2019 U20, U18 ja U16 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused 25.-26.05.2019

U20, U18 ja U16 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused
25.-26.05.2019 – Jekabpils, Läti

Ajakava
Juhend

Lähetustingimused:

  • igas vanuseklassis on võistkonnas 4 + 4  sportlast, arvesse läheb kolme parema sportlase tulemuste summa;
  • Lähetatakse 2 paremat sportlaste mitmevõistluse EMV põhjal + 2 sportlast koondise juhi valikul. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! 
Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse.

KOONDIS

                        NOORMEHED                                                                   NEIUD                             
 Marten Roasto KJK SakalaU16 Liisa-Maria Lusti Audentese SK
 Jaroslav Sivuha Audentese SK  Anna-Maria Millend Audentese SK
 Harry Richard Jääger SK Elite Sport  Kaireen Penek Rakvere Vike
 Valter Eric Viisel Tallinna SS Kalev  Elisabeth Pihela Audentese SK
     
 Rasmus Roosleht Niidupargi SKU18 Pippi Lotta Enok KJK Visa
 Tony Ats Tamm Audentese SK  Heidy Bergštein KJK Karksi
 Karl-Hendrik Palu KJK Karksi  Laura Lokotar Kose 2000
 Steven Sepp Niidupargi SK  Emili Liis Osula Audentese SK
     
  U20 Katre Sofia Palm Audentese SK
 Igor Andrejev Audentese SK  Marilis Remmel KJK Saare 
 Deniel Kedrov Audentese SK  Anna-Maria Vjazemski Haapsalu KJK
 Kevin Koik Valga Maret-Sport  Leanne Siimumäe Kose 2000
     
 V.A U23 H.-C. Hausenberg Tartu SS Kalev  V.A U23 Margit Kalk Tartu SS Kalev

Koondise juht: Heiko Väät, tel: +372 5167125
Koondise füsio: Andrei Stepanov

Koondise treenerid: Sven Andresoo, Tõnu Kaukis, Roho Meri, Mihkel Lembit, Leonid Brjuhhov, Liivi Eerik, Andres Laide, Sander Prits, Alar Madilainen, Mati Uusmaa, Mairo Tänav (Tänak), Mikk Mihkel Arro, Ando Algre

Logistika: Buss väljub Tallinnast, Audentese kooli parklast reedel, 24. mail kell 12:00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 13.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129)

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT!

Võistlusareen: Jekabpils stadium (Brivibas iela 289, Jekabpils, LV-5201)

Majutus: hotel “Daugavkrasti” (Mezrupnieku iela 2, Jekabpils, LV-5201)

Tagasisõit toimub pühapäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.