Võistluskalender

Aprill 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
17.04.2024 (21:00)

Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING

Kohila keskväljakMuu
20.04.2024 (12:00)

Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus II etapp

Niidupargi staadionMuu
20.04.2024 (13:00)

Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus

Kuressaare TerviseparkMuu
20.04.2024 (12:30)

Hiiumaa kergejõustikukohtunike koolitus ja litsentsieksam

Hiiumaa Spordikeskus
21.04.2024 (11:00)

99. Rabajooks

Harku terviseraja idaparklaMuu
21.04.2024 (14:00)

Leksijooks

RahumäeMuu
24.04.2024 (00:00)

60. Vallimäe Karikajooks

Rakvere VallimägiMuu
24.04.2024

Eesti Kergejõustikuliidu volikogu 2024

Herne 30
26.04.2024 (19:00)

JK Sarma seeriajooks 10 000 m

Kuressaare linnastaadionMuu
27.04.2024 (16:00)

Tallinna SVK lahtised hüppevõistlused seenioritele

Tallinna Lasnamäe KergejõustuikuhallMuu
27.04.2024

Eesti käimise karikavõistlused 2024

Sillamäe terviserada ja jõulinnakudF
27.04.2024 (12:00)

Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus III etapp

Niidupargi staadionMuu
30.04.2024 (12:00)

Lääne-Viru noorte U11-U14 murdmaajooksu MV

Rakvere tammiku matkaradaMuu

Mai 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
04.05.2024

Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused 2024

Järvakandi TERVISERADAB
04.05.2024 (12:00)

Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus IV etapp

Niidupargi staadionMuu
04.05.2024 (14:00)

SK “Viraaž” vasaraheite võistlused

Tõrva valdMuu
06.05.2024 (18:00)

JK Sarma seeriajooks 2000 m

Kuressaare linnastaadionMuu
07.05.2024 (18:00)

29. Hubi jooks

Sütiste tee parkmetsMuu
08.05.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, I etapp 1500 m

Viljandi linnastaadionMuu
08.05.2024

VAK Staieri seeriajooks, I etapp, 1500m

Viljandi linnastaadionMuu
08.05.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU I etapp

Tamme staadionF
09.05.2024 (00:00)

Lääne-Virumaa kergejõustikuhooaja avavõistlus

Kastani pst 12F
10.05.2024 - 12.05.2024

Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager

Kääriku Spordikeskus
10.05.2024 - 14.05.2024

Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni koolinoorte krossijooksu MM

NairobiMuu
11.05.2024

Sauga Kevadjooks 2024

Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must MajaMuu
14.05.2024 (14:00)

Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus

Kastani puiestee 12Muu
14.05.2024

TV 10 OS Viljandimaa IV etapp

Viljandi linnastaadionMuu
14.05.2024 (17:00)

Pärnu Spordikooli Sprindiõhtu

Pärnu RannastaadionF
14.05.2024 (11:00)

Harjumaa 2024 a koolidevahelised võistlused murdmaateatejooksudes

Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakudMuu
14.05.2024 (14:00)

TV 10 olümpiastarti Võru- ja Põlva maakondade IV etapp

Võru Spordikeskuse staadionMuu
15.05.2024 (15:00)

Noorte heitjate seeriavõitlus Rakvere etapp

Kastani puiestee 12F
15.05.2024 (15:00)

TV10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp

Kalevi KeskstaadionMuu
15.05.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU II etapp

Tamme staadionF
16.05.2024 (17:00)

SK Elite Sport treeningvõistluse I etapp

Kadrioru StaadionF
16.05.2024

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp

Tartu Tamme staadionMuu
17.05.2024 (13:00)

TV 10 Olümpiastarti Valgamaa IV etapp

Valga KeskstaadionMuu
18.05.2024 (11:00)

Saue valla meistrivõistlused kergejõustikus 2024

KernuMuu
18.05.2024

LHV Maijooks

Tallinna LauluväljakMuu
18.05.2024 (14:00)

