Uudised

-
Allar Lamp jooksis 1500m hooaja tippmargi
Allar Lamp jooksis 1500m hooaja tippmargi 10. juuni 2013

Soomes Joensuus toimunud kergejõustikuõhtul jooksis Allar Lamp 1500 meetrit ajaga 3.46,89, mis on Eesti käesoleva aasta tippmark.

14. juunil toimub Audentese Spordigümnaasiumi vastuvõtu teine voor
14. juunil toimub Audentese Spordigümnaasiumi vastuvõtu teine voor 10. juuni 2013

14. juunil algusega kell 11:00 toimub Audentese Spordigümnaasiumi täiendav õpilaste vastuvõtu voor.

Eesti meeskond võitis Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse
Eesti meeskond võitis Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse 09. juuni 2013

Rootsis, Huddinges nädalavahetusel peetud Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistlusel sai Eesti meeskond esikoha, Eesti naiskond jäi kolmandaks.

Maicel Uibo USA üliõpilaste meistrivõistlustel 8017 punktiga viies
Maicel Uibo USA üliõpilaste meistrivõistlustel 8017 punktiga viies 07. juuni 2013

Eugene'is toimunud USA üliõpilaste meistrivõistlustel saavutas Maicel Uibo kümnevõistluses 5. koha kogudes sel hooajal juba teist korda punktisumma üle 8000 punkti - 8017 punkti.

Rasmus Mägi jooksis U23 vanuseklassi Eesti rekordi
Rasmus Mägi jooksis U23 vanuseklassi Eesti rekordi 06. juuni 2013

Lahtistel kiirjooksuvõistlustel hoolitses parima tulemuse eest Rasmus Mägi, kes jooksis 400m jooksus uue U23 vanuseklassi rekordi.

Olulise kaaluga Superliiga katsevõistlus toimub sel nädalavahetusel Rootsis
Olulise kaaluga Superliiga katsevõistlus toimub sel nädalavahetusel Rootsis 06. juuni 2013

Sel nädalavahetusel, 8.-9. juunil toimub Rootsis Huddinges traditsiooniline Eesti-Rootsi-Soome maavõistlus mitmevõistluses, kus lisaks matši võidule on kaalul ka koondise kohad esindamaks Eestit juuni lõpus Tallinnnas toimuval Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigal.

Risto Mätas viskas Heitjate seeriavõistlusel 80.90!
Risto Mätas viskas Heitjate seeriavõistlusel 80.90! 05. juuni 2013

Odaviskaja Risto Mätas tegi kena kõva avalduse koondise esinumbri kohale saades teisipäevasel Heitjate seeriavõistlusel parimal katsel tulemuseks 80.90.

Anna Iljuštšenko ja Eleriin Haas stardivad homme Teemantliigal
Anna Iljuštšenko ja Eleriin Haas stardivad homme Teemantliigal 05. juuni 2013

Sisehooaja edukaim Eesti kergejõustiklane Anna Iljuštšenko teeb välishooaja avastardi neljapäeval, 6. juunil Roomas toimuval Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu Teemantliiga etapil.

Täna toimub Heitjate seeriavõistluse teine etapp
Täna toimub Heitjate seeriavõistluse teine etapp 04. juuni 2013

Heitjate seeriavõistluse teine etapp toimub teisipäeval, 4. juunil Tallinnas TTÜ staadionil ja Audentese staadionil. Võistlus on ka üheks koondise katsevõistluseks 22.-23. juunil Dublinis toimuvaks Euroopa võistkondlikuks karikavõistluseks.

XVIII Bruno Junki mälestusvõistluste peaalade võidud läksid lätlastele
XVIII Bruno Junki mälestusvõistluste peaalade võidud läksid lätlastele 03. juuni 2013

XVIII Bruno Junki mälestusvõistluste peaala meeste 10 000 meetri käimises väljus tasavägises võistluses võitjana lätlane Edgars Gjacs Gulbenest ajaga 44.51,9. Teise koha saavutas Bruno Junki Käimisklubi käija Lauri Lelumees ajaga 45.00,3.