2014 BM, Presidendi karikas

Balti maavõistlus (18.-19. juuli, Valmeira, LAT)

AJAKAVA
Võistluste juhend

Võitluse stardiprotokollid MEHED/POISID, NAISED/TÜDRUKUD

Stardinimekirjas hetkel muutmata veel M 110m/tj, M 1500. Nendel aladel viiakse muutused korradlajate poolt sisse homme vastavalt allolevale koondise nimekirjale.

KOONDISE NIMEKIRI

NIMISBPBALASBPBNIMI
Rait Veesalu10.8710.66100m11.9711.97Maarja Kalev
Mikk Mihkel Nurges10.8810.88 12.1011.89Diana Suuman
Markus Ellisaar21.4921.49200m24.5024.50Maarja Kalev
Rait Veesalu21.8021.75 25.0725.07Õilme Võro
Rauno Künnapuu48.2848.28400m55.9355.12Dane Must
Sten Ütsmüts48.8548.85 58.9458.94Liis Roose
Raimond Valler1.50,331.50,33800m2.12,522.12,52Helin Meier
Arne Nirk1.51,941.51,94 2.12,372.12,37Kelly Nevolihhin
Priit Aus 4.00,031500m4.51,474.38,75Kelly Nevolihhin
Valeri Podevalin4.00,744.00,74 4.40,514.40,51Birgit Pihelgas
Anti Puustus  5000m  Keiti Mets
Ülari Kais15.31,215.31,2   Heleene Tambet
Rauno Kirschbaum14.3314.33110/100m tj14.0813.99Mari Klaup
Teet Meerits14.8314.52 15.3015.30Andra Mihkelson
Jaak-Heinrich Jagor52.9552.95400m tj61.4361.43Karmen Veerme
Lauri Savolainen53.9253.73 65.2365.23Andra Mihkelson
Priit Aus9.02,999.02,993000m takj  Johanna Ardel 
Ivar Ivanov9.40,949.40,94    
Hendrik Lepik2.142.15kõrgushüpe 1.92Grete Udras
Deniss Tšernobajev2.102.15 1.831.85Mari Klaup
Henrik Kutberg7.607.80kaugushüpe6.096.22Kaia Soosaar
Mihkel Saks7.667.66 5.896.02Triin Eerme
Igor Syunin16.1516.86kolmikhüpe12.7012.70Merilyn Uudmäe
Deniss Tšernobajev14.7614.76 12.3512.35Janeli Toomel
Veiko Kriisk5.225.30teivashüpe3.604.23Lembi Vaher
Kristjan Rosenberg4.704.83 3.303.75Getter Marie Lemberg
Kristo Galeta18.8419.15kuulitõuge15.7316.02Anu Teesaar
Raido Kalbach16.8217.35 12.9513.84Kätlin Tõllasson
Märt Israel64.4066.56kettaheide53.0953.53Anu Teesaar
Martin Kupper61.6465.03 49.5153.02Kätlin Tõllasson
Mart Olmann66.9566.95vasraheide65.0765.07Kati Ojaloo
Martin Lehemets66.7867.88 55.0055.00Ksenia Safonova
Risto Mätas80.6383.48odavise46.8348.74Mari-Liis Tulev
Tanel Laanmäe81.1681.96 54.1654.16Helina Karvak
Lauri Lelumees  käimine  Angela Mandel
Margus Luik  5000/10000   Anastassija Ponomarenko
M.-M. Nurges, R.Veesalu  4x100m  Õ.Võro, D.Suuman
M. Ellisaar, H. Kutberg     M.Kalev, K.Soosaar
S.Ütsmüts, J.H. Jagor  4x400m  D.Must, H.Meier
R.Künnapuu, M.Leemet      K.Veerme, L.Roose
TREENERID
Toivo Ruut, Valter Espe, Tiina Torop, Toomas Klaup, Jevgeni Terentjev, Väino Kondoja, Kristel Lääts 
                                                                                       VÕISTKONNA JUHT: Marko Aleksejev

NB! Kuna koondis on väga suur, on alaliidu poolt lühike võistlusdress, pikk dress palun endal kaasa võtta!

Väljaspool arvestust lubatakse võistlema sportlased, kelle tase on vähemalt OM-B normatiiv.

  1. Eesti Kergejõustikuliit jätab endale õiguse nõuda sportlastelt lähetuskulude kompenseerimist juhul, kui sportlase poolt esitatud logistiline plaan erineb temapoolt ette teatatud plaanist.
  2. Lisaks koondislastele esitavad alarühma vastutavad treenerid sportlaste nimekirja, kes soovivad osaleda väljaspool arvestust.
  3. Koondisesse kutsutud sportlaste koondisekohast loobumisel teavitab sportlane koheselt oma loobumisest ja vastavatest asjaoludest alarühma vastutavat treenerit ja/või saavutusspordi juhti.

Lähetuse esialgne logistiline plaan (kinnitatakse 16.07)

1/3 Tallinn-Valmiera-Tartu-Tallinn/2 juhti (18.07.2014 9:30 – 18.07.2014, tagasisõit 20:30)
Väljasõit Audentesest Tondi 84.

2/3 Tartu-Võru-Valmiera-Võru-Tartu/1 juht (18.07.2014 10:30 – 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit Ülikooli spordihoone parkla Ujula 4
10:45 Tamme staadion
12:00 Võru spordihoone
13:00 Valga staadioni parkla (staadioni ees kurvis)

3/3 Tallinn-Tartu-Võru-Valmiera-Tallinn/ 2 juhti (19.07.2014 07:00 – 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit: Audentes (Tondi 84)
9:20 Tartu Ujula 4
10:50 Võru spordihoone
11:50 Valga staadion

 TÄIENEB!

NB! Vaid ühel (1. või 2.) päeval võistlevate sportlaste saabumine ja kojusõit toimub võistlusega samal päeval. Mõlemal päeval võistlejatele tagatakse kohapeal majutus kahe võistluspäeva vahel. Võistlejad, kelle ala algab teisel päeval enne kella 13:25 on oodatud bussile 18. juulil, majutus tagatud.