Võistluskalender

Detsember 2021

AegNimetusAsukohtKategooria
04.12.2021

TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja I etapp

Võru SpordikeskusMuu
07.12.2021 (15:00)

Eesti Kergejõustikuliidu 2021. a. sügisvolikogu

Lembitu 12Koolitus
10.12.2021

Eesti kergejõustikuauhinnad 2021

CINAMON KOSMOSKoolitus
12.12.2021 (12:00)

Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes

Tartu Ülikooli SpordihooneF
18.12.2021

2021 Audi Vana-aasta jooksupäev

Vabaõhumuuseumi tee 8Muu
26.12.2021 (12:30)

13. Karel Leetsari mälestusvõistlused

Pärnu kergejõustikuhallF

Jaanuar 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
02.01.2022 (11:00)

Teivashüppe GP Tallinna etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallF
08.01.2022 (12:00)

A.Tšikini mälestusvõistlus

Tallinna spordihallF
22.01.2022 - 23.01.2022 (12:00)

Eesti talvised noorte mitmevõistluse meistrivõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallF
29.01.2022 (12:00)

TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja II etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallF
30.01.2022 (12:00)

Eesti talvised karikavõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallD

Veebruar 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
05.02.2022 - 06.02.2022 (14:00)

Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallD
06.02.2022 (12:00)

Eesti talvised karikavõistlused vasaraheires

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse Niidupargi spordikompleksi staadionE
12.02.2022 - 13.02.2022 (12:00)

Eesti talvised U14 ja U16 meistrivõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallF
19.02.2022 - 20.02.2022 (12:00)

Eesti talvised meistrivõistlused(U18, U20, U23)

Lasnamäe KergejõustikuhallF
26.02.2022 - 27.02.2022 (12:00)

Eesti talvised meistrivõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallE

Märts 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
05.03.2022

Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused sisekergejõustikus 2022

Lasnamäe KergejõustikuhallF
11.03.2022 - 13.03.2022

EKR 3 erialane tasemekoolitus

TallinnKoolitus
26.03.2022 (12:00)

TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja III etapp

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu

Mai 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
12.05.2022

Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp

Audentese Spordikeskuse staadionF
17.05.2022

Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp

Rakvere staadionF
21.05.2022 (12:00)

TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja IV etapp

Kadrioru StaadionMuu
25.05.2022

Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp

Tartu Tamme staadionF

Juuni 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
11.06.2022 - 12.06.2022

2022 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS

SaunapunktMuu
14.06.2022 - 15.06.2022

TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja Finaal etapp

Rakvere linnastaadionMuu

August 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
29.08.2022

Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp

Pärnu RannastaadionF

September 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
04.09.2022

Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp

Kohila SpordikompleksF