2019 U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 02.03.2019

U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused
02.03.2019 – Kuldiga, Läti

Lähetustingimused:

  • lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal;
  • katsevõistlus on U18 talvine EMV 9.-10.02.2019
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse.

Ajakava

KOONDIS

                               POISID                                   ALA                                 TÜDRUKUD                            
NIMI       KLUBI NIMI     KLUBI
 Kristjan Markus Eelmaa IND.60m Marit Kutman TÜ ASK
 Oliver Kruuspan SK Schnelli  Ann Marii Kivikas SK Altius
     
 Marcus Mäll KJK Hiiker300m Juliana Demeštšenko Tallinna SS Kalev
 Oliver Kruuspan SK Schnelli   Liisbet Saar Audentese SK
     
 Kristian Otlot UP Sport800m Laura Mõik SK Fortis
 Eduard Sapogs Tallinna SS Kalev  Birgit Veldi Saue KJK
     
 Johan Tamm Tartu SS Kalev3 000m Anete Randma SK Fortis
 Edvard Kallas Tallinna SS Kalev  Margaret Kalm SK Elite Sport
     
 Karl-Hendrik Palu KJK Karksi60m tj. Triine Marie Land SK Fortis
 Romet Vahter Saare KJK  Emili Liis Osula Audentese SK
     
 Albert Beilinson Tallinna SS Kalevkõrgus Anna Neivelt Tallinna SS Kalev
 Aleks Malm KJK Vike  Kelly-Anete Koik SK Maret-Sport
     
 Mikk Saarse SK Altiusteivas Marianne Kivi TÜ ASK
 Mait Filipozzi SK Elite Sport  Caroline Lehes TÜ ASK
     
 Mait Filipozzi SK Elite Sportkaugus Emili Liis Osula Audentese SK
 Grigori Velikanov KJK Kalev Sillamäe  Laura Lokotar KJK Kose 2000
     
 Grigori Velikanov KJK Kalev Sillamäekolmik Maria Dudareva TÜ ASK
 Stefan Rud Tallinna SS Kalev  Anne Lensment IND.
     
 Rasmus Roosleht Niidupargi KJKkuul Gertu Küttmann Niidupargi KJK
 Oskar Filip Tammik TÜ ASK  Kelly Heinpõld KJS Sakala
     
 Oliver Kruuspan 4 x 200m Ann Marii Kivikas 
 Mait Filipozzi   Marit Kutman 
 Karl-Hendrik Palu   Juliana Demeštšenko 
 Marcus Mäll   Triine Marie Land 
     

Koondise juht: Heiko Väät (tel: 5167125)
Treenerid: Kädy Tänav(Tänak), Olga Kovaljova, Harry Seinberg, Romet Mihkels, Mihkel Lembit, Tiit Aru, Harry Lemberg, Toivo Pruul

Logistika: 

Buss nr.1 väljub Tallinnast Audentese parklast (koolimaja eest) reedel, 1. märtsil kell 12.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 13.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129). 

Buss nr. 2 väljub Raplast ja sõidab läbi Viljandi bussijaamakus peatus toimub kell 10:45, edasi sõidab buss Tartusse, kus peatus on Ülikooli spordihoone parklas kell 12:00 ja sealt edasi sõidetakse Valka, kus peatus ja lõunasöök on Hotell Metsises kell 13:15 -14.00. 

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.