Balti võistkondlikud meistrivõistlused

Reede ja laupäev, 14.-15.august 2020 Ogre, Läti

AJAKAVA
STARDINIMEKIRJAD

TRANSPORT: 
Buss nr 1 väljub Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) reedel, 14. augustil kell 10.00 ning Pärnust, Spordihalli parklast (Riia mnt. 129) kell 11.30.
Buss nr 2 väljub Tartust Ülikooli Spordihoone parklast (Ujula 4) reedel, 14. augustil kell 10.30 ning Valga Bauhofi parklast kell 11.45. Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

NB! Kaasa isikut tõendav dokument

VÕISTLUSVARUSTUS: RIO võistlusvorm
Varustuse saab kätte kohapeal. Kui on soov varustus varem kätte saada, võib alaliidust neljapäeval, 13. augustil läbi tulla (Maakri 23, 2. korrus).

STAADION:
Ogre staadion – Skolas iela 21, Ogre, Ogres pilsēta

MAJUTUS:
Student Hostel “Aizupes” – 3 Jaunatnes Street, Upes Prospect 18, Ogre

TOITLUSTUS:
Reedel, 14. augustil lõunasöök staadionil (14:30 – 17:30), õhtusöök hotellis (19:30 – 22:00)
Laupäeval, 15. augustil hommikusöök hotellis (7:00 – 10:00), lõunasöök staadionil (12:00 – 15:00)
NB! Eritoitumise korral võtta koondise juhiga ühendust

NAISEDALAMEHED
Ksenija BaltaAnn Marii Kivikas100mTanel VisnapHenri Sai
Ann Marii KivikasKristin Saua200mMarek NiitKen-Mark Minkovski
Annika SakkariasMarielle Kleemeier400mSten Ander SeppKristjan Rosenberg
Helin MeierKelly Nevolihhin800mRasmus KiselKarel-Sander Kljuzin
Kelly NevolihhinKatrin Zaitseva1 500mOlavi AllaseMark Abner
Jekaterina PatjukLiina Luik5 000mRoman FostiTiidrek Nurme
Laura MaasikSaina Mamedova3 000m takDeniss ŠalkauskasTaavi Kilki
Jekaterina MirotvortsevaAlla Šubina5 000m käimine
10 000m käimineVirgo AdusooArtur Djadšuk
Kristella JurkatammKreete Verlin100/110m tjKeiso PedriksJohannes Treiel
Marielle KleemeierAnnika Sakkarias400m tjJaak-Heinrich JagorKarl-Oskar Pajus
Lilian TurbanMarite EnnusteKõrgushüpeKristjan TafenauKarl Lumi
Marleen MüllaMarianne KiviTeivashüpeEerik HaamerHans-Christian Hausenberg
Kreete VerlinTähti AlverKaugushüpeHans-Christian HausenbergRain Kask
Merilyn UudmäeJohanna SooverKolmikhüpeViktor MorozovGrigori Velikanov
Valeria RadajevaMonica VainolaKuulitõugeJander HeilKarl Koha
Kätlin TõllassonHanna-Maria KupperKettaheideMartin KupperPridu Niit
Anna Maria OrelAnnika Emily KellyVasaraheideAdam KellyToomas Tankler
Mirell LuikGerli IsraelOdaviseRanno KoorepErgo Tamm
Kreete VerlinAnn Marii Kivikas4 x 100mKen-Mark MinkovskiHans-Christian Hausenberg
Kristin SauaKsenija BaltaMarek NiitHenri Sai
Diana SuumannTanel Visnap
Helin MeierLiis Roose4 x 400mSten Ander SeppKarl August Kalamees
Kristel LuikDane MustRivar TippKristjan Rosenberg
Annika SakkariasSten Ütsmüts
INDIV.
Gedly TugiOdaviseSten Ütsmüts800m
Eliise AnijalgKolmikhüpeGevin Genro PaasKettaheide
Merilyn UudmäeKaugushüpeHenrik KutbergKaugushüpe
Kristin Saua100mLeonid Latsepov5000m
Laure KiivitTeivashüpeEnari Tõnström800m
Liis Roose400m tjRasmus RooslehtOdavise
Roman Hvalõnski1500m

Koondise juht: Kristel Berendsen (tel +372 528 9062)
Alaliidu esindajad: Sirje Lippe, Berit Kivisaar
Füsioterapeut: Henriette Marie Porila (tel +3725022112)
Kohtunike esindaja: Peeter Randaru
Ülekande kommentaator: Timo Tarve
Koondise treenerid: Rauno Kirschbaum, Ants Kiisa, Harry Lemberg, Mehis Viru, Heiko Väät, Liivi Eerik, Epp Maasik, Krista Valgepea, Romet Mihkels, Enn Sellik, Karin Hausenberg, Harry Seinberg, Hennit Küppas, Anne Mägi, Jevgeni Terentjev, Aleksandr Hvorõh, Andrei Nazarov, Erki Nool, Jaak Uudmäe, Jüri Tamm, Rein Zaitsev