Võistluskalender

November 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
26.11.2022 (11:00)

Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused

Ahtme SpordihallMuu
29.11.2022 (10:00)

TV 10 olümpiastartide 2023 a Harjumaa I võistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
29.11.2022 (15:00)

TV 10 olümpiastarti 52 hooaja Lääne-Virumaa I etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
30.11.2022 (10:00)

Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliidu (EVPISL) kergejõustiku mitmevõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
30.11.2022

Läänemaa järelkasvuvõistlused

Haapsalu SpordikeskusMuu

Detsember 2022

AegNimetusAsukohtKategooria
03.12.2022

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja I etapp

Võru SpordikeskusMuu
03.12.2022 (11:00)

KJK Atleetika lahtised kergejõustiku jõuluvõistlus.

Ahtme SpordihallF
04.12.2022

Rae Spordikooli Jõuluvõistlus 2022

Lasnamäe KergejõustikuhallF
04.12.2022 (15:00)

Erki Noole Kergejõustikukooli 25.sünnipäevavõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallF
06.12.2022 - 08.12.2022 (15:00)

Lääne – Virumaa Jõuluvõistlus kergejõustikus

Rakvere staadioni staadionihooneF
07.12.2022 (15:30)

Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
08.12.2022 (14:30)

Audentese SK teivashüppevõistlus

Audentese spordikeskusF
10.12.2022 (12:00)

Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes

Tartu Ülikooli SpordihooneF
10.12.2022

Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
10.12.2022

Coaching Distance Running Educational Clinic

Eesti
11.12.2022

Euroopa murdmaa meistrivõistlused 2022

TorinoMuu
15.12.2022 (16:00)

SK Elite Sport teivashüppe I etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
17.12.2022 - 18.12.2022

TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
17.12.2022 (10:00)

SK Fortis jõuluvõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallF
17.12.2022 (12:00)

32. VAK Staieri Jõulujooks

Viljandi Jakobsoni Kooli staadionMuu
17.12.2022

XXXVI JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV

Ahtme SpordihallF
17.12.2022

10. Audentese Spordiklubi Jõuluvasar

TalTechi SpordihooneF
17.12.2022 (09:30)

2022 Audi Vana-aasta jooksupäev

Vabaõhumuuseumi tee 8Muu
21.12.2022 (14:00)

Jõuluvõistlus

Audentese Spordikeskuse spordihooneF
21.12.2022

Aastalõpuvõistlus kergejõustikus

Haapsalu SpordikeskusMuu
24.12.2022 (12:00)

Pööripäevajooks Jooks talve

KuressaareMuu

Jaanuar 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.01.2023 (11:00)

Teivashüppe GP Tallinna etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallF
05.01.2023 (16:00)

VAK Staieri jooksupäev

Männimäe jalgpallihallF
05.01.2023 (12:00)

Noorte GP Rakvere etapp

Rakvere staadioni staadionihooneF
07.01.2023

Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallF
08.01.2023 (15:00)

Harjumaa 2023 a meistrivõistlused sisekergejõustikus

Lasnamäe KergejõustikuhallF
08.01.2023 (12:00)

Vinni-Rakvere Talvejooks I etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
09.01.2023 - 10.01.2023 (15:00)

Lääne – Virumaa noorte talvine mitmevõistlus

Rakvere staadioni staadionihooneF
10.01.2023

Hüppevõistlus teivashüppes

Haapsalu SpordikeskusMuu
11.01.2023 - 12.01.2023

Tartu linna MV kergejõustikus U14-U16 vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
11.01.2023 - 12.01.2023 (15:00)

TALLINNA 2023. a. U14 U16 U18 JA U20 TALVISED KERGEJÕUSTIKUMEISTRIVÕISTLUSED

Lasnamäe KergejõustikuhallF
14.01.2023 (10:50)

Tartu KEVEK rahvusvahelised lahtised talvised kergejõustiku MV veteranidele

Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMuu
14.01.2023 - 15.01.2023

Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused(U14, U16, U18,U20)

Lasnamäe KergejõustikuhallF
17.01.2023 (16:00)

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp

Ujula 4Muu
18.01.2023

TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
18.01.2023 (15:00)

Lääne-Virumaa U14 ja U16 talvised võistlused

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
18.01.2023

Tartu linna MV teivashüppes U14-täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
21.01.2023 - 22.01.2023

Eesti talvised meistrivõistlused(U14, U16)

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
24.01.2023 (15:00)

NÕMME KJK LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallF
24.01.2023 (15:30)

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
28.01.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja II etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
28.01.2023 (10:00)

