Mai 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
04.05.2024 | Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused 2024 | Järvakandi TERVISERADA | B |
04.05.2024 (14:00) | SK “Viraaž” vasaraheite võistlused | Tõrva vald | Muu |
05.05.2024 (12:00) | Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus IV etapp | Niidupargi staadion | Muu |
06.05.2024 (18:00) | JK Sarma seeriajooks 2000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
07.05.2024 (16:00) | 60. Vallimäe Karikajooks | Rakvere Vallimägi | Muu |
07.05.2024 (18:00) | 29. Hubi jooks | Sütiste tee parkmets | Muu |
08.05.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU I etapp | Tamme staadion | F |
08.05.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, I etapp 1500 m | Viljandi linnastaadion | Muu |
08.05.2024 | VAK Staieri seeriajooks, I etapp, 1500m | Viljandi linnastaadion | Muu |
08.05.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 I etapp 3000m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
08.05.2024 (11:00) | JOOKSUSILMAD – me paneme su liikuma! | Eesti | Muu |
08.05.2024 (15:00) | KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse I etapp | Jõhvi Kesklinna Kooli staadion | Muu |
09.05.2024 (00:00) | Lääne-Virumaa kergejõustikuhooaja avavõistlus | Kastani pst 12 | F |
09.05.2024 (16:00) | Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp | Tartu Ülikooli Staadion | Muu |
10.05.2024 - 14.05.2024 | Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni koolinoorte krossijooksu MM | Nairobi | Muu |
10.05.2024 - 12.05.2024 | Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager | Kääriku Spordikeskus | |
11.05.2024 | Sauga Kevadjooks 2024 | Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja | Muu |
14.05.2024 (14:00) | Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
14.05.2024 | TV 10 OS Viljandimaa IV etapp | Viljandi linnastaadion | Muu |
14.05.2024 (11:00) | Harjumaa 2024 a koolidevahelised võistlused murdmaateatejooksudes | Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakud | Muu |
14.05.2024 (14:00) | TV 10 olümpiastarti Võru- ja Põlva maakondade IV etapp | Võru Spordikeskuse staadion | Muu |
14.05.2024 (17:00) | Pärnu Spordikooli Sprindiõhtu | Pärnu Rannastaadion | F |
15.05.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU II etapp | Tamme staadion | F |
15.05.2024 (15:00) | Noorte heitjate seeriavõitlus Rakvere etapp | Kastani puiestee 12 | F |
15.05.2024 (15:00) | TV10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp | Kalevi Keskstaadion | Muu |
15.05.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 II etapp 800m | Kohila Spordikeskuse staadion | F |
15.05.2024 (14:00) | Jõgevamaa TV 10 OS IV etapp | Jõgeva staadion | Muu |
16.05.2024 | TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp | Tartu Tamme staadion | Muu |
16.05.2024 (17:00) | SK Elite Sport treeningvõistluse I etapp | Kadrioru Staadion | F |
16.05.2024 (11:00) | Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi MV | Kuremaa tervise- ja suusarajad | Muu |
16.05.2024 (15:00) | TV – 10 OLÜMPIASTARTI IDA – VIRUMAA ÜKSIKALADE IV. ETAPP | Jõhvi Kesklinna Kooli staadion | Muu |
17.05.2024 (13:00) | TV 10 Olümpiastarti Valgamaa IV etapp | Valga Keskstaadion | Muu |
18.05.2024 | LHV Maijooks | Tallinna Lauluväljak | Muu |
18.05.2024 (11:00) | Saue valla meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Kernu | Muu |
18.05.2024 (14:00) | SK “Viraaž” vasaraheite võistlused | Tõrva vald | Muu |
18.05.2024 (11:00) | Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused | Jõhvi Kesklinna Kooli staadion | Muu |
19.05.2024 | Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2024 | Tamme staadion | F |
20.05.2024 (15:30) | TV10 Olümpiastarti Pärnumaa IV etapp | Pärnu Rannastaadion | Muu |
21.05.2024 (15:00) | TV 10 Lääne-Virumaa IV etapp | Väike-Maarja staadion | Muu |
21.05.2024 (14:00) | Heitjate seeriavõistlus | Tondi 90 | F |
21.05.2024 (14:00) | Noorte Heitjate seeriavõistlus | Audentese Spordiklubi | F |
21.05.2024 | Käimise võistkondlikud maailmameistrivõistlused | Antalya | A |
21.05.2024 (16:00) | TÜASK-i avavõistlus U14-täiskasvanud | Tartu Tamme staadion | F |
21.05.2024 - 22.05.2024 (10:00) | Jõgevamaa noorte kergejõustiku MV | Jõgeva Linna Staadion | Muu |
22.05.2024 (17:00) | 6. Olav Karikose mälestusvõistlus | Kadrioru Staadion | F |
