2019 U20, U18 ja U16 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused 25.-26.05.2019

U20, U18 ja U16 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused
25.-26.05.2019 – Jekabpils, Läti

Ajakava

Juhend

Lähetustingimused:

  • igas vanuseklassis on võistkonnas 4 + 4  sportlast, arvesse läheb kolme parema sportlase tulemuste summa;
  • Lähetatakse 2 paremat sportlaste mitmevõistluse EMV põhjal + 2 sportlast koondise juhi valikul. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! 
Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse.

KOONDIS

                        NOORMEHED                                                                     NEIUD                             
 Marten Roasto  KJK Sakala U16  Liisa-Maria Lusti  Audentese SK
 Jaroslav Sivuha  Audentese SK    Anna-Maria Millend  Audentese SK
 Harry Richard Jääger  SK Elite Sport    Kaireen Penek  Rakvere Vike
 Valter Eric Viisel  Tallinna SS Kalev    Elisabeth Pihela  Audentese SK
         
 Rasmus Roosleht  Niidupargi SK U18  Pippi Lotta Enok  KJK Visa
 Tony Ats Tamm  Audentese SK    Heidy Bergštein  KJK Karksi
 Karl-Hendrik Palu  KJK Karksi    Laura Lokotar  Kose 2000
 Steven Sepp  Niidupargi SK    Emili Liis Osula  Audentese SK
         
    U20  Katre Sofia Palm  Audentese SK
 Igor Andrejev  Audentese SK    Marilis Remmel  KJK Saare 
 Deniel Kedrov  Audentese SK    Anna-Maria Vjazemski  Haapsalu KJK
 Kevin Koik  Valga Maret-Sport    Leanne Siimumäe  Kose 2000
         
 V.A U23 H.-C. Hausenberg  Tartu SS Kalev    V.A U23 Margit Kalk  Tartu SS Kalev

Koondise juht: Heiko Väät, tel: +372 5167125
Koondise füsio: Andrei Stepanov

Koondise treenerid: Sven Andresoo, Tõnu Kaukis, Roho Meri, Mihkel Lembit, Leonid Brjuhhov, Liivi Eerik, Andres Laide, Sander Prits, Alar Madilainen, Mati Uusmaa, Mairo Tänav (Tänak), Mikk Mihkel Arro, Ando Algre

Logistika: Buss väljub Tallinnast, Audentese kooli parklast reedel, 24. mail kell 12:00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 13.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129)

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT!

Võistlusareen: Jekabpils stadium (Brivibas iela 289, Jekabpils, LV-5201)

Majutus: hotel “Daugavkrasti” (Mezrupnieku iela 2, Jekabpils, LV-5201)

Tagasisõit toimub pühapäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST