust, täpsust ja hoolivust. Nende sõnadega saab julgelt iseloomustada ka neid noori, kes näitavaid parimaid tulemusi TV 10 Olümpiastardi võistlustel. Ilma kindlate eesmärkide, pühendunult treenimise, õigete asjade tegemise õigel ajal ning hoolivuse näitamise enda ja oma kaaslaste suhtes, ei jõua kaugele.

Loe lähemalt

AS Jalajälg on TV 10 Olümpiastarti auhinnasponsor. AS Jalajälg on Nike ametlik maaletooja Baltikumis. Nike on maailma suurim spordirõivastuse ja -jalatsite tarnija ning peamine spordivarustuse tootja.

Loe lähemalt

CoomorLander on TV 10 Olümpiastarti auhinnasponsor. CoomorLander  on Acme jt kaubamärkide esindaja Eestis, laste võistlussarja toetataksegi just Acme toodetega. Acme sortimenti kuuluvad – CD ja DVD toorikud, audio- ja videokassetid, MP3 mängijad, arvuti puhastusvahendid, CD ja DVD mapid, kõrvaklapid, fotopaberid, lai valik kõlarieid, klaviatuure, hiiri ning patareisid.

Loe lähemalt

Mars Eesti on TV 10 Olümpiastarti auhinnasponsor. Wrigley on maailma suurim suhkruvaba närimiskummide tootja omades sellised tuntuid brände nagu Orbit, Five, Juicy Fruit, Doublemint, Lockets, Skittles jne. Lisaks närimiskummidele toodab Wrigley ka pastille ja närimiskomme. TV 10 Olümpiastarti võistlussarja toetatakse erinevate Wrigley toodetega, millest põhiosa moodustab Orbit suhkruvaba närimiskummid.

Sportland Eesti on TV 10 Olümpiastarti auhinnasponsor. Sportlandis on esindatud paljud tuntuimad spordirõivaste brändid ning kauplusest leiab kõik vajaliku sportimiseks ja vaba aja veetmiseks – alustades sokkidest ja lõpetades talvejopedega. Sportland paneb välja auhinnad finaaletapi mitmevõistluse võitjatele – vanemale vanuserühma esikohtadelele jalgrattad ning nooremale vanuserühmal esikohtadele rulluisud.

Loe lähemalt

AS Värska Originaal on TV 10 Olümpiastarti joogipartner. Muistse legendi järgi on Värska vetel imejõud. Pühade allikate ääres itkenud maaema Maarja kaasa kaotuse kurbust. Puhta armastuse pisarad lisasid väge maa sügavusest kerkivale veele. Värska veest saab janune tervist, tugevust ja pika ea. Rahvapärimustes on alati tera tõtt. Värska mineraalveed sisaldavad kasulikke aineid, mis mõjuvad soodsalt kogu organismile. Värska kandis elab rohkem hea tervisega auväärses eas inimesi kui mujal Eestis.

Loe lähemalt

Super Skypark on TV 10 Olümpiastarti auhinnasponsor ja partner. Super Skyparkis on Euroopas ainulaadne batuudimaastik, põnev laste turnimislinnak, peotoad, mängude ala, pererestoran Claudz ja lõbusalt aktiivne atmosfäär! TV 10 Olümpiastarti üleriiklikel etappidel saab hüpata Super Skyparki batuudil ning finaalvõistlusel paneb Super Skypark välja auhinnad – batuudikeskuse pääsmed.

Loe lähemalt

Eesti Rahvusringhääling on Eesti Kergejõustikuliidu partner TV 10 Olümpiastarti korraldamisel. TV 10 Olümpiastarti on Eesti vanim saatesari – olnud eetris juba üle 50-ne aasta! Teleekraanile jõuavad kõik üleriiklikud etapid, mida on kokku viis. TV 10 Olümpiastarti saateid teeb ja juhib Anu Säärits, kellel on intervjuude tegemisel abiks tänased Eesti koondislased.

Loe lähemalt

Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee on TV 10 Olümpiastarti toetajad.