Uudised

-
Neljas võistluspäev - 18. juuli - Euroopa noorte suveolümpiafestivalil Utrechtis 19. juuli 2013

Neidude kolmikhüppes võitis Vladislava Oleinik 6. koha isikliku rekordiga 12.09.

Kolmas võistluspäev - 17. juuli - Euroopa noorte suveolümpiafestivalil Utrechtis 18. juuli 2013

Kergejõustikus oli täna kavas neidude odavise, mille kvalifikatsioonist sai isikliku rekordiga (47.91) edasi ka eestlanna Kadi Kaart.

Eesti koondis sõidab reedel Balti maavõistlusele
Eesti koondis sõidab reedel Balti maavõistlusele 18. juuli 2013

Esinduslik Eesti kergejõustikukoondis võistleb reedel ja laupäeval Lätis, Valmieras Balti maavõistlusel

Hausenberg võitis olümpiafestivalil hõbemedali
Hausenberg võitis olümpiafestivalil hõbemedali 17. juuli 2013

Teine võistluspäev Euroopa noorte olümpiafestivalil Utrechtis oli Eestile väga edukas. Hans-Christian Hausenberg võitis noormeeste teivashüppes hõbemedali.

Tampere U23 EMi kokkuvõte
Tampere U23 EMi kokkuvõte 17. juuli 2013

EKJLi saavutusspordi juhi Marko Aleksejevi kokkuvõte U23 vanuse-klassi Euroopa meistrivõistlustest.

Juunioride EM kergejõustikus toimub sel nädalal Itaalias
Juunioride EM kergejõustikus toimub sel nädalal Itaalias 16. juuli 2013

18.-21. juulini toimuvad Itaalias, Rietis Euroopa juunioride meistrivõistlused kergejõustikus. Eestist osaleb võistlustel 11 sportlast – kaheksa noormeest ja kolm neidu.

Liina Laasma täitis MM-i B-normi
Liina Laasma täitis MM-i B-normi 16. juuli 2013

Eile, 15. juulil toimunud Heitjate seeriavõistluse 3. etapil vormistas päeva parima tulemuse kaheaastaselt võistluspausilt naasnud Liina Laasma.

Euroopa noorte suveolümpia-festivali esimene võistluspäev - 15. juuli
Euroopa noorte suveolümpia-festivali esimene võistluspäev - 15. juuli 16. juuli 2013

XII Euroopa noorte suveolümpia-festivalil osaleb kokku 49 riiki, 2300 sportlast võistlevad 9 spordialal.

Maailmarekordimees Eaton valmistub Moskva MM-iks Tallinnas!
Maailmarekordimees Eaton valmistub Moskva MM-iks Tallinnas! 16. juuli 2013

Kümnevõistluse maailmarekordiomanik Ashton Eaton saabub Moskva MM-i eelsesse treeninglaagrisse Tallinna 21. juulil. Eatoniga koos tulevad Tallinna ka Kanada seitsmevõistleja Brianne Theisen-Eaton ja nende treener Harry Marra.

Eesti U16 koondis võitis Balti matši!
Eesti U16 koondis võitis Balti matši! 12. juuli 2013

Kolmapäeval, 10. juulil võitis Eesti B-klassi koondis Valgas toimunud Balti maavõistlusel Leedu ja Läti ees esikoha.