Eesti Seeniorite MV sise viievõistluses

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
28.01.2023 (10:00)

9. Tondiraba Sisemaraton

Tondiraba JäähallMuu
29.01.2023

Eesti talvised karikavõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallE

Veebruar 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
01.02.2023 - 02.02.2023

Tartu linna MV kergejõustikus U18-Täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneF
02.02.2023 (15:30)

Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvised võistlused

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
04.02.2023 - 05.02.2023

Rahvusvaheline mitmevõistlus

Lasnamäe KergejõustikuhallB
04.02.2023 - 05.02.2023

Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallB
04.02.2023 (12:00)

Sprindi mitmevõistlus

Ujula 4Muu
04.02.2023

Andres Nirgi ja Endel Pärna mälestusvõistlus

Ujula 4F
05.02.2023

Euroopa klubide karikavõistlused murdmaajooksus 2023

Castellón de la PlanaMuu
05.02.2023 (10:00)

Vinni-Rakvere Talvejooks II etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
07.02.2023

Martin Kutmani mälestusvõistlused

Tartu Ülikooli SpordihooneF
11.02.2023 - 12.02.2023

Eesti talvised meistrivõistlused(U18, U20, U23) 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallF
15.02.2023 (15:30)

Lääne-Virumaa noorte U12 talvised võistlused

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
18.02.2023

Maailmameistrivõistlused murdmaajooksus 2023

BathurstMuu
18.02.2023 - 19.02.2023

Eesti talvised meistrivõistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallB
22.02.2023 (16:00)

Rakvere Kiirjooksupäev

Rakvere staadioni staadionihooneF
24.02.2023 (11:00)

VAK Staieri Talvejooks 9,8 km

Päri spordihooneMuu
25.02.2023

Balti U18 talvised võistkondlikud meistrivõistlused

Valmieras Olimpiskais centrsMuu

Märts 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.03.2023 - 05.03.2023

Euroopa sisemeistrvõistlused 2023

İstanbulA
02.03.2023 - 03.03.2023

Tartu linna MV mitmevõistlused kergejõustikus U14-Täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneF
04.03.2023

Balti U20 talvised võistkondlikud meistrivõistlused

PanevėžysF
05.03.2023

Eesti talvised vasaraheite karikavõistlused 2023

Niidupargi staadionF
05.03.2023 (10:00)

Vinni-Rakvere Talvejooks III etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
09.03.2023 (15:30)

Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 talvine mitmevõistlus

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
09.03.2023 (16:00)

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp

Ujula 4Muu
11.03.2023 - 12.03.2023

Balti U18 ja U20 talvised mitmevõistluse võistkondlikud MV 2023

Lasnamäe KergejõustikuhallF
15.03.2023

TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
17.03.2023 - 19.03.2023

Sise-maailmameistrivõistlused 2023 – EDASI LÜKATUD

Nanjing ShiOW (OM,MM)
21.03.2023

Kevadvõistlus kõrgushüppes

Haapsalu SpordikeskusMuu
21.03.2023 (15:30)

TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp

Rakvere staadioni staadionihooneMuu
25.03.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja III etapp

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu

Aprill 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
04.04.2023 (15:00)

Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus

Viljandi Paalalinna viilhallMuu
21.04.2023

Eesti käimise karikavõistlused 2023

Sillamäe terviseradaF

Mai 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
06.05.2023

Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused 2022

Jõulumäe TervisespordikeskusMuu
10.05.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooksu I etapp

Viljandi linnastaadionF
12.05.2023 (15:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Rakvere staadionF
13.05.2023 - 14.05.2023

Maailmameistrivõistlused teatejooksudes 2023 – EDASI LÜKATUD

GuangzhouMuu
17.05.2023 (14:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese SpordiklubiF
20.05.2023 (15:00)

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
20.05.2023 - 21.05.2023

Balti U16, U18 ja U20 mitmevõistluse VMV 2023

ValmieraF
21.05.2023 (12:00)

52. jooks ümber Harku järve

Paldiski maantee 124aMuu
23.05.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU I etapp

Tamme staadionF
23.05.2023 (15:00)

Tõkkejooksupäev

Viljandi linnastaadionF
24.05.2023 (15:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Tartu Tamme staadionF
24.05.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooksu II etapp

Viljandi linnastaadionF
25.05.2023 - 26.05.2023 (14:00)

66. U. PALU NOORTE MITMEVÕISTLUSE KARIKAVÕISTLUSED

Kadrioru StaadionMuu
27.05.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala

Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljakF
27.05.2023 - 28.05.2023 (12:00)

3. Ida-Virumaa staadioniultra

Kohtla-Nõmme Kooli staadionMuu
28.05.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja IV etapp

Kadrioru StaadionMuu
31.05.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU II etapp

Tamme staadionF

Juuni 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.06.2023

Gustav Sule mälestusvõistlused

Tartu Tamme staadionF
03.06.2023

Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2023

Tamme staadionF
07.06.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, III etapp

Viljandi linnastaadionF
10.06.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
10.06.2023

Eesti meistrivõistlused poolmaratonis 2023

NarvaF
11.06.2023

Eesti karikavõistlused 2023

Pärnu RannastaadionE
13.06.2023 - 14.06.2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja Finaal etapp

Võru Spordikeskuse staadionMuu
14.06.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU III etapp

Tamme staadionF
17.06.2023 - 18.06.2023

Tallinna noorte suvised meistrivõistlused

Kadrioru StaadionF
20.06.2023 - 25.06.2023

Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused 2023

Sileesia vojevoodkondB
21.06.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp

Tamme staadionF
23.06.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistluste Jaani Gala

Kadrioru StaadionF
24.06.2023 - 25.06.2023

29. Bauhaus Juniors Gala

MannheimMuu
27.06.2023 - 28.06.2023

Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2022

Rakvere staadionF

Juuli 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
04.07.2023 - 05.07.2023

Eesti meistrivõistlused(U14, U16)

Rakvere staadionMuu
08.07.2023 (12:00)

42. jooks ümber Pühajärve

Pühajärve Spa & Holiday ResortMuu
11.07.2023

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2023

OgreMuu
12.07.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU V etapp

Tamme staadionF
12.07.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, Viljandi mk meistrivõistlus

Viljandi linnastaadionF
13.07.2023 - 16.07.2023

Euroopa U23 meistrivõistlused 2023

EspooC
14.07.2023 - 16.07.2023 (20:00)

Leksi Prix 2023

Peraaru sporditaluMuu
15.07.2023

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2023

ŠiauliaiMuu
17.07.2023 - 18.07.2023 (11:00)

VAK Staieri 10-võistlus

August Kitzbergi nimeline GümnaasiumF
19.07.2023

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2023

Pärnu RannastaadionF
23.07.2023 - 29.07.2023

Euroopa noorte olümpia festival 2023

MariborMuu
26.07.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp

Tamme staadionF
28.07.2023 - 08.08.2023

Suveuniversiaad (Summer World University Games)

Chengdu ShiF
29.07.2023 - 30.07.2023

Eesti meistrivõistlused 2023

Kadrioru StaadionA

August 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.08.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp

Tamme staadionF
04.08.2023 - 05.08.2023

Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2023

ValmieraE
07.08.2023 - 10.08.2023

Euroopa U20 meistrivõistlused 2023

JeruusalemmD
07.08.2023 - 08.08.2023

Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2023

Rakvere linnastaadionF
07.08.2023

10000m Eesti meistrivõistlused 2022

Rakvere staadionF
19.08.2023 - 27.08.2023

Maailmameistrivõistlused 2023

BudapestOW (OM,MM)
23.08.2023 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp

Tamme staadionF
23.08.2023 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, V etapp

Viljandi linnastaadionF
26.08.2023 (12:00)

51. jooks ümber Ülemiste järve

Järvevana tee 3Muu

September 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
02.09.2023 - 03.09.2023

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks

Endla TeaterMuu
03.09.2023

Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus 2023

PärnuF
04.09.2023 (15:00)

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Viljandi linnastaadionF
08.09.2023 (12:00)

Heitjate seeriavõistluste ja Noorte Heitjate seeriavõistluste Finaalid

Kohila SpordikompleksF
09.09.2023 (12:00)

Toomas Berendseni XIX KV 5-võistluses

Aravete staadionMuu
10.09.2023

Eesti meistrivõistlused maratonis 2023

TallinnB
16.09.2023

Turba spordipäev

Turba Kooli staadion ja spordiväljakudMuu
23.09.2023

20km maanteekäimises Eesti meistrivõistlused 2023

Sillamäe terviseradaF
30.09.2023 - 01.10.2023

Maailmameistrivõistlused maanteejooksus 2023

RiiaMuu

Oktoober 2023

AegNimetusAsukohtKategooria
08.10.2023

68. Viljandi Linnajooks

Vabaduse platsMuu
14.10.2023

Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2023

Järvakandi TERVISERADAMuu
28.10.2023

Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2023

Järvakandi TERVISERADAMuu