TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja kolmas etapp toimub Tartus

Foto: Marko Mumm/EKJL

Sellel laupäeval, 23. märtsil jätkub TV 10 Olümpiastarti 53. hooaeg kolmanda etapiga Tartu Ülikooli Spordihoones. Osalema on oodata üle 300 sportlase 87-st koolist.

Hooaja kolmandal vabariiklikul etapil panevad noored end proovile kõrgushüppes, kuulitõukes, kaugushüppes ja teivashüppes.

Noori tuleb ergutama ja autasustama äsja sisemaailmameistrivõistlustel seitsmevõistluses pronksmedali võitnud Johannes Erm.

Võistluse avamine toimub laupäeval kell 12:00.

AJAKAVA

Enne kolmandat etappi on suurte koolide arvestuses liidrikohal Saue Kool ning väikeste koolide arvestuses Roela Kooli, Simuna Kooli ja Võsu Kooli ühendvõistkond.

Koolide üldarvestus

Võistlustel on kohapeal Super Skypark batuut ning Teamsport müügipunkt Nike toodetega.

Võistluste tulemusi saab jälgida EKJL kodulehel ja Sportity äpis (parool: tv10etapp3).

53. hooaja vabariiklikud etapid:

  • III etapp – 23. märts 2024, Tartu Ülikooli Spordihoone
  • IV etapp – 25. mai 2024, Kadrioru staadion
  • FINAAL – 13.-14. juuni, Heino Lipu staadion (Jõhvi)

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv noortesari, millest on sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased. Sari katab kogu Eesti sest hooaja jooksul toimub üle poolesaja eelvõistluse maakondades ja viis vabariiklikku mõõduvõttu. Paremus selgub nii võistkondlikus kui individuaalarvestuses. 

Rohkem infot võistlussarja kohta SIIN

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, toetajad Nike, Nedis, Super Skypark, Sportland, Orbit, Värska Originaal, Eesti Kultuurkapital, ERR ja Eesti Olümpiakomitee.