2016 BMV koondis

Balti maavõistlus, Läti presidenid karikavõistlused
10.-11. juuni.2016, Valmiera LAT

Koondise väljasõit:

NB! KAASA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT

Tallinnast (Audentese Tondi tn poolne parkla) 10.06, kell 9:00
Buss sõidab läbi Viljandi ja Karksi-Nuia (ei lähe läbi Pärnu!)
Tartust (Ülikooli Spordihoone Ujula 4) 10.06, kell 10:00
Majutus Vamieras Hotellis “Naktsamajas”
Varustus jagatakse bussis
Toitlustus 10.06 ls Valga /Karksi-Nuia, õs Valmieras
11.06 hs Valmieras, ls päevarahad
VÕISTKONNA JUHID: Kristel Berendsen ja Heiko Väät
KOONDISE TREENERID: Selgitamisel
VÕISTLUSTE INFO

AJAKAVA

STARDINIMEKIRJAD

KOONDIS:

NIMINIMIALANIMINIMI
Maarja KalevKreete Verlin100mKaspar MesilaRichard Pulst
     
Maarja Kalev

Maris Mägi

200mJakob GoroškoMarkus Ellisaar
Siiri Ladva  Norman Ploom 
Annika SakkariasHelin Meier400mRivar TippRauno Künnapuu
     
Kelly NevolihhinElis-Helen Starkopf800mRasmus KiselRaimond Valler
Egle-Helene Ervin  Elari Tönströnind
Kelly NevolihhinElis-Helen Starkopf1500mKaur KivistikKeio Kits
   Deniss SalkauskasOlavi Allase
Egle-Helene Ervin 5000mÜlari KaisKarel Hussar
     
  3000m takDeniss ŠalkauskasKarl Mäe
     
Grit ŠadeikoKreete Verlin100/110m tjKeiso PedriksMikk-Mihkel Nurges
     
Maris MägiKarmen Veerme400m tjTanel ÄrmAarne Nirk
     
Teele TreielEge-Teili OjakõrgusKarl LumiDeniss Tšernobajev
     
Grit ŠadeikoMerilyn UudmäekaugusHenrik KutbergHans-Christian Hausenberg
Karina Kabrits    
Reena KollMargit KalkteivasRobin NoolHans-Christian Hausenberg
   Sander Moldau  
Merilyn UudmäeDarja O’Connel BroninkolmikIgor SjuninKarl Jõeäär
     
Kätlin PiirimäeAnu TeesaarkuulKristo GaletaKarl Koha
    Jander Heil 
Kätlin TõllassonAnu TeesaarketasGerd KanterMartin Kupper
   Märt Israelind
Anna Maria Orel

Kati Ojaloo

vasarMart OlmanGenro Paas
 Ellina Anissimova    
Mari Liis TulevMirell LuikodaMagnus KirtErgo Tamm
     
Angela MandelJekateina Mirotvortseva5000/10000m kVladislav PavljukKirill Titov
     
Grit ŠadeikoMaris Mägi4x100mKaspar MesilaRichard Pulst
Maarja KalevKreete Verlin Marek NiitTimo Tiisma
     
Karmen VeermeAnnika Sakkarias4x400mRivar TippJakob Goroško
Helin MeierLiis Roose Jaak-Heinrich JagorMarek Niit

TREENERID:
Kiirjooks: Rauno Kirschbaum; Tiina Torop; Anne Mägi; Taivo Mägi; Valter Espe
Kestvusjooks: Väino Kondoja; Einar Kaigas;
Hüpped: Kristel Lääts; Erki Nool; Jaak Uudmäe; Maie Uudmäe
Heited: Ants Kiisa; Heiko Väät; Toivo Ruut; Indrek Tustit