2019 U20 ja U18 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused 08.-09.03.2019

U20 ja U18 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused
08.-09.03.2019 – Šiauliai, Leedu

Lähetustingimused:

  • mõlemas vanuseklassis on võistkonnas 4 + 4  sportlast, arvesse läheb kolme parema sportlase tulemuste summa;
  • katsevõistlused on U18 ja U20 mitmevõistluse EMV 12.-13.01.2019
  • lähetatakse mitmevõistluse EMV mõlema vanuseklassi 2 paremat sportlast ja 2 sportlast koondise juhi valikul. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse.

Ajakava

KOONDIS

                         NOORMEHED                          U18                              NEIUD                           
 Tony Ats Tamm Audentese SK  Pippi Lotta Enok KJK Visa   
 Mait Filipozzi SK Elite Sport  Juliana Demeštšenko Tallinna SS Kalev
 Steven Sepp Niidupargi KJK  Laura Lokotar KJK Kose 2000
 Romet Vahter KJK Saare  Kelly-Anette Koik SK Maret Sport
     
     
 Eerik Haamer TÜ ASKU20 Katre Sofia Palm Audentese SK
 Kevin Koik SK Maret Sport  Marilis Remmel KJK Saare
 Marttin Lepaste Niidupargi KJK  Anna-Maria Vjazemski Haapsalu KJK
 Igor Andrejev Audentese SK  Johanna Soover Audentese SK
     
     
     

Koondise juht: Kädy Tänav(Tänak) – tel: 5115254 
Treenerid: Riho Meri, Andres Laide, Mihkel Lembit, Sven Andresoo, Erki Nool, Leonid Brjuhhov, Liivi Eerik, Tõnu Kaukis, Olga Kovaljova

Logistika: Buss väljub Tallinnast, Audentese kooli parklast neljapäeval, 7. märtsil kell 12:00.  Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 13.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129). 

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

Võistlusareen: Šiauliai indoor arena, S. Daukanto str. 25, Šiauliai. 

Majutus: hotel „Tomas“, address Tilžės syr. 63 a, Šiauliai

Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.