2017 Balti A-kl talvine maavõistlus 4.märts, Šiauliai

Balti A-kl (U18) maavõisltus 4.märts 2017, Šiauliai, LTU

Koondise esinumbrid määratud – U18 EMV alavõitjad
Alade teine koondise koht määratakse U18 2017 sisehooaja edetabeli alusel seisuga 27.02

KOONDISE KANDIDAADID seisuga 14.02.2017

AJAKAVA

POISID TÜDRUKUD
KLUBINIMIALANIMIKLUBI
SK AltiusHenri Sai60mCarina-Renne ValdekSK Lindon
TÜ ASKRichard Vider  Liisa Maria TruupõldTartu SS Kalev
     
KJK Kalev SillamäeDanila Lukjanov 300mPiibe Kirke AljasTÜ ASK
Audentese SKEgert Sekk Hanna Sõnajalg TÜ ASK 
     
SK Leksi 44Martin Kivimaa800mLiis Grete AtonenAudentese SK
KJK Vike Sander Jesin Laura Reimets Elite Sport 
     
KJK Kose 2000Karol Hanga3000mMarie-Elisabeth Martinson Audentese SK
Audentese SKRobert Telpt  Lisette Ploomipuu SK Lindon 
     
Audentese SKEgert Sekk60m tjKatre Sofia PalmSaue KJK
Saue KJK Rasmus Kuningas  Elise-Triin Raun SK Lindon 
     
Tartu SS KalevMadis KalašnikovkõrgusLeanne SiimumäeKJK Kose 2000
SK FortisTaavi Verbo Katre Sofia Palm Saue KJK 
     
TÜ ASKEerik HaamerteivasEmilia PalgiKJS Sakala
Audentese SK Deniel Kedrov  Marleen Mülla KJK Vike 
     
Audentese SKKen-Mark MinkovskikaugusLiisa Maria TruupõldTartu SS Kalev
Audentese SK Reimo Sepp  Diana StahovskajaTallinna SS Kalev
     
Audentese SKIgor AndrejevkolmikEliise AnijalgTartu SS Kalev
SK Maret-Sport Gregor Lepik  Johanna SooverAudentese SK
     
Haapsalu KJKKevin Saksonkuul 5kg/3kgLeanne SiimumäeKJK Kose 2000
KJK Atleetika Maksim Mihhailov  Emely Karhu Niidupargi KJK 
     
SK AltiusHenri Sai4x200mPiibe Kirke AljasTÜ ASK
KJK Kalev-Sillamäe Danila Lukjanov Carina-Renne ValdekSK Lindon
TÜ ASK Richard Vider  Hanna Sõnajalg TÜ ASK
KJK Vike Mait Suursaar  Liisa Maria Truupõld Tartu SS Kalev 
Audentese SKEgert Sekk Elise-Triin RaunSK Lindon
Audentese SKKen Mark Minkovski   

Koondise esindajad: Heiko Väät (tel. 5167125) ja Romet Mihkels (tel. 56625246)
Treenerid: Leonid Brjuhov, Kersti Viru, Sven Andresoo, Ants Kiisa ja Hennit Küppas

Logistika:

Buss nr. 1 väljub Tallinnast Audentese parklast reedel, 3. märtsil kell 12:00.  Peatus Pärnus Hansahalli ees kell 13:45 – 14:00.  Lõunasöögi peatus tehakse Ikla piiripunktis ja saabumine Šiauliaisse umbes kell 19:00.

Buss nr. 2 väljub Rakvere staadioni eest reedel, 3. märtsil kell 11:00. Peatus Tartu Ülikooli spordihoone parklas kell 13:00 – 13:15.  Lõunasöögi peatus Valgas hotell/restoran Metsises kell 14:30. Saabumine Šiauliaisse umbes kell 19:00.

Tagasi stardivad bussid laupäeval, 4. märtsil kohe peale võistlust 17:30 – 18:00.
Buss nr. 1 jõuab Pärnusse umbes kell 22:00 ja Tallinnasse kell 00:00.
Buss nr. 2 jõuab Valka umbes kell 22:00, Tartusse umbes kell 23:15 ja Rakverre umbes kell 01:15. 

Võistlusvarustus – pikk ja lühike dress jagatakse reede õhtul kohapeal. 

Kaasa võtta reisidokument (ID kaart või pass)

MEELIS ATONENI kokkuvõte Balti U18 meistrivõistlused Šiauliais, Leedus 04.03.2017.