22.05.2024 (10:00) | TV 10 Harjumaa 2024 a II võistlus | Kuusalu staadion | Muu |
22.05.2024 (18:00) | Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 I etapp | Pokardi heitestaadion | Muu |
22.05.2024 (10:00) | Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV | Valga Keskstaadion | Muu |
22.05.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 III etapp 1500m | Kohila Spordikeskuse staadion | F |
23.05.2024 | JÕHVI 2024 – Heino Lipu mälestusvõistlused | Heino Lipu staadion | C |
23.05.2024 - 24.05.2024 (10:00) | Viljandimaa noorte kergejõustiku MV | Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljak | Muu |
24.05.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks tunnijooks | Kuressaare linnastaadion | Muu |
24.05.2024 (10:00) | Läänemaa KSL võistlused kergejõustikus | Haapsalu staadion | Muu |
25.05.2024 | TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja IV etapp | Kadrioru Staadion | Muu |
26.05.2024 (12:00) | Eesti karikavõistlused 2024 | Kadrioru Staadion | F |
26.05.2024 (11:30) | VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele | Toila | Muu |
28.05.2024 | Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu | Pärnu Rannastaadion | C |
28.05.2024 - 29.05.2024 (15:00) | Lääne-Virumaa noorte U14 -U20 MV | Kastani puiestee 12 | F |
29.05.2024 (13:30) | Noorte Heitjate seeriavõistlus | Audentese Spordiklubi | F |
29.05.2024 | VAK Staieri tõkkejooksupäev | Viljandi linnastaadion | Muu |
29.05.2024 | Viljandi SVK heiteseriaali I etapp | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
30.05.2024 - 31.05.2024 (14:00) | 67.Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused | Kadrioru Staadion | Muu |
30.05.2024 (10:00) | Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV U10 U12 | Valga Keskstaadion | Muu |
30.05.2024 | Viljandimaa koolide 4.-5.kl. kergejõustiku 4-võistlus | Karksi-Nuia staadion | Muu |
30.05.2024 - 31.05.2024 (11:00) | Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti finaal | Heino Lipu staadion | Muu |
31.05.2024 - 02.06.2024 | Euroopa maastikujooksu meistrivõistlused | Annecy | F |
31.05.2024 - 01.06.2024 | Narva Linna Jooks | Joaoru Puhkeala, Narva | Muu |
31.05.2024 (13:00) | Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
31.05.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, I etapp | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
Juuni 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
01.06.2024 - 02.06.2024 | Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses(U16, U18, U20) 2024 | Kaunas | F |
01.06.2024 - 02.06.2024 | TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp | Tamme staadion | Muu |
02.06.2024 (11:00) | Harjumaa 2024 a meistrivõistlused ja noorte meistrivõistlused kergejõustikus | Kuusalu staadion | F |
03.06.2024 - 04.06.2024 | TV10 Olümpiastarti Tallinna V etapp (FINAAL) | Kalevi Keskstaadion | Muu |
04.06.2024 - 05.06.2024 (12:00) | TV 10 Lääne- Viru mitmevõistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
04.06.2024 - 05.06.2024 (00:00) | Lääne- Virumaa kergejõustiku MV (täiskasvanud ja veteranid) | Kastani puiestee 12 | F |
04.06.2024 - 05.06.2024 | TV 10 OS Viljandimaa finaal | Viljandi linnastaadion | Muu |
05.06.2024 - 06.06.2024 | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 2024 | Kadrioru Staadion | F |
05.06.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 IV etapp 2000m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
05.06.2024 - 06.06.2024 | TV 10 olümpiastardi Läänemaa finaal | Haapsalu staadion | Muu |
07.06.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, II etapp | Karksi-Nuia staadion | Muu |
07.06.2024 - 12.06.2024 | Euroopa meistrivõistlused 2024 | Rooma | OW (OM,MM) |
08.06.2024 (12:00) | 4. Ida-Virumaa staadioniultra | Kohtla-Nõmme Kooli staadion | Muu |
09.06.2024 | Eesti noorte karikavõistlused 2024 | Pärnu Rannastaadion | F |
11.06.2024 - 12.06.2024 (14:00) | Tallinna noorte suvised meistrivõistlused | Kadrioru Staadion | F |
12.06.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU III etapp | Tamme staadion | F |
12.06.2024 (18:00) | Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 II etapp | Pokardi heitestaadion | Muu |
12.06.2024 (15:00) | Tartu linna MV teivashüppes U14-täiskasvanud | Tartu Tamme staadion | F |
13.06.2024 - 14.06.2024 | TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja Finaal etapp | Heino Lipu staadion | Muu |
15.06.2024 | Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala 2024 | Kalevi Keskstaadion | D |
16.06.2024 (12:00) | VII Margus Keerma mälestusvõistlused/Kuusalu valla meistrivõistlused kergejõustikus | Kuusalu staadion | F |
16.06.2024 (10:00) | Läänemaa MV kergejõustikus | Haapsalu Staadion | Muu |
17.06.2024 - 18.06.2024 | Viljandimaa MV (U18, U20,T) | Viljandi linnastaadion | Muu |
18.06.2024 - 19.06.2024 (13:00) | Rakvere linna kergejõustiku MV ja mitmevõistluse KV | Kastani puiestee 12 | E |
19.06.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, II etapp , takistusjooksud | Viljandi linnastaadion | Muu |
19.06.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 V etapp 5000m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
20.06.2024 | Viljandi SVK heiteseriaali II etapp | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
20.06.2024 - 21.06.2024 (11:00) | Tartu linna MV U14-täiskasvanud | Tartu Tamme staadion | F |
21.06.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 1500 meetrit | Kuressaare linnastaadion | Muu |
22.06.2024 - 23.06.2024 | 30. Bauhaus Juniors Gala | Mannheim | D |
22.06.2024 (12:00) | 170. Pööripäevajooks Jooks suvesse | Loode tammik | Muu |
22.06.2024 (11:00) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused 2024.a | Heino Lipu staadion | Muu |
26.06.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp | Tamme staadion | F |
29.06.2024 - 30.06.2024 | Eesti meistrivõistlused 2024 | Kadrioru Staadion | B |
Juuli 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
03.07.2024 - 04.07.2024 (12:00) | Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2024 | Rakvere staadion | F |
03.07.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU V etapp | Tamme staadion | F |
03.07.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 VI etapp 400m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
06.07.2024 - 07.07.2024 | Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2024 | Valmiera | F |
06.07.2024 - 07.07.2024 | Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Karksi-Nuia | Muu |
08.07.2024 - 09.07.2024 (12:00) | Eesti meistrivõistlused(U14, U16) 2024 | Rakvere staadion | F |
08.07.2024 (18:00) | JK Sarma seeriajooks 1000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
10.07.2024 (18:00) | Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 III etapp | Pokardi heitestaadion | Muu |
11.07.2024 | Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2024 | Tartu Tamme staadion | F |
13.07.2024 - 14.07.2024 (10:00) | VAK Staieri 10-võistlus | Karksi-Nuia staadion | Muu |
13.07.2024 | Heitjate seeriavõistlus | Audentese Spordikeskuse staadion | F |
16.07.2024 - 17.07.2024 (16:30) | 10. Virumaa Staadionimaraton | Iisaku Gümnaasiumi staadion | Muu |
17.07.2024 | Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2024 | Šiauliai | F |
17.07.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp | Tamme staadion | F |
17.07.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, III etapp, 5000 m, Viljandi MV | Viljandi linnastaadion | Muu |
17.07.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 VII etapp 600m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
18.07.2024 - 21.07.2024 | Euroopa U18 meistrivõistlused 2024 | Banská Bystrica | E |
18.07.2024 | Viljandi SVK heiteseriaali III etapp | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
21.07.2024 | Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega | Kadriorg | Muu |
21.07.2024 (10:00) | Eesti-Soome veteranide heidete maavõistlus 2024 | Kadrioru Staadion | Muu |
22.07.2024 | Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2024 | Valmiera | F |
22.07.2024 (18:00) | JK Sarma seeriajooks miil | Kuressaare linnastaadion | Muu |
26.07.2024 - 27.07.2024 | Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2024 | Rakvere linnastaadion | F |
27.07.2024 | 10000m Eesti meistrivõistlused 2024 | Rakvere linnastaadion | B |
27.07.2024 - 28.07.2024 | Baltimaade veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Valmiera | Muu |
31.07.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 VIII etapp 1500m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
August 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