SK “Viraaž” vasaraheite võistlused

Tõrva valdMuu
19.05.2024

Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2024

Tamme staadionF
21.05.2024

Käimise võistkondlikud maailmameistrivõistlused

AntalyaA
21.05.2024 (15:00)

TV 10 Lääne-Virumaa IV etapp

Väike-Maarja staadionMuu
21.05.2024

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
21.05.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese SpordiklubiF
22.05.2024 (18:00)

Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 I etapp

Pokardi heitestaadionMuu
22.05.2024 (17:00)

6. Olav Karikose mälestusvõistlus

Kadrioru StaadionF
22.05.2024 (10:00)

TV 10 Harjumaa 2024 a II võistlus

Kuusalu staadionMuu
22.05.2024 (10:00)

Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV

Valga KeskstaadionMuu
23.05.2024 - 24.05.2024

Viljandimaa noorte kergejõustiku MV

Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljakMuu
23.05.2024

JÕHVI 2024 – Heino Lipu mälestusvõistlused

Heino Lipu staadionC
24.05.2024 (19:00)

JK Sarma seeriajooks tunnijooks

Kuressaare linnastaadionMuu
25.05.2024

TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja IV etapp

Kadrioru StaadionMuu
26.05.2024 (12:00)

Eesti karikavõistlused 2024

Kadrioru StaadionF
26.05.2024 (11:30)

VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele

ToilaMuu
28.05.2024 - 29.05.2024 (15:00)

Lääne-Virumaa noorte U14 -U20 MV

Kastani puiestee 12F
28.05.2024

Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu

Pärnu RannastaadionC
29.05.2024

VAK Staieri tõkkejooksupäev

Viljandi linnastaadionMuu
29.05.2024

Viljandi SVK heiteseriaali I etapp

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
29.05.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese SpordiklubiF
30.05.2024 - 31.05.2024 (14:00)

67.Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused

Kadrioru StaadionMuu
30.05.2024 (10:00)

Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV U10 U12

Valga KeskstaadionMuu
31.05.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, I etapp

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
31.05.2024 - 02.06.2024

Euroopa maastikujooksu meistrivõistlused

AnnecyF
31.05.2024 (13:00)

Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus

Kastani puiestee 12Muu
31.05.2024 - 01.06.2024

Narva Linna Jooks

Joaoru Puhkeala, NarvaMuu

Juuni 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.06.2024 - 02.06.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses(U16, U18, U20) 2024

KaunasF
01.06.2024 - 02.06.2024

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp

Tamme staadionMuu
02.06.2024 (11:00)

Harjumaa 2024 a meistrivõistlused ja noorte meistrivõistlused kergejõustikus

Kuusalu staadionF
03.06.2024 - 04.06.2024

TV10 Olümpiastarti Tallinna V etapp (FINAAL)

Kalevi KeskstaadionMuu
04.06.2024 - 05.06.2024 (00:00)

Lääne- Virumaa kergejõustiku MV (täiskasvanud ja veteranid)

Kastani puiestee 12F
04.06.2024 - 05.06.2024 (12:00)

TV 10 Lääne- Viru mitmevõistlus

Kastani puiestee 12Muu
04.06.2024 - 05.06.2024

TV 10 OS Viljandimaa finaal

Viljandi linnastaadionMuu
05.06.2024 - 06.06.2024

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 2024

Kadrioru StaadionF
07.06.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, II etapp

Karksi-Nuia staadionMuu
07.06.2024 - 12.06.2024

Euroopa meistrivõistlused 2024

RoomaOW (OM,MM)
08.06.2024 (12:00)

4. Ida-Virumaa staadioniultra

Kohtla-Nõmme Kooli staadionMuu
09.06.2024

Eesti noorte karikavõistlused 2024

Pärnu RannastaadionF
11.06.2024 - 12.06.2024 (14:00)

Tallinna noorte suvised meistrivõistlused

Kadrioru StaadionF
12.06.2024 (18:00)

Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 II etapp

Pokardi heitestaadionMuu
12.06.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU III etapp

Tamme staadionF
13.06.2024 - 14.06.2024

TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja Finaal etapp

Heino Lipu staadionMuu
15.06.2024

Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala 2024

Kalevi KeskstaadionD
16.06.2024 (13:00)

VII Margus Keerma mälestusvõistlused/Kuusalu valla meistrivõistlused kergejõustikus

Kuusalu staadionF
17.06.2024 - 18.06.2024

Viljandimaa MV (U18, U20,T)

Viljandi linnastaadionMuu
18.06.2024 - 19.06.2024 (13:00)

Rakvere linna kergejõustiku MV ja mitmevõistluse KV

Kastani puiestee 12E
19.06.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, II etapp , takistusjooksud

Viljandi linnastaadionMuu
20.06.2024

Viljandi SVK heiteseriaali II etapp

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
21.06.2024 (19:00)

JK Sarma seeriajooks 1500 meetrit

Kuressaare linnastaadionMuu
22.06.2024 (12:00)

170. Pööripäevajooks Jooks suvesse

Loode tammikMuu
22.06.2024 - 23.06.2024

30. Bauhaus Juniors Gala

MannheimD
26.06.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp

Tamme staadionF
29.06.2024 - 30.06.2024

Eesti meistrivõistlused 2024

Kadrioru StaadionB

Juuli 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
03.07.2024 - 04.07.2024 (12:00)

Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2024

Rakvere staadionF
03.07.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU V etapp

Tamme staadionF
06.07.2024 - 07.07.2024

Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024

Karksi-NuiaMuu
06.07.2024 - 07.07.2024

Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2024

ValmieraF
08.07.2024 - 09.07.2024 (12:00)

Eesti meistrivõistlused(U14, U16) 2024

Rakvere staadionF
08.07.2024 (18:00)

JK Sarma seeriajooks 1000 m

Kuressaare linnastaadionMuu
10.07.2024 (18:00)

Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 III etapp

Pokardi heitestaadionMuu
11.07.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2024

Tartu Tamme staadionF
13.07.2024 - 14.07.2024 (10:00)

VAK Staieri 10-võistlus

Karksi-Nuia staadionMuu
13.07.2024

Heitjate seeriavõistlus

Audentese Spordikeskuse staadionF
16.07.2024 - 17.07.2024 (16:30)

10. Virumaa Staadionimaraton

Iisaku Gümnaasiumi staadionMuu
17.07.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, III etapp, 5000 m, Viljandi MV

Viljandi linnastaadionMuu
17.07.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2024

ŠiauliaiF
17.07.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp

Tamme staadionF
18.07.2024 - 21.07.2024

Euroopa U18 meistrivõistlused 2024

Banská BystricaE
18.07.2024

Viljandi SVK heiteseriaali III etapp

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
21.07.2024

Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega

KadriorgMuu
22.07.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2024

ValmieraF
22.07.2024 (18:00)

JK Sarma seeriajooks miil

Kuressaare linnastaadionMuu
26.07.2024 - 27.07.2024

Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2024

Rakvere linnastaadionF
27.07.2024 - 28.07.2024

Baltimaade veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024

ValmieraMuu
27.07.2024

10000m Eesti meistrivõistlused 2024

Rakvere linnastaadionB

August 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.08.2024

Viljandi SVK heiteseriaali IV etapp

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
01.08.2024 - 11.08.2024

Olümpiamängud 2024

PariisOW (OM,MM)
03.08.2024

Skechers Suvejooks 2024

A. Le Coq Sport SpordimajaMuu
04.08.2024

Restu 90. spordipäev

RestuMuu
07.08.2024 (18:00)

Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 IV etapp

Pokardi heitestaadionMuu
07.08.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp

Tamme staadionF
13.08.2024 - 25.08.2024

Maailma veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024

GöteborgMuu
14.08.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, 800

Viljandi linnastaadionMuu
17.08.2024

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
21.08.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, V etapp 10 000 m, Viljandi MV

Viljandi linnastaadionMuu
23.08.2024 (19:00)

JK Sarma seeriajooks 5000 m

Kuressaare linnastaadionMuu
24.08.2024 (12:00)

Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev

Kastani puiestee 12Muu
25.08.2024 (12:30)

