Võistluskalender

Detsember 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
09.12.2022 (10:00)

Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku MV

Valga SpordihooneMuu
10.12.2022 (12:00)

Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes

Tartu Ülikooli SpordihooneF
10.12.2022

Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
15.12.2022 (16:00)

SK Elite Sport teivashüppe I etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
17.12.2022 - 18.12.2022

TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
17.12.2022 (10:00)

SK Fortis jõuluvõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallF
17.12.2022 (12:00)

32. VAK Staieri Jõulujooks

Viljandi Jakobsoni Kooli staadionMuu
17.12.2022

XXXVI JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV

Ahtme SpordihallF
17.12.2022

10. Audentese Spordiklubi Jõuluvasar

TalTechi SpordihooneF
20.12.2022 (00:00)

Rakvere Spordikooli aastalõpuvõistlus

Rakvere staadioni staadionihooneF
21.12.2022 (14:00)

Jõuluvõistlus

Audentese Spordikeskuse spordihooneF
21.12.2022

Aastalõpuvõistlus kergejõustikus

Haapsalu SpordikeskusMuu
26.12.2022 (12:30)

14. Karel Leetsari mälestusvõistlused

Pärnu kergejõustikuhallF
28.12.2022 (12:00)

Aastalõpu teivashüppevõistlus

Paalalinna viilhallF

Jaanuar 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.01.2023 (11:00)

Teivashüppe GP Tallinna etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallF
05.01.2023 (16:00)

VAK Staieri jooksupäev

Männimäe jalgpallihallF
05.01.2023 (12:00)

Noorte GP Rakvere etapp

Rakvere staadioni staadionihooneF
07.01.2023

Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallF
08.01.2023 (15:00)

Harjumaa 2023 a meistrivõistlused sisekergejõustikus

Lasnamäe KergejõustikuhallF
09.01.2023 - 10.01.2023 (15:00)

Lääne – Virumaa noorte talvine mitmevõistlus

Rakvere staadioni staadionihooneF
10.01.2023

Hüppevõistlus teivashüppes

Haapsalu SpordikeskusMuu
11.01.2023 - 12.01.2023

Tartu linna MV kergejõustikus U14-U16 vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
11.01.2023 - 12.01.2023 (15:00)

TALLINNA 2023. a. U14 U16 U18 JA U20 TALVISED KERGEJÕUSTIKUMEISTRIVÕISTLUSED

Lasnamäe KergejõustikuhallF
17.01.2023 (16:00)

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp

Ujula 4Muu
18.01.2023

TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
18.01.2023 (15:00)

Lääne-Virumaa U14 ja U16 talvised võistlused

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
18.01.2023

Tartu linna MV teivashüppes U14-täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
24.01.2023 (15:00)

NÕMME KJK LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallF
24.01.2023 (15:30)

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu

Veebruar 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
01.02.2023 - 02.02.2023

Tartu linna MV kergejõustikus U18-Täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneF
02.02.2023 (15:30)

Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvised võistlused

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
05.02.2023 (12:00)

Sprindi mitmevõistlus

Ujula 4Muu
05.02.2023

Andres Nirgi ja Endel Pärna mälestusvõistlus

Ujula 4F
07.02.2023

Martin Kutmani mälestusvõistlused

Tartu Ülikooli SpordihooneF
15.02.2023 (15:30)

Lääne-Virumaa noorte U12 talvised võistlused

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
22.02.2023 (16:00)

Rakvere Kiirjooksupäev

Rakvere staadioni staadionihooneF
24.02.2023 (11:00)

VAK Staieri Talvejooks 9,8 km

Päri spordihooneMuu

Märts 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.03.2023 - 03.03.2023

Tartu linna MV mitmevõistlused kergejõustikus U14-Täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneF
09.03.2023 (15:30)

Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 talvine mitmevõistlus

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
09.03.2023 (16:00)

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp

Ujula 4Muu
15.03.2023

TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
21.03.2023

Kevadvõistlus kõrgushüppes

Haapsalu SpordikeskusMuu
21.03.2023 (15:30)

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
25.03.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja III etapp

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu

Aprill 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
04.04.2023 (15:00)

Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus

Viljandi Paalalinna viilhallMuu

Mai 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
03.05.2023 (15:00)

Lääne- Virumaa noorte U12 ja U14 murdmaajooksu MV

TammikuMuu
09.05.2023 (00:00)

Lääne-Virumaa kergejõustiku hooaja avavõistlus

Rakvere staadionF
10.05.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooksu I etapp

Viljandi linnastaadionF
11.05.2023 (14:00)

Lääne-Virumaa noorte 4-võistlus

Rakvere staadionMuu
12.05.2023 (15:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Rakvere staadionF
12.05.2023 (15:00)

Noorte Heitjate Seeriavõistluse Rakvere etapp

Rakvere staadionF
16.05.2023 (12:00)

Eesti Koolispordiliidu I ja II liiga kergejõustiku MV

Rakvere staadionMuu
17.05.2023 (14:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese SpordiklubiF
20.05.2023 (15:00)

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
23.05.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU I etapp

Tamme staadionF
23.05.2023 (15:00)

Tõkkejooksupäev

Viljandi linnastaadionF
23.05.2023 (15:00)

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp

Väike-Maarja staadionMuu
24.05.2023 (15:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Tartu Tamme staadionF
24.05.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooksu II etapp

Viljandi linnastaadionF
25.05.2023 - 26.05.2023 (14:00)

66. U. PALU NOORTE MITMEVÕISTLUSE KARIKAVÕISTLUSED

Kadrioru StaadionMuu
25.05.2023

Lääne-Virumaa algklasside õppeaasta lõpuvõistlus

Rakvere staadionMuu
27.05.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala

Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljakF
27.05.2023 - 28.05.2023 (12:00)

3. Ida-Virumaa staadioniultra

Kohtla-Nõmme Kooli staadionMuu
28.05.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja IV etapp

Kadrioru StaadionMuu
31.05.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU II etapp

Tamme staadionF
31.05.2023 - 01.06.2023 (14:00)

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa mitmevõistlus

Rakvere staadionMuu

Juuni 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.06.2023

Gustav Sule mälestusvõistlused

Tartu Tamme staadionF
07.06.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, III etapp

Viljandi linnastaadionF
10.06.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
13.06.2023 - 14.06.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja Finaal etapp

Võru Spordikeskuse staadionMuu
14.06.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU III etapp

Tamme staadionF
17.06.2023 - 18.06.2023

Tallinna noorte suvised meistrivõistlused

Kadrioru StaadionF
20.06.2023 - 21.06.2023 (13:00)

Rakvere Mitmevõistluse KV

Rakvere staadionF
20.06.2023 - 21.06.2023 (13:00)

Rakvere Linna lahtised MV

Rakvere staadionF
20.06.2023 (18:30)

Eesti keskmaa seeriajooksu Rakvere etapp

Rakvere staadionF
21.06.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp

Tamme staadionF
23.06.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistluste Jaani Gala

Kadrioru StaadionF

Juuli 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.07.2023

Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu

Pärnu RannastaadionE
12.07.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU V etapp

Tamme staadionF
12.07.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, Viljandi mk meistrivõistlus

Viljandi linnastaadionF
14.07.2023 - 16.07.2023 (20:00)

Leksi Prix 2023

Peraaru sporditaluMuu
17.07.2023 - 18.07.2023 (11:00)

VAK Staieri 10-võistlus

August Kitzbergi nimeline GümnaasiumF
25.07.2023 - 26.07.2023 (16:00)

Lääne-Virumaa MV

Rakvere staadionF
26.07.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp

Tamme staadionF

August 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.08.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp

Tamme staadionF
23.08.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp

Tamme staadionF
23.08.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, V etapp

Viljandi linnastaadionF

September 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
04.09.2023 (15:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Viljandi linnastaadionF
07.09.2023 (16:30)

Lääne-Virumaa noorte KV

Rakvere linnastaadionF
08.09.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistluste ja Noorte Heitjate seeriavõistluste Finaalid

Kohila SpordikompleksF
09.09.2023 (12:00)

Toomas Berendseni XIX KV 5-võistluses

Aravete staadionMuu
28.09.2023 (00:00)

Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV

Palermo metsa matkaradaMuu