Uudised

Eesti poolmaratonijooksu meistrivõistluste tulemused 08. juuni 2019, Eesti Kergejõustikuliit Jaga

Tulemused

 

KOHT NR NIMI SÜND   KLUBI 21,1 KM
1 18 LIINA LUIK 1985   TÜASK 01:21:38
2 21 KAISA KUKK 1984   Treeningpartner 01:23:20
3 40 KAIA LEPIK 1988   Täppsportlased 01:25:50
4 28 MARION TIBAR 1981     01:26:51
5 25 PILLE HINN 1991   Sparta SS 01:27:38
6 48 KRISTEL VALLASTE 1978   SK Jooksupartner 01:29:28
7 26 LILIANA TORN 1969   Täppsportlased 01:30:47
8 38 MERLYN VALMA 1992   Treeningpartner 01:33:32
9 30 ANNE-LY PALM 1976   SK Prorunner 01:33:55
10 46 KLARIKA KUUSK 1970   Treeningpartner 01:34:39
11 35 MARIS HEINARU 1979   Treeningpartner 01:35:47
12 33 KRISTIINA NURK 1974   Treeningpartner 01:38:17
13 36 EVE TALTS 1976   SK Prorunner 01:39:03
14 34 VIIVI-ANNE SOOTS 1971   Treeningpartner 01:41:38
15 31 LILIAN RASPEL 1977     01:42:13
16 37 SILJA JÜRS 1988   Sparta SS 01:43:00
17 49 MARIA MICHELSON 1986     01:46:27
             
             
KOHT NR NIMI SÜND   KLUBI 21,1 KM
1 1 TIIDREK NURME 1985   TÜASK 01:07:11
2 3 ROMAN FOSTI 1983   Sparta SS 01:13:50
3 4 RAIDO MITT 1991     01:13:56
4 6 IVAR IVANOV 1984   Võru KJK Lõunalõvi 01:14:05
5 45 RAUNO JALLAI 1994   Võru KJK Lõunalõvi 01:15:35
6 7 SERGEI RJABÕŠKIN 1992   Sparta SS 01:16:46
7 5 DMITRI ARISTOV 1993   Treeningpartner 01:17:22
8 14 ALLAN MÄNNI 1984   Kuusalu SK 01:18:31
9 39 ARGO JÕESOO 1988   Läänemaa KJK 01:19:00
10 8 JURI KOVALJOV 1999   Audentese SK 01:19:02
11 16 ALEKSANDR KULEŠOV 1979     01:19:11
12 15 JÜRGEN KÜLM 1997   Treeningpartner 01:19:23
13 57 MARGUS PIRKSAAR 1974   SK Jooksupartner 01:20:06
14 12 MARTI MEDAR 1996   Treeningpartner 01:20:14
15 56 RAUNO REINART 1992   SK Prorunner 01:20:25
16 19 TARMO REITSNIK 1972   Treeningpartner 01:20:53
17 50 JANAR JUHKOV 1987   Treeningpartner 01:21:46
18 11 MARTIN TAMM 1988   Sparta SS 01:22:21
19 9 TIMO MÜÜR 1987   SK Prorunner 01:22:32
20 51 ANDRUS LEIN 1974   Rakvere KJK ViKe 01:22:37
21 17 MARTIN TARKPEA 1982   Sparta SS 01:23:01
22 58 RAIVO NÕMM 1976   SK Jooksupartner 01:25:45
23 23 MIHKEL TREES 2000   Sparta SS 01:27:22
24 24 JAN DUBROVSKI 1984   Treeningpartner 01:27:23
25 41 KAUPO UUETOA 1981   SK Jooksupartner 01:28:38
26 20 PEEP JALAKAS 1985   Sparta SS 01:30:33
27 53 STEVEN REHELEM 1985   Treeningpartner 01:32:36
28 55 KAIDO VAHKAL 1975   SK Prorunner 01:33:29
29 54 TIIT OINUS 1987   SK Prorunner 02:02:04