Mark Misch ja Tiidrek Nurme jagasid koolitusel "Maksimaalse tulemuse saladus" oma teadmisi 17. juuli 2019

Juuni teises pooles viibis Eestis grupp kergejõustiklasi USAst, kes viisid nii Tallinnas kui Tartus läbi praktilise koolituse treeneritele ja harrastusjooksjatele ning aitasid kaasa SK Fortise ja SK Elite Sport´i noorte treeningutel. Külaskäiku toetasid ja korraldasid Athletes in Action, Eesti Kergejõustikuliit ja Agape Eesti.

U20 EMil osaleb 11 Eesti sportlast
U20 EMil osaleb 11 Eesti sportlast 17. juuli 2019

18.-21. juulil toimuvad Rootsis Borases U20 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused, kus Eesti on esindatud 11 sportlasega.

U20 ja U16 Balti meistrivõistlused tõid Eestile ühe üldvõidu ja kaks rekordit
U20 ja U16 Balti meistrivõistlused tõid Eestile ühe üldvõidu ja kaks rekordit 14. juuli 2019

Eesti sai Võrus toimunud U16 ja U20 vanuseklasside Balti võistkondlikel meistrivõistlustel U20 vanuses esikoha ja U16 vanuses teise koha. Sündis ka kaks teatejooksude Eesti rekordit.

Johannes Erm võitis U23 EMil 8445 punktiga hõbemedali!
Johannes Erm võitis U23 EMil 8445 punktiga hõbemedali! 14. juuli 2019

Johannes Erm võitis Rootsis Gävles toimunud U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel kümnevõistluses hõbemedali. Erm püstitas isikliku rekordi 8445 punkti ja tõusis Eesti kõigi aegade edetabelis viiendaks.

U23 EMi 3. päev: Ermilt suurepärane avapäev, isikliku rekordi 5.40ni viinud Nool sai 8. koha 13. juuli 2019

Rootsis Gävles jätkuvatel U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel säras laupäeval Johannes Erm, kes on kümnevõistluses avapäeva järel 4513 punktiga liidrikohal.

Võrus selgitatakse U16 ja U20 vanuseklasside Balti meistrid
Võrus selgitatakse U16 ja U20 vanuseklasside Balti meistrid 12. juuli 2019

Laupäeval, 13. juulil peetakse Võrus U16 ja U20 vanuseklasside Balti võistkondlikud meistrivõistlused.

U23 EMi 2. päev: isikliku rekordi hüpanud Hausenberg sai 4. koha, Heil oli 9., Kalk 12. 12. juuli 2019

Rootsis Gävles toimuvate U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste teine päev pakkus eestlastele närvikõdi.

Eesti Staadionijooksu etapi võitsid Nevolihhin ja Kljuzin
Eesti Staadionijooksu etapi võitsid Nevolihhin ja Kljuzin 11. juuli 2019

Kohila jooksusarja raames peetud Eesti Staadionijooksu etapi 800 meetri distantsil võitsid Kelly Nevolihhin ja Karel-Sander Kljuzin.

Hausenberg pääses U23 EMil parima tulemusega lõppvõistlusele, Nool, Piirimäe, Heil ja Treiel samuti edasi, Kalk avapäeva järel 14. 11. juuli 2019

Rootsis Gävles toimuvad U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused algasid Eesti koondise jaoks positiivselt, kui Hans-Christian Hausenberg sai kaugushüppe kvalifikatsioonis kirja suurepärase tulemuse 7.98 (taganttuul +2,7) ja jõudis kindlalt reedel kell 18.30 algavale lõppvõistlusele.

U23 koondis võistleb Euroopa meistrivõistlustel Gävles
U23 koondis võistleb Euroopa meistrivõistlustel Gävles 10. juuli 2019

11.-14. juulil Rootsis Gävles toimuvatel U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel osaleb 10-liikmeline Eesti koondis.