Tulevased võistlused

sept
21
2020
Spordinädala üritus
21.09.2020 - 25.09.2020
Kategooria: Muu
sept
21
2020
Narva ÕG tervisepäev
21.09.2020 - 25.09.2020
Kategooria: Muu
sept
21
2020
Spordinädal
21.09.2020 - 25.09.2020
Kategooria: Muu
sept
22
2020
Tartu heitjate seeriavõistluse IV etapp
22.09.2020
Kategooria: F
sept
22
2020
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks
22.09.2020 - 23.09.2020
Kategooria: Muu
sept
22
2020
Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlused 1.-12.kl. õpilased
22.09.2020
Kategooria: Muu

Tulemused

15.09.2020
14.09.2020
Noorte heitjate seeriavõistlus, V etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
13.09.2020
13.09.2020
12.-13.09.2020

Galeriid

Eesti rekordid

MEHED
100 m10.19+1.5Marek NiitFayetteville31.03.12
200 m20.43+1.1Marek NiitDes Moines09.06.11
300 m32.24Marek NiitRieti07.09.14
400 m45.74Marek NiitZürich12.08.14
800 m1:45.87Urmet UusorgHelsingi10.06.99
1000 m2:20.49Urmet UusorgFlorø23.05.98
1500 m3:38.59Tiidrek NurmePeking15.08.08
1 miil3:59.74Tiidrek NurmeViljandi09.08.11
2000 m5:06.02Tiidrek NurmeJoensuu16.07.08
3000 m7:48.24Tiidrek NurmeMorton11.07.14
5000 m13:17.2Enn SellikPodolsk28.06.76
10 000 m27:40.61Enn SellikPraha29.08.78
1 tunni jooks19 887mLembit VirkusTartu14.09.60
10 km maanteejooks29:23Pavel LoskutovTallinn25.09.05
Poolmaraton1:03:00Pavel LoskutovGöteborg12.05.01
Maraton2:08:53Pavel LoskutovPariis07.04.02
4x100 m39.52Eesti koondisZürich16.08.14
(Mart Muru, Rait Veesalu, Markus Ellisaar, Marek Niit)
4x400 m3:06.07Eesti koondisIraklion21.06.15
(Rivar Tipp, Marek Niit, Rauno Künnapuu, Rasmus Mägi)
4x1500 m15:38.4EPATallinn07.06.81
(Raivo Võlli, Raivo Puurits, Vello Misler, Enn Sellik)
100+200+300+400 m1:54.39Tartu Ülikooli ASKKose03.06.16
(Mikk Mihkel Nurges, Rasmus Mägi, Markus Ellisaar, Rivar Tipp)
Ekiden2:09:59Tartu Ülikooli ASKTallinn28.09.13
(Deniss Košelev, Tiidrek Nurme, Alexey Markov, Nikolai Vedehin, Kenny Kivikas, Allar Lamp)
110 m tj13.620.0Tarmo JallaiXalapa13.05.06
400 m tj48:40Rasmus MägiRio de Janeiro18.08.16
2000 m tak5:44.91Rainer NõlvakKrasnodar15.07.85
3000 m tak8:28.55Kaur KivistikZagreb03.09.19
5000 m käimine20:04.6Vassili MatvejevKohtla-Järve16.05.81
10 000 m käimine42:55.6Lauri LelumeesMurjani28.04.07
20 000 m käimine1:27:21.0Vassili MatvejevTallinn07.09.85
10 km käimine40:30.0Vassili MatvejevAlušta25.02.84
20 km käimine1:23:00.5Vassili MatvejevAlušta13.10.85
50 km käimine4:07:09.8Olav LaivKohtla-Nõmme14.06.75
Kõrgushüpe2.30Marko TurbanRakvere05.06.96
Teivashüpe5.86Valeri BukrejevSomero03.07.94
Kaugushüpe8.10+0.3Erki NoolGötzis27.05.95
Kolmikhüpe17.35-0.3Jaak UudmäeMoskva25.07.80
Kuulitõuge20.76Kristo GaletaPärnu21.07.19
Kettaheide73.38Gerd KanterHelsingborg04.09.06
Vasaraheide84.40Jüri TammBanska Bystrica09.09.84
Odavise90.61Magnus KirtKuortane22.06.19
5-võistlus4273pRein AunTartu18.07.68
7.33 - 72.26 - 21.9 - 50.06 - 4:34.5
10-võistlus8815pErki NoolEdmonton07.08.01
10.60/+1.5 - 7.63/+2.0 - 14.90 - 2.03 - 46.23 - 14.40/0.0 - 43.40 - 5.40 - 67.01 - 4:29.58
NAISED
100 m11.35+1.3Ksenija BaltaTartu15.06.14
200 m23.05+1.3Ksenija BaltaArles01.07.06
300 m37.95Maris MägiKohila25.06.10
400 m51.91Egle UljasAteena21.08.04
800 m2:02.1Raissa RuusMoskva20.07.72
1000 m2:41.31Liina TšernovSopot16.08.17
1500 m4:11.44Liina TšernovBrüssel19.06.16
1 miil4:36.36Liina TšernovTallinn18.08.17
2000 m5:56.8Sirje EichelmannTallinn07.09.88
3000 m8:55.75Ille KukkDonetsk08.09.84
5000 m15:30.84Ille KukkLeningrad01.08.85
10 000 m32:47.86Sirje EichelmannKiiev02.08.88
1 tunni jooks15 177mKaia LepikKohila23.08.17
10 km maanteejooks32:44Jane SalumäeHelsingborg21.05.95
Poolmaraton1:10:10Jane SalumäeHaag27.03.94
Maraton2:27:04Jane SalumäeTorino11.05.97
4x100 m44.71Eesti koondisVaraždin10.08.19
(Õilme Võro, Kreete Verlin, Karoli Käärt, Ksenija Balta)
4x400 m3:36.82Eesti koondisOdense24.06.07
(Jekaterina Duman, Kristi Kiirats, Egle Uljas, Maris Mägi)
3x800m6:30.48Tallinna SS KalevRakvere23.06.06
(Jevgenia Mateitšuk, Veera Duman, Maria Sahharova)
100+200+300+400 m2:10.50Tartu Ülikooli ASKTallinn15.05.07
(Mirjam Liimask, Sirkka-Liisa Kivine, Jekaterina Duman, Maris Mägi)
Ekiden2:30:46Tartu Ülikooli ASKTallinn28.09.13
(Keiti Mets, Jekaterina Patjuk, Egle Mätas, Liina Luik, Leila Luik, Lily Luik)
100 m tj12.93+0.9Mirjam LiimaskErfurt17.07.05
400 m tj56.56Maris MägiTallinn28.07.13
2000 m tak6:48.8Kelly NevolihhinViljandi10.07.13
3000 m tak9:50.15Jekaterina PatjukTallinn21.06.14
5000 m käimine22:26.01Jekaterina MirotvortsevaBakuu26.07.19
10 000 m käimine47:37.82Jekaterina MirotvortsevaTallinn18.08.19
10 km käimine48:05Jekaterina MirotvortsevaAlytus19.05.19
20 km käimine1:43:54Jekaterina JutkinaNaumburg02.05.04
Kõrgushüpe1.96Anna IljuštšenkoViljandi09.08.11
Teivashüpe4.36Reena KollTartu25.07.18
Kaugushüpe6.87 hKsenija BaltaTorino07.03.09
6.87-0.1Ksenija BaltaTallinn08.08.10
Kolmikhüpe14.43+0.6Kaire LeibakPeking17.08.06
Kuulitõuge18.03Veronika MininaNokia25.05.80
Kettaheide65.00Elju KubiTallinn26.08.87
Vasaraheide69.85Anna Maria OrelSplit27.04.19
71.50 - kinnitamiselKati OjalooPori29.08.20
Odavise63.65Liina LaasmaRabat22.05.16
7-võistlus6280pGrit ŠadeikoGötzis28.05.17
13.31/+1.2 - 1.74 - 13.89 - 24.69/-1.8 - 6.17/-0.2- 48.35 - 2:16.86
10-võistlus6732pKristella JurkatammKohila14.07.18
12.91/-1.6 - 31.87 - 2.64 - 41.87 - 58.90 - 14.56/-1.7 - 5.65/+2.9 - 11.29 - 1.62 - 5:45.10

Edetabelid

# Tulemus Sportlane Kuupäev Asukoht Võistlus Sünniaeg
1 10.53 (+0.9) Henri Sai 08/08/2020 Tallinn Eesti MV, Kadrioru staadion 04/12/2000
2 10.66 (+0.9) Ken Mark Minkovski 08/08/2020 Tallinn Eesti MV, Kadrioru staadion 13/10/2001
3 10.69 (+1.2) Hans-Christian Hausenberg 12/08/2020 Tartu Eesti noorte mitmevõistluse MV, Tamme staadion 18/09/1998
4 10.73 (+1.6) Lukas Lessel 07/07/2020 Rakvere Rakvere mitmevõistluse KV 23/12/2000
4 10.73 (+1.5) Tanel Visnap 14/08/2020 Ogre Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 23/09/1992
6 10.76 (+1.4) Karl Erik Nazarov 22/08/2020 Pärnu Pärnu Rannastaadioni kergejõustikuõhtu 17/03/1999
7 10.80 (+0.9) Kristjan Rosenberg 08/08/2020 Tallinn Eesti MV, Kadrioru staadion 16/05/1994
8 10.82 (+0.3) Robin Sapar 23/07/2020 Rakvere Eesti U18, U20 ja U23 MV 26/09/2001
9 10.94 (+1.6) Risto Lillemets 08/08/2020 Tallinn Eesti MV, Kadrioru staadion 20/11/1997
10 10.96 (+1.6) Kristen Petolai 08/08/2020 Tallinn Eesti MV, Kadrioru staadion 22/08/1992

TV 10 Olümpiastarti

TV 10 Olümpiastarti on Eesti Kergejõustikuliidu ja Eesti Rahvusringhäälingu koostöös korraldatav noortesporti propageeriv võistlussari – ainulaadne kogu maailmas! 2019. aasta 9. detsembril alustab võistlussari juba oma 49. hooaega!