TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja avalöök antakse Võrus, starti on oodata üle 300 võistleja

Foto: Marko Mumm/EKJL

TV 10 Olümpiastarti võistlussarja 51. hooaja avaetapp jätkub Kalev mesikäpa toetamisel 4. detsembril Võrus. Starti on oodata üle 300 võistleja 70 koolist.

Esimese etapi kokkuvõttev saade on ETV2 ekraanil neljapäeval, 9. detsembril kell 19.30.

Sarja mitmevõistluse finaaletapp peetakse Rakveres linnastaadionil 14.-15. juunil.

Eelmisel aastal võitis koolide arvestuses I grupis esikoha Rakvere Reaalgümnaasium, Jõgeva Põhikooli ja Ülenurme Gümnaasiumi ees. Teises grupis triumfeeris Heimtali Põhikooli ja Holstre Kooli ühendvõistkond, teise koha teenis Parksepa Keskkool ja pjedestaali kolmandale astmele tuli Orisaare Gümnaasiumi ja Tornimäe Põhikooli.

Vaata sarja norme, rekordeid, juhendeid SIIT ja sarja uudiseid, saated SIIT

NB! COVID-19 käitumisjuhend sporditegevuse korraldamiseks

Võru spordihallis on müügipunktiga kohal Eesti Kergejõustikuliidu peasponsor ja TV 10 Olümpiastarti koostööpartner Nike. Saab esitada tellimusi ning maksta nii sularahas kui ka kaardiga.

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv sari, millest on  sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased.                            

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, toetajad Nike, Acme, Super Skypark, Sportland, Orbit, Värska Vesi, Eesti Kultuurkapital, ERR ja Eesti Olümpiakomitee.

Lisainfo:

Silvi Kask
EKJL, võistluste korraldaja
silvi@ekjl.ee
5178327

Anu Säärits
ERR, spordisaadete toimetaja
anu.saarits@err.ee
5150829