Delfi uudised

FOTOD: Usain Bolt mattis kõrgushüppajast sõbra Germaine Masoni
FOTOD: Usain Bolt mattis kõrgushüppajast sõbra Germaine Masoni 23. mai 2017

Jamaicas Portlandis peeti pühapäeval Suurbritanniat esindanud kõrgushüppaja Germaine Masoni matused. 34-aastaselt mootorrattaõnnetuses hukkunud mehe kirstu kandis ka sprindi maailmarekordiomanik Usain Bolt.

Hausenberg sai mitmevõistluse Balti matšil teivashüppes nulli, neidudest võitis tiitli Margit Kalk 21. mai 2017

U20 neidude Baltimaade kergejõustiku mitmevõistluse meistriks krooniti 5442 punktiga Margit Kalk. Koondarvestuses pidi Eesti esmakordselt Läti paremust tunnistama.

Rasmus Mägi tegi Jaapanis taaskord vägeva jooksu
Rasmus Mägi tegi Jaapanis taaskord vägeva jooksu 21. mai 2017

Jaapanis Kawasakis toimunud IAAF-i Golden GP etapil saavutas Rasmus Mägi 400 m tõkkejooksus kolmanda koha, täites ajaga 49,25 sekundit Londoni maailmameistrivõistluste normatiivi.

Andi Noot jooksis Saksamaal võimsa hooaja tippmargi
Andi Noot jooksis Saksamaal võimsa hooaja tippmargi 20. mai 2017

Andi Noot võistles Saksamaal Tübingenis 1500 m distantsil, joostes Eesti tänavuse hooaja võimsa tippmargi 3.42,76, mis on ligi seitsme sekundi võrra parem Tiidrek Nurme eile Lätis SELLi mängudel püstitatud Ogre staadioni rekordist 3.49,39.

Kupper sai Halles seitsmenda koha, Stahlilt võimas võidutulemus
Kupper sai Halles seitsmenda koha, Stahlilt võimas võidutulemus 20. mai 2017

Saksamaal Halles toimub sel nädalavahetusel traditsiooniline kergejõustikuvõistlus, mille üks peaaladest oli taas meeste kettaheide.

Roman Fosti sai Göteborgi poolmaratonil 21. koha
Roman Fosti sai Göteborgi poolmaratonil 21. koha 20. mai 2017

Roman Fosti startis Rootsis Göteborgi poolmaratonil, mille lõpetas 21. kohal ajaga 1:09.36.

DELFI FOTOD: Eesti suurima kevadise liikumisürituse SEB Maijooksu võitis Liina Tšernov Lily Luige ees 20. mai 2017

Täna toimub Tallinna Lauluväljakul Eesti suurim kevadine liikumissündmus 30. SEB Maijooks, millest võtab osa enam kui 15 000 naist. 7 km jooksu kiireim oli Liina Tšernov ajaga 23.07,7, Lily Luik kaotas teisena 18,5 sekundiga.

Tiidrek Nurme purustas Lätis staadioni rekordi
Tiidrek Nurme purustas Lätis staadioni rekordi 20. mai 2017

Tiidrek Nurme võitis Lätis toimunud Selli mängudel 1500 m jooksu uue Ogre staadioni rekordiga ja Eesti hooaja tippmargiga 3.49.39.

Laasmal ja Kirdil jäi MM-normist puudu vaid mõned sentimeetrid
Laasmal ja Kirdil jäi MM-normist puudu vaid mõned sentimeetrid 19. mai 2017

Liina Laasma võitis Heitjate seeriavõistlusel naiste odaviske tulemusega 61.37.

Viis eestlast stardib käimise Euroopa karikavõistlustel
Viis eestlast stardib käimise Euroopa karikavõistlustel 19. mai 2017

Viis Eesti sportlast stardib 21. mail Tšehhis Euroopa käimise karikavõistlustel.

Leedu kettaheitja parandas tänavu juba teist korda isiklikku rekordit
Leedu kettaheitja parandas tänavu juba teist korda isiklikku rekordit 19. mai 2017

Virgilijus Alekna mantlipärija, 26-aastane Leedu kettaheitja Andrius Gudžius püstitas möödunud nädalavahetusel kodumaal Birštonas toimunud võistlusel isikliku rekordi 67.62.

Johannes Erm: kauguses astusin väga pika hüppe napilt üle, aga võistlusega võib üldiselt rahule jääda 18. mai 2017

Kadrioru staadionil toimus täna tugeva tuule kiuste traditsiooniline Leksi viievõistlus, mille võitis Johannes Erm Eesti juunioride tipptulemuse 3667 punktiga.

Johannes Erm sai jagu Rein Auna habemega Eesti rekordist
Johannes Erm sai jagu Rein Auna habemega Eesti rekordist 17. mai 2017

Kadrioru staadionil toimunud traditsioonilise Leksi viievõistluse võitis Johannes Erm, kes viis Eesti juunioride rekordi 3667 punktini.

1988. aasta Souli olümpial 100 meetri jooksu võitnud, kuid dopingu tarvitamise tõttu kuldmedalist ilma jäänud Ben Johnson astus üles kihlveokontori Sportsbeti reklaamis, kus visati dopinguainete üle nalja.

10 ilmekat fakti, mis kinnitavad, et Mägi, Kanter ja Kirt alustasid hooaega hästi 16. mai 2017

Kolm Eesti kergejõustiklast - 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi, kettaheitja Gerd Kanter ja odaviskaja Magnus Kirt - avasid nädalavahetusel hooaja enda kohta väga korralike resultaatidega. Toome välja kokku kümme fakti, mis seda kinnitavad.

Vigastatud Kanter mais võistelda ei saa
Vigastatud Kanter mais võistelda ei saa 16. mai 2017

Saksamaal ketast heites rinnalihast vigastanud Gerd Kanter loodab juunis ringi naasta.

Asi klaar: 200-kilose kangiga rinnalihast vigastanud Kanter on mõnda aega audis
Asi klaar: 200-kilose kangiga rinnalihast vigastanud Kanter on mõnda aega audis 15. mai 2017

Saksamaal Wiesbadenis võisteldes rinnalihast uuesti vigastanud kettaheitja Gerd Kanter loodab võistluskarussellile naasta juunis.

Ikkagi isikliku rekordi püstitanud Markus Leemet: eesmärk on koguda 8000 punkti
Ikkagi isikliku rekordi püstitanud Markus Leemet: eesmärk on koguda 8000 punkti 15. mai 2017

USAs kümnevõistluses 7720 punkti kogunud Markus Leemet lööks suvel hea meelega kaasa Tallinnas toimuval esimesel mitmevõistluse võistkondlikul EMil.

Rasmus Mägi sai laupäeval Shanghais toimunud Teemantliiga etapil 49,38-ga kolmanda koha.

Esmakordselt hooaja 80-meetrise odakaarega avanud Kirt: seis on parem kui eelmisel aastal 15. mai 2017

Odaviskaja Magnus Kirt alustas hooaega paremini kui kunagi varem, teenides eile Prantsusmaal Montgeronis toimunud jõuproovil avakatse 80.02-ga esikoha.