Uudised

-
Risto Mätas pääses MMil finaali!
Risto Mätas pääses MMil finaali! 15. august 2013

Täna, 15. augustil toimunud odaviske kvalifikatsioonivõistlusel tagas Risto Mätas edasipääsu laupäeval toimuvale finaalvõistlusele.

Rasmus Mägi MMi debüüdil 16.
Rasmus Mägi MMi debüüdil 16. 13. august 2013

Rasmus Mägi jõudis Moskvas toimuvatel kergejõustiku maailmameistrivõistlustel 400m tj poolfinaali ning saavutas kokkuvõttes 16. koha.

Gerd Kanter võitis MM-il pronksi!
Gerd Kanter võitis MM-il pronksi! 13. august 2013

Gerd Kanter võitis kergejõustiku maailmameistrivõistlustel Moskvas kettaheites pronksmedali.

Mikk Pahapill püstitas Moskva MMil hooaja tippmargi
Mikk Pahapill püstitas Moskva MMil hooaja tippmargi 12. august 2013

Mikk Pahapill püstitas Moskva MMil kümnevõistluses hooaja tippmargi 8170 punkti ning saavutas sellega 17. koha.

Eesti meistrid poolmaratonis on Roman Fosti ja Lily Luik
Eesti meistrid poolmaratonis on Roman Fosti ja Lily Luik 10. august 2013

Laupäeval, 10. augustil toimunud Narva Energiajooksul selgusid Eesti meistrid poolmaratonis (21 km).

21. augustil toimub Paide Miilijooks
21. augustil toimub Paide Miilijooks 07. august 2013

Kolmapäeval, 21.augustil algusega kell 19.00 toimuvad Paide linnastaadionil Paide Miilijooksu nime all Eesti selle hooaja esinduslikumad 1500m jooksud.

Moskva MMi erileht nüüd avatud!
Moskva MMi erileht nüüd avatud! 07. august 2013

Eesti Kergejõustikuliit avas Moskva MMi jaoks erilehe, kust leiab huvitavat infot nii käesolevate maailmameistrivõistluste kui ka ajaloo kohta, infot Eesti sportlaste, ajakvade ja ülekannete osas ning palju statistikat.

Eesti mitmevõistluse meistrivõistluste kokkuvõte
Eesti mitmevõistluse meistrivõistluste kokkuvõte 06. august 2013

Reedest pühapäevani toimunud Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses selgusid kõigi vanuseklasside Eesti meistrid mitmevõistluses.

Laupäeval toimuvad Eesti poolmaratonijooksu meistrivõistlused
Laupäeval toimuvad Eesti poolmaratonijooksu meistrivõistlused 06. august 2013

Laupäeval, 10. augustil Narva Energiajooksu raames peetavatel poolmaratoni Eesti meistrivõistlustel osaleb eelülesandmise põhjal 51 mees- ja 18 naisjooksjat.

Kairit Olenko võitis kurtide olümpiamängudel teise medali!