TV 10 Olümpiastarti kolmandal etapil tehakse juttu ka Taavi Tšernjavskiga

Teisipäeval, 1. septembril, saab kell 19.30 ETV2 vahendusel tutvuda saatesarja TV 10 Olümpiastarti kolmanda etapi tegemistega.

Jaanson on Eesti spordis kõva nimi. Kaks olümpiahõbedat võitnud sõudesaurust Jüri Jaansoni teavad kõik. Nüüd on aeg tutvust teha Tristjan Jaansoniga, kes lõi üle Hans-Christian Hausenbergile kuulunud sarja rekordi kaugushüppes ja jättis tabelis seljataha ka Rasmus Mägi, Maicel Uibo, Karl Erik Nazarovi.

Sel suvel 8000 punkti meeste klubisse jõudnud kümnevõistleja Taavi Tšernjavski pääses esmakordselt pildile kolmteist aastat tagasi, kui sai TV 10 Olümpiastarti sarjas kuulitõukes kolmanda koha ning surus kätt Margus Hundiga. Saame teada, millised on Taavi uued sihid, miks ta mudilasi treenib ja kuidas veab Kolgakülas heitjate mitmevõistlust?

Kõrguses-ja kauguses pjedestaalile jõudnud Väike-Maarja Gümnaasiumi õpilased harjutavad põrget üle kännu hüpates. Milllal Lurichi kandi noored saavad endale staadioni?

Eesti meistrivõistlustel tänavu kuulitõukes neljanda koha saanud Fred Vali on edukalt ringis pöörlema õpetanud ka oma kaksikutest pojad.

Kuni 14-aastaste poiste kõrgushüppe sarja rekord püsib hirmkõva 1.93-ga Valter Külveti nimel juba 1978. aastast. Jõhvi uus talent Savva Novikov võitis nüüd Võrus etapi 1.83-ga.

Kõlab saatesarja uus tunnusmuusika, mille autor on Tiit Kikas ja uue graafika on loonud Renee Kelomees. Saate toimetaja ja režissöör Anu Säärits.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST