Balti võistkondlikud meistrivõistlused

Laupäev ja pühapäev, 6.-7. juuli 2024 Valmiera, Läti

LÄHETUSTINGIMUSED:

  1. lähetatakse 2 sportlast alal;
  2. koondis komplekteeritakse katsevõistluste (EMV ja EKV) ning hooaja edetabeli põhjal;
  3. sportlased, kellele makstakse Eesti Kergejõustikuliidu poolt ettevalmistustoetust, võiksid osaleda enda põhialal.

TRANSPORT: 
Tallinnast, Audentese parklast (Tondi 84) väljub buss laupäeval, 6. juulil kell 11:00 
Tartust,  Lõunakeskuse Circle-K väljub buss laupäeval, 6. juulil kell 13:00

VÕISTLUSVARUSTUS: jagatakse kätte kohapeal.

STAADION: Jāņa Daliņa stadium (Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, LV-4201) 
MAJUTUS: Sports hotel (Vaidavas iela 15, Valmiera). NB! Kaasa ID kaart või muu dokument majutusse sisse registreerimiseks!

AJAKAVA

KOONDIS

MEHEDALANAISED
Karl Erik NazarovHenri Sai100mAnn Marii KivikasMiia Ott
Henri SaiLukas Lessel200mKätriin KivimetsKristin Saua
Robin SaparUku Renek Kronbergs400mLiis RooseMarielle Kleemeier
Uku Renek KronbergsEnari Tõnström800mMarielle KleemeierMarleen Koll
Deniss ŠalkauskasKalev Hõlpus1500mLaura MaasikLiis-Grete Arro
Tiidrek NurmeLeonid Latsepov5000mLaura MaasikLiis-Grete Arro
Taavi KilkiRainer Kravets3000m takBianka UhtjärvBerit Guzas
5000m käimineArina BugrovaMarta Handina
Virgo AdusooKirill Jegorov10 000m käimine
Keiso PedriksRaiko Kahr110/100m tjDiana SuumannKreete Verlin
Sten Ander SeppHenri Ilves400m tjViola HambidgeMia Lisett Meringo
Hendrik LillemetsKarl LumiKõrgushüpeElisabeth PihelaMarlen Ambur
Karl Kristjan PohlakAndreas TrummTeivashüpeAllika Inkeri MoserMiia Tillmann
Tanel VisnapJaak Joonas UudmäeKaugushüpeLiisa-Maria LustiLishanna Ilves
Viktor MorozovIgor AndrejevKolmikhüpeAet LaurikAnna Panenko
Jander HeilKevin SaksonKuulitõugeKätlin PiirimäeBerit Saar
Priidu NiitKevin SaksonKettaheideBerit SaarKätlin Piirimäe
Adam KellyManfred MännamaaVasaraheideKati OjalooAnna Maria Orel
Kunnar Erich ViiselTristan Aik SildOdaviseMirell LuikJohanna Elisabeth Ader
Henri SaiLukas Lessel4 x 100mMiia OttAnn Marii Kivikas
Karl Erik NazarovTanel VisnapKreete VerlinDiana Suumann
Robin SaparSten Ander Sepp4 x 400m MIXLiis RooseAnette Pets

Koondise juht: Kristel Berendsen (tel. +372 5289062)
Alaliidu esindaja: Mariliis Merisalu
Füsioterapeut: Silvia Tšernjavski
Kohtunike esindaja: Tauri Lusti, Daria Predbannikova
Koondise treenerid: Tiina Torop, Liivi Eerik, Anne Mägi, Taivo Mägi, Ants Kiisa, Erki Nool, Harry Lemberg, Enn Sellik, Maris Mägi, Grit Šadeiko, Ille Kukk, Svetlana Košeleva, Aleksandr Hvorõhh, Mart Olman, Romet Mihkels, Külli Tambre, Urmas Uhtjärv, Roman Kohtov, Rauno Kirschbaum, Julian Gonzales

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST