Koolid

50. hooajaks registreerunud koolid

I GRUPPElva Gümnaasium
Jõgeva Põhikool
Jüri Gümnaasium
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Kuressaare Gümnaasium
Luunja Keskkool
Rakvere Gümnaasium
Rakvere Reaalgümnaasium
Saaremaa Ühisgümnaasium
Tallinna Prantsuse Lütseum
Tartu Kivilinna Kool
Tartu Tamme Kool
Tõrva Gümnaasium
Türi Põhikool
Ülenurme Gümnaasium
Valga Põhikool
Vanalinna Hariduskolleegium
Viljandi Jakobsoni Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Kuusalu KK
Põlva Kool
Tallinna 21. Kool
Tallinna Inglise Kolledž
Peetri Lasteaed- Põhikool
Nõmme Põhikool
Pärnu Ülejõe Põhikool
II GRUPPHaljala Kool
Heimtali PK- Holstre PK
Kiltsi Põhikool
Laupa Põhikool – Imavere Põhikool
Parksepa Keskkool
Puhja Kool
Räpina Ühisgümnaasium
Ääsmäe Põhikool
Orissaare Gümnaasium – Tornimäe Põhikool
Osula Põhikool

49. hooajaks registreerunud koolid

I GRUPPTartu Tamme Kool
Tallinna Prantsuse Lütseum
Kuressaare Gümnaasium
Kuusalu keskkool
Haabneeme Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Rakvere Gümnaasium
Tallinna Ühisgümnaasium
Kunda Ühisgümnaasium
Ülenurme Gümnaasium
Saaremaa Ühisgümnaasium
Viljandi Jakobsoni Kool
Jüri Gümnaasium
Saue Gümnaasium
Kadrioru Saksa Gümnaaisum
Tallinna Nõmme Põhikool
Luunja Keskkool
Võru Kesklinna Kool
Tallinna 21. Kool
Põlva Kool
Tartu Kivilinna Kool
Valga Põhikool
Vanalinna Hariduskolleegium
Otepää Gümnaasium
Võru Kreutzwaldi Kool
Jõgeva Põhikool
Tõrva Gümnaasium
Jõhvi Põhikool
Tallinna Inglise Kolledž
Peetri Lasteaed – Põhikool
Kose Gümnaasium
Rakvere Reaalgümnaasium
Tabasalu Ühisgümnaasium
II GRUPPOsula Põhikool
Laupa Põhikool – Imavere Põhikool
Haljala Kool
Parksepa Keskkool
Puhja Kool
Avinurme Gümnaasium
Ääsmäe Põhikool
Orissaare Gümnaasium/Tornimäe Põhikool
Uulu Kool

48. hooajal osalenud koolid

I GRUPPKadrioru Saksa Gümnaasium
Kuusalu Keskkool
Tartu Tamme Kool
Tallinna 21. Kool
Väike-Maarja Gümnaasium
Jüri Gümnaasium
Ülenurme Gümnaasium
Saarema Ühisgümnaasium
Võru Kesklinna Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Viimsi Kool
Viljandi Jakobsoni Kool
Haapsalu Põhikool
Otepää Gümnaasium
Kuressaare Gümnaasium
Rakvere Gümnaasium
Rapla Vesiroosi Kool
Tallinna Ühisgümnaasium
Luunja Keskkool
Rakvere Reaalgümnaasium
Tõrva Gümnaasium
Valga Põhikool
Põlva Kool
Jõhvi Põhikool
Nõmme Põhikool
Võru Kreutzwaldi Kool
Jõgeva Põhikool
Rocca al Mare Kool
Peetri Lasteaed – Põhikool
Kose Gümnaasium
Tartu Kivilinna Kool
Türi Põhikool
II GRUPPPuhja Kool
Laupa Põhikool – Imavere Põhikool
Osula Põhikool
Ääsmäe Põhikool
Ruila Põhikool
Ridala Põhikool
Käina Kool – Emmaste Põhikool
Haljala Kool
Kiltsi Põhikool
Orissaare Gümnaasium – Tornimäe Põhikool
Avinurme Gümnaasium

47. hooajal osalenud koolid

I GRUPPHaapsalu Põhikool
Jõgeva Põhikool
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Kose Gümnaasium
Kurssaare Gümnaasium
Kuusalu Keskkool
Otepää Gümnaasium
Peetri Lasteaed- Põhikool
Pirita Majandusgümnaasium
Põlva Kool
Rakvere Gümnaasium
Rakvere Reaalgümnaasium
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Saaremaa Ühisgümnaasium
Saue Gümnaasium
Tallinna 21. Kool
Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Reaalkool
Tallinna Ühisgümnaasium
Tartu Tamme Kool
Tõrva Gümnaasium
Türi Põhikool
Valga Põhikool
Viimsi Kool 
Viljandi Jakobsoni Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Väike-Maarja Gümnaasium
Ülenurme Gümnaasium
II GRUPPAugust Kitzbergi nim.Gümnaasium
Avinurme Gümnaasium
Haljala Kool
Kiltsi Põhikool
Käina Kool – Emmaste Põhikool
Loksa Gümnaasium
Nissi Põhikool
Orissaare Gümn.- Tornimäe PK
Osula Põhikool
Parksepa Keskkool
Ridala PK
Ruila Põhikool
Tudu Kool – Roela Põhikool
Tsirguliina Keskkool
Vääna – Jõesuu Kool
Ääsmäe Põhikool