2018 U18 Balti meistrivõistlused

U18 Balti meistrivõistlused
2.-3. august, Võru

JUHEND

AJAKAVA

NOORMEHEDALANEIUD
          NIMI               KLUBI              NIMI               KLUBI     
Robin Sapar KJK ViKe 100 mAnn Marii Kivikas  SK Altius
Albert Annimäe KJK ViKe  Carina-Renne Valdek 

 Audentese SK

     
Ken-Mark Minkovski Audentese SK 200 mAnn Marii Kivikas  SK Altius
Marcus Mäll KJK Hiiker  Triine-Marie Land  SK Fortis
     
Marcus Mäll KJK Hiiker 400 mLisette Hanson  TÜ ASK
 Edward Henno Tartu SS Kalev Liis Grete Atonen Audentese SK 
     
Jake Patrick Bagge  IND.800 mLaura Reimets  SK Elite Sport
 Kristian Otlot UP Sport Christelle Vall  Audentese SK
     
 Jake Patrick Bagge IND.1500 mChristelle Vall Audentese SK 
 Kalev Hõlpus Rapla JK Laura Reimets  SK Elite Sport
     
Robert Telpt Audentese SK 3000 mLuna-Aleksandra Lagoda*TÜ ASK 
 Kalev Hõlpus Rapla JK Valeria Karoman SK Fortis 
     
 Kenro Tohter Tallinna SS Kalev100/110 m tjTriine-Marie Land  SK Fortis
 Taavi VerboSK Fortis  Marilis Remmel KJK Saare 
     
 Taavi Verbo SK Fortis400 m tjLiis Grete Atonen Audentese SK 
Mait Filipozzi SK Elite Sport  Ramona Metsäranta  SK Altius
     
Robert TelptAudentese SK2000 m tak.j Valeria Karoman SK Fortis
 Mart Leo Ruus   Tartu SS Kalev Anette Hantson VAK Staier 
     
Taavi EistreSK Maret-Sport KõrgushüpeSofia Marlene Haug  Tallinna SS Kalev
Deniel Kedrov Audentese SK   Kelly-Anete Koik SK Maret-Sport
     
Eerik Haamer  TÜ ASKTeivashüpeMarleen Mülla KJK ViKe 
Mait Filipozzi  SK Elite-Sport Ramona Metsäranta  SK Altius
     
 Igor AndrejevAudentese SK KaugushüpeLilian Turban  Nõmme KJK
 Mathias Endre Lind KJK ViKe  Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev 
     
 Grigori VelikanovKJK Kavel-Sillamäe Kolmikhüpe Eliise AnijalgTartu SS Kalev 
 Igor AndrejevAudentese SK  Maria-Eliisabet AvamereKJK Järvala
     
Maksim Mihhailov KJK Atleetika KuulitõugeLilian Turban Nõmme KJK 
Enrico Hänilene KJS Sakala   Gedly TugiKJK Karksi 
     
 Enrico Hänilene KJS SakalaKettaheideAnnika Emily Kelly IND. 
Maksim Mihhailov KJK Atleetika  Gedly Tugi KJK Karksi 
     
 Artjom VerzilovKJK Hammer Fit VasaraheideAnnika Emily Kelly IND. 
Oskar Filip Tammik  TÜ ASK Gerttu Küttmann Niidupargi KJK 
     
Enrico Hänilene KJS Sakala Odavise Gedly TugiKJK Karksi 
Rasmus Roosleht  Niidupargi KJK  Katre Marit Liiv SK Viraaž
     
 Ken-Mark Minkovski
Robin Sapar
Albert Annimäe
Kenro Tohter
 4×100 m
teatejooks
Ann Marii Kivikas
Carina-Renne Valdek
Liisa-Maria Truupõld
Triine-Marie Land 
 
 Deniel Kedrov
Edward Henno
 4×400 m
segateatejooks
 Lisette Hanson
Pippi Lotta Enok

KJK Visa 

Eesti Kergejõustikuliidu noortespordi komisjoni otsus 23.07.2018:
Lubada noortespordi komisjoni otsusega arvata U18 Balti MV (2.-3.august 2018) koondisesse tüdrukute 3000m jooksus U16 sportlane Luna-Aleksandra Lagoda. Otsus tugineb koondise juhi Romet Mihkelsi põhjendustele ja on tingitud Eesti noorte meistrivõistluste põhjal koondisesse arvatute loobumistest koondisekohast.

Koondise juht: Romet Mihkels (tel: +372 56625246)
Koondise treenerid: Andres Laide, Mikk-Mihkel Arro, Harry Seinberg, Leonid Brjuhov, Hennit Küppas, Toivo Pruul, Epp Maasik, Madis Paju, Mihkel Lembit, Jarko Koort.

Logistika: Buss väljub Tallinnast Audentese parklast neljapäeval, 2. augustil kell 08.30. Buss sõidab läbi Tartu, kus on peatus kell 10.45 Ülikooli Spordihoone parklas (Ujula 4). Tagasisõit toimub reedel peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. 

Kellel 2018 koondislase sinine T-särk juba olemas, siis palume ka see kaasa võtta!