2018 U18 Balti talvised meistrivõistlused (3.03.2018 Võru)

U18 Balti talvised meistrivõistlused
3. märts 2018, Võru

Lähetatakse 2 katsevõistluse parimat sportlast igal alal. Katsevõistlus on U18 talvine EMV 10.-11.02.2018

AJAKAVA

                     POISID                                                     TÜDRUKUD                  
 NIMI    KLUBI ALA NIMI  KLUBI
 Mark Heidmets SK Elite Sport 60m Ann Marii Kivikas SK Altius
 Ken-Mark Minkovski Audentese SK  Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev
     
 Ken-Mark Minkovski Audentese SK 300m Liis Grete Atonen Audentese SK
 Edward Henno Tartu SS Kalev  Darja Pitšugina Tallinna SS Kalev
     
 Robert Pekin KJK Atleetika 800m Laura Reimets SK Elite Sport
 Priidik Meelo Västrik TÜ ASK  Lisette Hanson TÜ ASK
     
 Johan Tamm Tartu SS Kalev 3000m  Kelly Ehavee Pärnu Kalevi KJK
 Robert Telpt Audentese SK  Valeria Karoman SK Fortis
     
 Kenro TohterTallinna SS Kalev  60m tj. Marilis Remmel KJK Saare
 Markus Anvelt KSK Alem  Triine-Marie Land SK Fortis
     
 Markus Anvelt KSK Alem kõrgus Emely Karhu Niidupargi KJK
 Gregor Lepik SK Maret-Sport  Sofia Marlene Haug Tallinna SS Kalev
     
 Eerik Haamer TÜ ASK teivas Marleen Mülla KJK Vike
 Deniel Kedrov Audentese SK  Johanna Soover Audentese SK
     
 Igor Andrejev Audentese SK kaugus Lilian Turban Nõmme KJK
 Peeter Alver Nõmme KJK  Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev
     
 Igor Andrejev Audentese SK kolmik Maria Dudereva TÜ ASK
 Grigori Velikanov KJK Kalev-Sillamäe  Johanna Soover Audentese SK
     
 Enrico Hänilene Viljandi KJS Sakala kuul Gedly Tugi KJK Karksi
 Rasmus Roosileht Niidupargi KJK  Gendra Allikmaa KJK Saare
     
 Marcus Mäll KJK Hiiker 4 x 200m  Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev
 Joel Hiis KJK Hiiker  Ann Marii Kivikas SK Altius
 Edward Henno Tartu SS Kalev  Triine-Marie Land SK Fortis
 Mark Heidmets SK Elite Sport  Pippi-Lotta Enok KJK Visa
     
     

Koondise juht: Romet Mihkels (tel. 56625246)

Treenerid: Kädy Tänav, Leonid Brjuhhov, Veiko Valang, Jarko Koort, Jaak Vettik, Mihkel Lembit, Virge Treiel, Kersti Viru, Svetlana Košeleva, Andres Laide, Leho Estorn, Mikk-Mihkel Arro, Harry Seinberg, Epp Maasik

Buss Tallinnast Audentese parklast väljub laupäeval, 3. märtsil kell 7:00 ning Tartust, Ülikooli spordihoone parklast kell 9:30. 
Tagasisiõit toimub kohe pärast võistluste lõppu.

NB! Eesti koondise võistlusvarustus jaotatakse kohapeal.  Igaks juhuks palume kaasa võtta enda lühikese dressi.