2019 VEM

Euroopa võistkondliku meistrivõistlused II liiga (VEM)
Varaždin, Horvaatia 10.-11.08.2019

AJAKAVA

LÄHETUSTINGIMUSED
AJAKAVA

MEHEDALANAISED
     
Henri SaiSK Altius100 mKaroli KäärtAudentese SK
     
Ken-Mark MinkovskiAudentese SK200 mKreete VerlinSK Fortis
     
Rivar TippTÜ ASK400 mHelin MeierNõmme KJK
     
Rasmus KiselAudentese SK800 mKelly NevolihhinRakvere Vike
     
Kaur KivistikTartu SS Kalev1 500 mKelly NevolihhinRakvere KJK Vike
     
Olavi AllaseTartu SS Kalev3 000 mLiina TšernovSK Jooksupartner
     
Tiidrek NurmeTÜ ASK5 000 mKaisa KukkTreeningpartner
     
Keiso PedriksTallinna SS Kalev110/ 100 mtjKreete VerlinSK Fortis
     
Jaak Heinrich JagorTalrtu SS Kalev400 mtjLiis RooseTÜ ASK
     
Kaur KivistikTartu SS Kalev3000 m tak.Johanna ArdelSK Beavers
     
Karl-Erik NazarovKen-Mark Minkovski4 x 100 mÕilme VõroKreete Verlin
Henri SaiH.-C. Hausenberg Karoli KäärtKsenija Balta
     
Karl-Erik NazarovRivar Tipp4 x 400 mLiis RooseHelin Meier
Jaak-Heinrich JagorMarek Niit Marielle KleemeierAnnika Sakkarias
     
Karl LumiTallinna SS KalevKõrgushüpeGrete UdrasAudentese SK
     
Robin NoolElite SportTeivashüpeMarleen MüllaRakvere KJK Vike
     
H.-C. HausenbergTartu SS KalevKaugushüpeKsenija BaltaTallinna SS Kalev
     
Jaak Joonas UudmäeAudentese SKKolmikhüpeMerilyn UudmäeAudentese SK
     
Kristo GaletaKJS SakalaKuulitõugeKätlin PiirimäeKoigi KJK
     
Martin KupperAudentese SKKettaheideKätlin TõllassonAudentese SK
     
Adam KellyTÜ ASKVasaraheideAnna Maria OrelTallinna SS Kalev
     
Magnus KirtTTÜ SKOdaviseGedly TugiKarksi Sport
     
Erik JagorAudentese SKVaru  

Koondise juhid: Kristel Berendsen, tel +372 5289062 ja Sirje Lippe, tel +372 5062390
Koondise füsiod: Risto Jamnes ja Andrei Stepanov
Koondise treenerid: Valter Espe, Erki Nool, Ants Kiisa, Mehis Viru, Toomas Tarm, Marek Vister, Gaspar Epro, Jaak Uudmäe, Andrei Nazarov 
Koondise fotograaf: Marko Mumm

Võistlusvarustus: RIO vorm, kellel on olemas, siis palun kaasa võtta.
Teised saavad vormi kätte alaliidust alates 05.08 (palun eelnevalt teada anda oma tulekust).  Kes soovib vormi kätte saada alles lennujaamas, siis palun sellest teada anda Kristel Berendsenile kristel@ekjl.ee  

Majutus: Hostel Studentski dom (J.Melica 9, 42000 Varaždin)

Logistika: Võistlustele lennatakse neljapäeval, 08. augustil kahes grupis, tagasi tullakse 12. augustil kõik koos!

Grupp 1 –

08 AUG TALLINN – FRANKFURT   (LH 885) 06:05 07:35  Kogunemine lennujaamas 04:45!
08 AUG FRANKFURT – ZAGREB   (LH 414) 08:45 10:05   

Reisijad:

  1. Risto Jamnes
  2. Andrei Stepanov
  3. Valter Espe
  4. Marko Mumm
  5. Jaak Uudmäe
  6. Karoli Käärt
  7. Kreete Verlin
  8. Helin Meier
  9. Kelly Nevolihhin
  10. Liina Tšernov
  11. Kaisa Kukk
  12. Merilyn Uudmäe
  13. Liis Roose
  14. Annika Sakkarias
  15. Karl Lumi
  16. Jaak Joonas Uudmäe
  17. Robin Nool
  18. Marek Niit
  19. Rivar Tipp
  20. Karl Erik Nazarov
  21. Keiso Pedriks
  22. Ken-Mark Minkovski
  23. Henri Sai
  24. Marleen Mülla
  25. Erik Jagor

Grupp 2 – 

08 AUG TALLINN – FRANKFURT   (LH 883) 18:05 19:30  Kogunemine lennujaamas 16:30!
08 AUG FRANKFURT – ZAGREB   (OU 415) 20:45 22:10   

Reisijad:

  1. Sirje Lippe
  2. Toomas Tarm
  3. Mehis Viru
  4. Kätlin Tõllasson
  5. Johanna Ardel
  6. Grete Udras
  7. Ksenija Balta
  8. Kätlin Piirimäe
  9. Gedly Tugi
  10. Õilme Võro
  11. Marielle Kleemeier
  12. Rasmus Kisel
  13. Kaur Kivistik
  14. Olavi Allase
  15. Tiidrek Nurme
  16. Hans-Christian Hausenberg
  17. Adam Paul Kelly
  18. Jaak-Heinrich Jagor
  19. Kristo Galeta
  20. Martin Kupper

Kojulend – 12 AUG ZAGREB – FRANKFURT  (LH 415) 10:30 12:10 
12 AUG FRANKFURT – TALLINN  (LH 884) 21:15 00:30+1