Nädalavahetusel toimuvad Eesti meistrivõistlused kergejõustikus

Sel nädalavahetusel, 18.-19. veebruaril selgitatakse Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti talvised meistrid kergejõustikus.

Meistritiitlite nimel asub võistlustulle suur osa Eesti tippudest – Anna Iljuštšenko, Maris Mägi, Rasmus Mägi, Igor Syunin, Lembi Vaher, Grit Šadeiko, Grete Šadeiko, Mikk Pahapill, Tiidrek Nurme, Jekaterina Patjuk, Karl Lumi ja paljud teised. Mitmed sportlased on võtnud eesmärgiks märtsis Istanbulis toimuva kergejõustiku sise-MMi normide täitmise ning püüavad seda saavutada just Eesti meistrivõistlustel.

Täna on võistlustele registreerunud sportlaste nimekirjade kinnitamise tähtaeg ning alates kolmapäevast on stardinimekirjad leitavad Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel – www.ekjl.ee.

Võistlused algavad Tartu Ülikooli Spordihoones (aadressil Ujula 4) laupäeval kl 15.00 võistluste pidliku avamisega ning pühapäeval  kl 12.00 käimisega.

Pealtvaatajatele on sissepääs tasuta!

Eesti kergejõustikku toetavad Elion, Nike, Tallinna Sadam, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Meediapartnerid on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST