U16 Balti meistrivõistlused (15. juuli 2017 Vilnius, Leedu)

U16 Balti meistrivõistlused
15. juuli 2017 Vilnius, Leedu

AJAKAVA

KOONDIS

       TÜDRUKUD                   ALA                           POISID           
 Pippi-Lotta EnokKJK Visa100 m  Marcus MällKJK Hiiker
 Ann Marii KivikasPärnu SK Altius Kristjan Markus EelmaaUP Sport
 Ann Marii KivikasPärnu SK Altius400 m  Karl August KalameesTÜ ASK
 Liisa-Maria LustiAudentese SK Rasmus KäsperAudentese SK
 Juliana DemeštšenkoTallinna SS Kalev800 m  Alex VeskeKJK Vike
 Marite MäesaarVõru KJK Lõunalõvi Märten KalaRäpina SK
 Kärtyn KaljusaluJõgeva KJK Harta1500 m  Kristian OtlotUP Sport
 Lotte PuuseppSK Lindon Argo SeljandKuusalu SK
 Pippi-Lotta EnokKJK Visa100 / 110 m tj  Mait FilipozziSK Elite Sport
 Elisa AnnamaaPärnu SK Altius Talis TimmiVõru KJK Lõunalõvi
 Triinu LampTÜ ASK300 m tj  Mait FilipozziSK Elite Sport
 Liisbet SaarAudentese SK Eerik OolupKJK Saare
 Elisa AnnamaaPärnu SK AltiusKaugushüpe  Tony Ats TammAudentese SK
 Triine Marie LandSK Fortis Grigori VelikanovKJK Kalev-Sillamäe
 Maria DudarevaTÜ ASKKolmikhüpe  Grigori VelikanovKJK Kalev-Sillamäe
 Maria Elisabet AvamereKJK Järvala Lauri LeppikTÜ ASK
 Sofia Marlene HaugTallinna SS KalevKõrgushüpe  Markus AnveltKSK Alem
 Marit KutmanTÜ ASK Hanno TammSK Saarde
 Kelly HeinpõldViljandi KJS SakalaKuulitõuge Rasmus RooslehtNiidupargi KJK
 Mariliis LäänisteTÜ ASK Taniel KurgTallinna SS Kalev
 Vanessa NikitinaPärnu SK AltiusOdavise  Rasmus RooslehtNiidupargi KJK
 Anette PetersonSK Lindon Steven SeppNiidupargi KJK
 Kelly HeinpõldViljandi KJS SakalaKettaheide  Rasmus RooslehtNiidupargi KJK
 Katre Marit LiivSK Viraaž Steven SeppNiidupargi KJK
 Juliana DemeštšenkoTallinna SS Kalev

Teatejooks 

400m – 300 m –

200 m – 100 m

 Talis TimmiVõru KJK Lõunalõvi
 Triine Marie LandSK Fortis Mait FilipozziSK Elite Sport
 Ann Marii KivikasPärnu SK Altius Karl August KalameesTÜ ASK
 Marit KutmanTÜ ASK Marcus MällKJK Hiiker
 Pippi-Lotta EnokKJK Visa Kristjan Markus Eelmaa UP Sport

Koondise juht: Romet Mihkels, tel +372 56625246

Treenerid: Hanno Koll, Mihkel Lembit, Madis Paju, Urmas Põldre, Leonhard Soom, Piret Tamm, Kädy Tänav(Tänak).

KAASA PASS või ID KAART!

SUUR BUSS võistlustele stardib Tallinnast, Audentese parklast reedel, 14. juulil kell 12.00 ja Pärnu Spordihalli parklast (Riia mnt. 129) kell 14.00.
VÄIKE BUSS väljub Tartust Ülikooli Spordihoone parklast kell 12.00 ja Võru Spordikeskuse parklast kell 13.00.
Tagasisõit kohe peale võistluste lõppu laupäeval, 15. juulil.  Orienteeruv Tallinnasse saabumise kellaaeg on 01.00

VÕISTLUSVARUSTUS – erinevate tiitlivõistluste samaaegse toimumise tõttu võib võistlusvarustuse sobivate suuruste leidmisel probleeme tekkida.  Seepärast palume kõigil sportlastel kaasa võtta isiklik lühike ja pikk võistlusdress.