III Toivo Pruuli mälestusvõistlused

Kärdla staadionF
27.08.2024 - 31.08.2024

U20 Maailmameistrivõistlused 2024

LimaC
28.08.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp

Tamme staadionF
31.08.2024

Heitjate seeriavõistlus

Kohila Spordikeskuse staadionF

September 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.09.2024 (09:00)

Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus 2024

PärnuD
04.09.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Viljandi linnastaadionF
07.09.2024 (10:00)

Vennad Ehituse kümnevõistlus

Kääriku Spordikeskuse staadionMuu
07.09.2024 (18:30)

Nike Noortejooks

Vabaduse väljakMuu
07.09.2024 (09:00)

Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km

Vabaduse väljakC
07.09.2024 (14:00)

Tallinna Sügisjooks 10 km

Vabaduse väljakMuu
08.09.2024

Eesti meistrivõistlused maratonis 2024

TallinnB
08.09.2024 (09:00)

Tallinna Maraton – 42,2 km

Vabaduse väljakB
09.09.2024

Sprindipäev

Viljandi linnastaadionMuu
10.09.2024 (16:30)

Lääne- Virumaa noorte KV

Kastani puiestee 12F
11.09.2024

Noorte heitjate seeriavõistlus

Kohila Spordikeskuse staadionF
12.09.2024 (14:00)

Lään-Virumaa algklasside kergejõustiku võistlused (suured koolid)

Kastani puiestee 12Muu
12.09.2024 - 13.09.2024

Viljandimaa MV (U16,U14,U12)

Viljandi linnastaadionMuu
14.09.2024

Turba spordipäev

Turba Kooli staadion ja spordiväljakudMuu
15.09.2024 (12:00)

Rakvere 41. Rahvajooks

Kastani puiestee 12Muu
18.09.2024 - 19.09.2024

Viljandimaa mitmevõistluse MV

Viljandi linnastaadionMuu
20.09.2024 (19:00)

JK Sarma seeriajooks 800 m

Kuressaare linnastaadionMuu
21.09.2024 (12:00)

171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse

Loode tammikMuu
21.09.2024 (10:00)

Sillamäe ultra: 100 km jooks

Sillamäe terviseradaMuu
26.09.2024 (00:00)

Lään-Virumaa murdmaajooksu MV

PalermoMuu
27.09.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp

Tarvastu Gümnaasiumi staadionMuu

Oktoober 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
04.10.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp

Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljakMuu
05.10.2024 (09:00)

Eesti meistrivõistlused poolmaratonis 2024

TartuB
05.10.2024

11. Mulgi sügispomm

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
12.10.2024

Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024

Jõulumäe TervisespordikeskusMuu
13.10.2024

69. Viljandi Linnajooks

Vabaduse platsMuu
18.10.2024 - 20.10.2024 (15:00)

51. Saaremaa kolme päeva jooks

KuressaareMuu
23.10.2024 - 31.10.2024

ISF U18 Gümnasiaad 2024

BahreinMuu
26.10.2024

Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2024

LeeduMuu

November 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
07.11.2024 (15:00)

Rakvere Spordikooli lastevõistlus

Kastani puiestee 12Muu

Detsember 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
07.12.2024

TV 10 Olümpiastarti 54. hooaja I etapp

Võru SpordikeskusMuu
08.12.2024

SPAR Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlused 2024

AntalyaGL

Märts 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
06.03.2025 - 09.03.2025

Euroopa sisemeistrivõistlused 2025

ApeldoornA
21.03.2025 - 23.03.2025

Sise-maailmameistrivõistlused

NanjingOW (OM,MM)

Juuli 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
17.07.2025 - 20.07.2025

Euroopa U23 meistrivõistlused 2025

BergenC

September 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
13.09.2025 - 21.09.2025

Maailmameistrivõistlused 2025

Tōkyō prefektuurOW (OM,MM)

Detsember 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
14.12.2025

SPAR Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlused 2025

LagoaGL

Märts 2026

AegNimetusAsukohtKategooria
20.03.2026 - 22.03.2026

Sise-maailmameistrivõistlused

TorunOW (OM,MM)