2019 U20 Rahvusvaheline maavõistlus, Minsk, Valgevene

U20 Rahvusvaheline maavõistlus

25.-26.02.2019, Minsk, Valgevene

  • lähetatakse 1 katsevõistluse parim sportlane vastavalt võistluste juhendist tulenevatel aladel;
  • katsevõistlus on U20 talvine EMV 9.-10.02.2019
  • kui loobub EMV 1. koht, siis jääb otsustusõigus koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

 AJAKAVA
Reaalajas pilt
Esimese päeva stardinimekirjad
Teise päeva stardinimekirjad
Tulemused

KOONDIS

                      NOORMEHED                             ALA                              NEIUD                               
   NIMI      KLUBI   NIMI     KLUBI
 Ken-Mark Minkovski Audentese SK60m  Karoli Käärt Audentese SK
     
 Lukas Lessel SK Elite Sport400m  Liis Grete Atonen Audentese SK
     
 Kalev Hõlpus Rapla JK1500m  Merili-Mai Kivimets Tartu SS Kalev
     
 Marttin Lepaste Niidupargi KJK 60m tj. Eliise Anijalg Tartu SS Kalev
     
 Robert Telpt Audentese SK2000m tak.  Saina Mamedova    KJK Kalev-Sillamäe
     
 Ruslan Sergatšjov JK Tempo 5000m käimine Jek. Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe
     
 Reimo Sepp Audentese SKkaugushüpe  Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev
     
 Igor Andrejev Audentese SKkolmikhüpe  Eliise Anijalg Tartu SS Kalev
     
 Taavi Eistre SK Maret-Sportkõrgushüpe  Helin Toom Viljandi KJK Sakala
     
 Eerik Haamer TÜ ASKteivashüpe  Marleen Mülla Rakvere KJK Vike
     
 Kevin Sakson Haapsalu KJKkuulitõuge  Laura Trašanov SK Maret-Sport
     
 Deniel Kedrov Audentese SK7-v. / 5-v.  Marilis Remmel Saare KJK
     
 Ken-Mark Minkovski 4 x 200m (mix) Karoli Käärt 
 Lukas Lessel   Liisa-Maria Truupõld 

Koondise juht: Ants Kiisa, tel: +372 5664 0851
Treenerid: Liivi Eerik, Kersti Viru, Leonid Brjuhhov, Andres Laide, Jarko Koort, Hennit Küppas
Füsioterapeut: Andrei Stepanov
Kohtunik: Peeter Randaru

Logistika: 
Buss väljub Tallinnast Audentese parklast (koolimaja eest) laupäeval, 23. veebruaril kell 23.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 00.30 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt 129). Minskisse plaanitakse jõuda pühapäeva hommikuks umbes kell 11:00.
Tagasisõit toimub kolmapäeval, 27. veebruaril kohe peale hommikusööki.  Tallinnasse plaanitakse jõuda umbes 20:00-21:00.

Võistlusvarustus:
Võistlusvarustuseks on “Rio” dress, mis jagatakse kätte bussis.