Võistluskalender

Oktoober 2020

AegNimetusAsukohtKategooria
31.10.2020 (10:00)

ESTOHAMMER JÜRI TAMM CUP 2020

Niidupargi staadionF

November 2020

AegNimetusAsukohtKategooria
01.11.2020 (11:00)

Laste kergejõustik

Ahtme SpordihallF
14.11.2020 (11:00)

Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused

Ahtme SpordihallF
25.11.2020

Hüppevõistlus-Kõrgushüpe, teivashüpe

Haapsalu staadionF
25.11.2020 (16:00)

TV 10 OS Tallinna I etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallF
26.11.2020 (16:00)

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp

Tartu Ülikooli SpordihooneF
26.11.2020 (15:00)

Viljandimaa TV 10 OS 50. hooaja I etapp

Paalalinna viilhallF
26.11.2020 (10:00)

TV 10 ol startide Harjumaa 2021 a I võistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallF
27.11.2020 (16:00)

JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS

Ahtme SpordihallF

Detsember 2020

AegNimetusAsukohtKategooria
03.12.2020

Läänemaa Järelkasvuvõistlused

Haapsalu staadionF
05.12.2020 (12:00)

TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja I etapp

Võru SpordihallF
10.12.2020 (15:30)

Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus

Tartu Ülikooli SpordihooneF
10.12.2020 - 11.12.2020 (15:00)

Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus

Tallinna spordihallF
12.12.2020 (11:00)

XXXIV JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV

Ahtme SpordihallF
12.12.2020 - 13.12.2020 (11:00)

TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus

Tartu Ülikooli SpordihooneF
12.12.2020 (14:00)

SK Fortis jõuluvõistlus

Tallinna spordihallF
13.12.2020

Euroopa murdmaa MV (T,U23;U20) – EI TOIMU

DublinF
19.12.2020

VAK Staieri jõulujooks Viljandi-Loodi 9,8 km

Viljandi Jakobsoni kool-LoodiF
19.12.2020

Tartu KEVEK rahvusvahelised sise meistrivõistlused

Tartu Ülikooli SpordihooneF
20.12.2020 (13:00)

Talve alguse teivashüppevõistlus

Tartu Ülikooli SpordihooneF
20.12.2020 (12:00)

Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes

Tartu Ülikooli SpordihooneF
28.12.2020 (12:00)

Viljandi teivashüppe aastalõpuvõistlus

Paalalinna viilhallF
28.12.2020 (12:00)

Viljandi teivahüppe aastalõpu võistlus

Paalalinna viilhallF

Jaanuar 2021

AegNimetusAsukohtKategooria
08.01.2021 (12:00)

A.Tšikini mälestusvõistlus

Tallinna spordihallF

Mai 2021

AegNimetusAsukohtKategooria
01.05.2021 - 02.05.2021

Teatejooksu maailmameistrivõistlused

Silesia, POLANDF

Juuli 2021

AegNimetusAsukohtKategooria
03.07.2021 - 04.07.2021

Bauhaus Juniors Gala

MannheimF