01.08.2024 - 11.08.2024 | Olümpiamängud 2024 | Pariis | OW (OM,MM) |
01.08.2024 | Viljandi SVK heiteseriaali IV etapp | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
03.08.2024 | Skechers Suvejooks 2024 | A. Le Coq Sport Spordimaja | Muu |
04.08.2024 | Restu 90. spordipäev | Restu | Muu |
07.08.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp | Tamme staadion | F |
07.08.2024 (18:00) | Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 IV etapp | Pokardi heitestaadion | Muu |
07.08.2024 (19:00) | Kohila pikamaajooksude sari 2024 IX etapp 1000m | Kohila Spordikeskuse staadion | Muu |
13.08.2024 - 25.08.2024 | Maailma veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Göteborg | Muu |
14.08.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, 800 | Viljandi linnastaadion | Muu |
17.08.2024 | Heitjate seeriavõistlus | Tondi 90 | F |
21.08.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, V etapp 10 000 m, Viljandi MV | Viljandi linnastaadion | Muu |
23.08.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 5000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
24.08.2024 (12:00) | Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev | Kastani puiestee 12 | Muu |
25.08.2024 (12:30) | III Toivo Pruuli mälestusvõistlused | Kärdla staadion | F |
27.08.2024 - 31.08.2024 | U20 Maailmameistrivõistlused 2024 | Lima | C |
28.08.2024 (18:00) | KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp | Tamme staadion | F |
31.08.2024 | Heitjate seeriavõistlus | Kohila Spordikeskuse staadion | F |
September 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
01.09.2024 (09:00) | Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus 2024 | Pärnu | D |
04.09.2024 | Noorte Heitjate seeriavõistlus | Viljandi linnastaadion | F |
07.09.2024 (18:30) | Nike Noortejooks | Vabaduse väljak | Muu |
07.09.2024 (14:00) | Tallinna Sügisjooks 10 km | Vabaduse väljak | Muu |
07.09.2024 (09:00) | Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km | Vabaduse väljak | C |
07.09.2024 (10:00) | Vennad Ehituse kümnevõistlus | Kääriku Spordikeskuse staadion | Muu |
08.09.2024 | Eesti meistrivõistlused maratonis 2024 | Tallinn | B |
08.09.2024 (09:00) | Tallinna Maraton – 42,2 km | Vabaduse väljak | B |
09.09.2024 | Sprindipäev | Viljandi linnastaadion | Muu |
10.09.2024 (16:30) | Lääne- Virumaa noorte KV | Kastani puiestee 12 | F |
11.09.2024 | Noorte heitjate seeriavõistlus | Kohila Spordikeskuse staadion | F |
12.09.2024 (14:00) | Lään-Virumaa algklasside kergejõustiku võistlused (suured koolid) | Kastani puiestee 12 | Muu |
12.09.2024 - 13.09.2024 | Viljandimaa MV (U16,U14,U12) | Viljandi linnastaadion | Muu |
14.09.2024 | Turba spordipäev | Turba Kooli staadion ja spordiväljakud | Muu |
15.09.2024 (12:00) | Rakvere 41. Rahvajooks | Kastani puiestee 12 | Muu |
18.09.2024 - 19.09.2024 | Viljandimaa mitmevõistluse MV | Viljandi linnastaadion | Muu |
20.09.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 800 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
21.09.2024 (12:00) | 171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse | Loode tammik | Muu |
21.09.2024 (10:00) | Sillamäe ultra: 100 km jooks | Sillamäe terviserada | Muu |
26.09.2024 (00:00) | Lään-Virumaa murdmaajooksu MV | Palermo | Muu |
27.09.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp | Tarvastu Gümnaasiumi staadion | Muu |
Oktoober 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
04.10.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp | Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljak | Muu |
05.10.2024 (09:00) | Eesti meistrivõistlused poolmaratonis 2024 | Tartu | B |
05.10.2024 | 11. Mulgi sügispomm | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
12.10.2024 | Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 | Jõulumäe Tervisespordikeskus | Muu |
13.10.2024 | 69. Viljandi Linnajooks | Vabaduse plats | Muu |
18.10.2024 - 20.10.2024 (15:00) | 51. Saaremaa kolme päeva jooks | Kuressaare | Muu |
23.10.2024 - 31.10.2024 | ISF U18 Gümnasiaad 2024 | Bahrein | Muu |
26.10.2024 | Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2024 | Leedu | Muu |
November 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
07.11.2024 (15:00) | Rakvere Spordikooli lastevõistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |