2019 U20 ja U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 13.07.2019

U20 ja U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 13.07.2019 – Võru

Lähetustingimused:

  • lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal;
  • katsevõistlused on U16 EMV 29.-30.06.2019 ja U20 EMV 27.-28.06.2019;
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

TRANSPORT:  Buss väljub Tallinnast, Audentese parklast(Tondi 84) laupäeval, 13. juulil kell 8:00.  Buss peatub Tartus, Ülikooli Spordihoone parklas (Ujula 4) kell 10:25. 

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal.  Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta oma pikad liibuvad ja võistluspüksid (kui on sinised või mustad).

TOITLUSTUS: Staadionil telgis nimekirja alusel – lõunasöök 11:30 – 15:00 / õhtusöök 17:00 – 20:30

FÜSIOTERAPEUT: Andrei Stepanov

AJAKAVA
JUHEND

U20 KOONDIS:

                          NOORMEHED                          ALA                                NEIUD                           
NIMI   KLUBI  NIMI KLUBI
 Henri Sai Pärnu Altius100 m  Karoli Käärt Audentese SK
 Ken-Mark Minkovski Audentese SK  Carina-Renne Valdek Audentese SK
     
 Edward Henno Tartu SS Kalev400 m  Piibe Kirke Aljas TÜ ASK
 Karl-Uljas Mölder SK Leksi 44  Stella Sohvi Altmets Nõmme KJK
     
 Kalev Hõlpus Rapla Jooksuklubi1 500 m  Laura Reimets Elite Sport
 Hardy Kaska Sparta SS  Elis Lillmets Rakvere Vike
     
 Rasmus Kuningas Saue KJK 110/100 mtj. Katre Sofia Palm Audentese SK
 Marttin Lepaste Niidupargi SK  Eliise Anijalg Tartu SS Kalev
     
 Lukas Lessel Elite Sport 400 mtj. Liis Grete Atonen Audentese SK
 Karl-Oskar Pajus Elite Sport  R.E.A. Metsäranta Pärnu Altius
     
 Madis Kalašnikov Tartu SS KalevKõrgushüpe  Lilian Turban Elite Sport
 Erko-Hendrik Mõttus KJS Alem  Katre Sofia Palm Audentese SK
     
 Reimo Sepp Audentese SKKaugushüpe  Lishanna Ilves Rakvere Vike
 Igor Andrejev Audentese SK  Kärt Õunapuu KJK Saare
     
 Igor Andrejev Audentese SKKolmikhüpe  Marilis Remmel KJK Saare
 Taavi Eistre Valga Maret-Sport  Eliise Anijalg Tartu SS Kalev
     
 Kevin Sakson Haapsalu KJKKuulitõige  Laura Trašanov Valga Maret-Sport
 Rait Raju Audentese SK  Leanne Siimumäe Kose 2000
     
 Kevin Sakson Haapsalu KJKKettaheide  Laura Trašanov Valga Maret-Sport
 Gevin Genro Paas Audentese SK  Gedly Tugi Karksi Sport
     
 Gregor Lepik Valga Maret-SportOdavise  Gedly Tugi Karksi Sport
 Kristjan Maripuu SK Fortis  Marilis Remmel KJK Saare
     
 Edward Henno 4 x 400 m  Piibe Kirke Aljas 
 Karl-Oskar Pajus segateatejooks Liis Grete Atonen 
    Stella Sohvi Altmets 
     

Koondise juht: Ants Kiisa, tel: 56640851

 U16 KOONDIS:

                               POISID                                      ALA                                 TÜDRUKUD                        
  NIMIKLUBI   NIMIKLUBI
 Romet Kivi SK Viraaž100 m  Anna-Maria Millend Audentese SK
 Uku Nurk Elite Sport  Marian Müürsepp SK Fortis
     
 Romet Kivi SK Viraaž 400 m Anna Theresa Gustavson Nõmme KJK
 Kristo Mägi KJK Tipp  Mirtel Klaar SK Fortis
     
 Alex Ojava Treeningpartner 1 500 m Õnnely Rahu KJK Saare
 Artjom Raiski SK Raesport  Merili Tiik Pärnu Kalevi KJK
     
 Franz Krull Võru Lõunalõvi110/100 mtj.  Anna-Maria Millend Audentese SK
 Sven-Marti Pajuri SK Fortis  Anabel Sarapuu Viljandi Sakala
     
 Dan Šemeljov Valga Maret-Sport 300 mtj. Carmen Rääk Valga Maret-Sport
 Oliver Otlot Nõmme KJK  Emma Kathrina Hein Haapsalu KJK
     
 Kristjan Timuska Võru Lõunalõvi Kõrgushüpe Elisabeth Pihela Audentese SK
 Aivar Ellam Rakvere Vike  Liisa-Maria Lusti Audentese SK
     
 Ralf Lamp Nõmme KJKKaugushüpe  Liisa-Maria Lusti Audentese SK
 Marten Roasto Viljandi Sakala   Elisabeth Pihela Audentese SK
     
 Viktor Morozov KJK AtletikaKolmikhüpe  Berit Kukk TÜ ASK
 Andreas Hantson VAK Staier  Krisette Juur TÜ ASK
     
 Manfred Männamaa Audentese SKKuulitõuge  Berit Saar Rakvere Vike
 Aleksander Smirnov Audentese SK  Greete-Liis Krapp Pärnu Altius
     
 Manfred Männamaa Audentese SKKettaheide  Johanna Elisabeth Ader Elite Sport
 Kaspar Parksepp TÜ ASK  Maily Märss Haapsalu KJK
     
 Valter Eric Viisel Tallinna SS KalevOdavise  Johanna Elisabeth Ader Elite Sport
 Ralph Kirsipuu Audentese SK  Jane Roosimägi Viljandi Sakala
     
 Aivar Ellam   Väike-Rootsi   Anna-Maria Millend 
 Uku Nurk Teatejooks Liisa-Maria Lusti 
 Romet Kivi 100 + 200 + Marian Müürsepp 
 Oliver Otlot  300 + 400 Mirtel Klaar 
 Sven-Marti Pajuri   Carmen Rääk 

Koondise juht: Erik Horn, tel: 5266376