2019 BMV / Presidendi Karikas

Balti võistkondlikud meistrivõistlused / Presidendi Karikas 

15.-16. juuni 2019 – Ogre, Läti

 AJAKAVA
STARTLISTID
JUHEND

NAISEDALAMEHED
Õilme VõroMarit Kutman100 mHenri SaiH.-C. Hausenberg
Marit KutmanAnn Marii Kivikas200 mKen-Mark MinkovskiMarek Niit
Liis RoosePiibe Kirke Aljas400 mKarl Erik NazarovRivar Tipp
     
Helin MeierKelly Nevolihhin800 mRasmus KiselEnari Tõnström
Kelly NevolihhinKatrina Stepanova1 500 mOlavi AllaseKaur Kivistik
Kaisa KukkKaia Lepik5 000 mMark AbnerJaanus Kallaste
Merlyn ValmaSaina Mamedova3 000 m tak.Deniss ShalkauskasAndry Soo
     
J. MirotvortsevaAlla Šubina5 000m käim.  
  10 000m käim.Ruslan SergatšjovVirgo Adusoo
     
Grit ŠadeikoDiana Suumann100/110 mtj.Johannes TreielKeiso Pedriks
Marielle KleemeierAnnika Sakkarias400 mtj.Erik JagorLukas Lessel
     
Grete UdrasLilian TurbanKõrgushüpeKarl LumiHendrik Lillemets
Getter Marie LembergMarleen MüllaTeivashüpeRobin NoolEerik Haamer
Kreete VerlinGrit ŠadeikoKaugushüpeH.-C. HausenbergJaak Joonas Uudmäe
Tähti AlverMerilyn UudmäeKolmikhüpeJaak Joonas UudmäeKarl Jõeäär
     
Kätlin PiirimäeLaura TrašanovKuulitõugeKristo GaletaJander Heil
Kätlin TõllassonHanna-Maria KupperKettaheideMartin KupperPriidu Niit
Anna Maria OrelKati OjalooVasaraheideMart OlmanToomas Tankler
Liina LaasmaMirell LuikOdaviseErki LeppikTanel Laanmäe
     
Grit ŠadeikoKreete Verlin4 x 100 mLukas LesselRobin Sapar
Õilme VõroDiana Suumann Ken-Mark MinkovskiHenri Sai
     
Liis RooseHelin Meier4 x 400 mMarek NiitKarl Erik Nazarov
Piibe Kirke AljasAnn Marii Kivikas Rivar TippErik Jagor
Marielle Kleemeier  Sten Ütsmüts 
  INDIVID.  
Kreete Verlin 100 mMikk Mihkel Nurges 
Marielle Kleemeier 200 m  
Britt RammulKatrina Stepanova800 mSten ÜtsmütsKaur Kivistik
   Karel Sander KljuzinKristian Otlot
   Mark Abner 
Britt Rammul 1500 m  
  110 mtjMikk Mihkel Nurges 
Annika Teska Kõrgushüpe  
Tähti Alver Kaugushüpe  
Reena KollMarianne KiviTeivashüpe  
     

Koondise juht: Kristel Berendsen – tel: +372 5289062 / kristel@ekjl.ee
Koondise füsio: Andrei Stepanov
Treenerid: Epp Maasik, Tiina Torop, Valter Espe, Heiko Väät, Ants Kiisa, Jevgeni Terentjev, Jaak Uudmäe, Erki Nool, Külli Tambre, Krista Valgepea, Mehis Viru, Jarko Koort, Anne Mägi, Taivo Mägi, Ahto Tatter, Hennit Küppas

Logistika:

Buss nr. 1 väljub Tallinnast, Audentese kooli parklast laupäeval, 15. juunil kell 9:00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 10.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129)
Buss nr. 2 väljub Tartust, Ülikooli Spordihoone parklast laupäeval, 15. juunil kell 10:00.

NB! Kaasa pass või ID kaart! 

Võistlusareen: OGRE staadion (Skolas iela 21, Ogre, LV-5001)

Majutus: TOMO Hotel (Raunas iela 44, Rīga)

Õhtusöök hotellis – 21:00

Tagasisõit toimub pühapäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.