U18 Balti maavõistlus

U18 Balti maavõistlus 18.-19. juuli, Valmiera Läti

Võistluse stardiprotokollid MEHED/POISID, NAISED/TÜDRUKUD

NB! Kuna koondis on väga suur, on alaliidu poolt lühike võistlusdress, pikk dress palun endal kaasa võtta!

NIMIPBALAPBNIMI
Ruuben-Jaan Rekkor11.33100m12.73Kreete Verlin
Margus Radik11.58 12.83Annabel Kutman
Sten Ander Sepp22.39200m25.59Kreete Verlin
Ruuben-Jaan Rekkor23.12 26.26Triina Maasik
Kristjan Joosep51.99400m59.92Elis-Helen Starkopf
Johannes Erm52.2 60.13Triina Maasik
Silver Kask2.02,9800m2.26,63Darja O’Konnel Bronin
Deniss Šalkauskas2.05,6 2.26,92Hannagret Luks
Silver Kask 1500m4.53,33Elis-Helen Starkopf
Johan Markus Oll4.20,79 5.11,70Hannagret Luks
Deniss Šalkauskas 8.55,973000m11.25,06Ksenia Savchenko
Leonid Latsepov9.22,58   
Karsten Mändar14.73110/100m tj15.05

Carmen Silluta

Marten Freirik14.71 15.12Mariliis Muuga
Sten Ander Sepp56.36400m tj47.75(300mtj)Mariliis Muuga
Matthias Rimm (300m tj)46.25Darja Smirnova
Romet Ain6.57,562000m takj 7.53,91Ksenja Savtšenko
Markus Rene Pae7.03,80   
Kaarel Ernits2.02kõrgushüpe1.68Annika Teska
Kristo Simulask1.93 1.67Hanna-Friida Konks
Hans-C. Hausenberg7.55kaugushüpe5.91Hanna-Mai Vaikla
Allan Katšmasov6.87 5.69Pärl Eelma
Johannes Erm14.36kolmikhüpe11.73Vladislava Oleinik
Allan Katšmazov14.15 11.58Zarina Netšiporuk

Hans-C. Hausenberg

4.80teivashüpe3.10Mariliis Muuga
Risto Lillemets4.20 3.00Hanna-Liina Jaani
Kert Piirimäe19.81kuulitõuge14.50Valeria Radajeva
Jander Heil18.31 12.90Kadi Kaart
Kert Piirimäe53.58kettaheide43.78Tuule Müürsepp
Jander Heil51.71 39.98Valeria Radajeva
Jander Heil59.70vasraheide55.85Mirell Luik
Toomas Tankler61.95 46.66Rael Kalda
Carl-Erik Uibo62.31odavise55.03Valeria Radajeva
Risto Lillemets60.44 48.57Kadi Kaart
H.C.Hausenberg, S.A.Sepp,
J.Erm, R.-J. Rekkor
 4x100m K.Verlin, A.Kutman,
T.Maasik, H.-M.Vaikla, P.Eelma
H.-C. Hausenberg, J.Erm
K.Joosep, A.Katšmasov,
S.A.Sepp
 4x400m M.Muuga, E.-H.Starkopf, T.Maasik,
D.O’Konnel Bronin,
TREENERID
Leonid Brjuhhov, Hendrik Lindepuu, Karin Hausenberg, Sven Andresoo, Heiko Väät, Andres Laide

                                                                                       VÕISTKONNA JUHT: Heiko Väät

  1. A-klassi koondisesse arvatakse 2 sportlast igal kavas oleval alal
  2. A-klassi koondis komplekteeritakse vanuseklassi Eesti meistrivõistluste põhjal. Täiendavalt võetakse vajadusel arvesse muid tegureid nagu treeningurühma, klubi või alarühma sisesed kokkulepped ja kaalutlusargumendid.
  3. Koondisesse kutsutud sportlaste koondisekohast loobumisel teavitab sportlane koheselt oma loobumisest ja vastavatest asjaoludest alarühma vastutavat treenerit ja/või saavutusspordi juhti.

 Lähetuse esialgne logistiline plaan

1/3 Tallinn-Valmiera-Tartu-Tallinn/2 juhti (18.07.2014 9:30 – 18.07.2014, tagasisõit 20:30)
Väljasõit Audentesest Tondi 84.

2/3 Tartu-Võru-Valmiera-Võru-Tartu/1 juht (18.07.2014 10:30 – 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit Ülikooli spordihoone parkla Ujula 4
10:45 Tamme staadion
12:00 Võru spordihoone
13:00 Valga staadioni parkla (staadioni ees kurvis)

3/3 Tallinn-Tartu-Võru-Valmiera-Tallinn/ 2 juhti (19.07.2014 07:00 – 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit: Audentes (Tondi 84)
9:20 Tartu Ujula 4
10:50 Võru spordihoone
11:50 Valga staadion

 TÄIENEB!

NB! Vaid ühel (1. või 2.) päeval võistlevate sportlaste saabumine ja kojusõit toimub võistlusega samal päeval. Mõlemal päeval võistlejatele tagatakse kohapeal majutus kahe võistluspäeva vahel. Võistlejad, kelle ala algab teisel päeval enne kella 13:25 on oodatud bussile 18. juulil, majutus tagatud.