Võistlussarja uudised

TV 10 Olümpiastarti 46. hooaja võistkondade arv on mullusest 6 võrra suurem 23. november 2016, Eesti Kergejõustikuliit Jaga

38 võistkonnast võtavad suurte koolide arvestuses mõõtu 26, väikeste koolide parimaid selgitatakse 12 hulgast. Kooli- ja klassikaaslastele hoitakse pöialt koguni 47-s Eestimaa koolis, sest teises grupis lööb kaasa 5 ühendvõistkonda.  

Aktiivseima maakonnana paistab silma Lääne-Virumaa 6 võistkonna ja 8 kooliga, nii Võrumaalt kui Harjumaalt tuleb starti 5 võistkonda, nende hulgas üks võrukate ühendvõistkond.

Kõrgeima koolide osalusprotsendi üle võivad kindlasti uhkust tunda  hiidlased - Hiiumaa 6-st koolist on saabuval hooajal sarjaga seotud 3: II grupis jätkab eelmisel aastal üldarvestuses teise koha saavutanud Käina ja Emmaste ühisvõistkond,  I grupis võistleb Kärdla Põhikool, kelle kodustaadionil toimub 13.-14. juunil üle-eestiline mitmevõistluse finaal.

Võistlusvalmidust on kinnitanud kõik 45. hooajal esikolmikusse pääsenud võistkonnad: Rakvere Reaalgümnaasium, Valga Põhikool ja Viljandi Kesklinna kool I grupist ning Parksepa Keskkool, juba nimetatud Käina Kool – Emmaste Põhikool ja Osula Põhikool – Sõmerpalu Põhikool.

TV 10 Olümpiastarti 46. hooajal osalevad koolid

Suured koolid

1. 

August Kitzbergi nim Gümnaasium

2. 

Elva Gümnaasium

3. 

Haapsalu Põhikool

4. 

Jõhvi Põhikool

5. 

Kadrioru Saksa Gümnaasium

6. 

Kose Gümnaasium

7. 

Kuressaare Gümnaasium

8. 

Kuusalu Keskkool

9. 

Kärdla Põhikool

10.

Otepää Gümnaasium

 11.

Peetri Lasteaed-Põhikool

12.

Rakvere Gümnaasium

13.

Pirita Majandusgümnaasium

14.

Pärnu Mai Kool

 15.

Rakvere Reaalgümnaasium

 16.

Saaremaa Ühisgümnaasium

 17.

Tamsalu Gümnaasium

18.

Tõrva Gümnaasium

 19.

Türi Põhikool

20.

Valga Põhikool

 21.

Viljandi Jakobsoni Kool

 22.

Viljandi Kesklinna Kool

23.

Võru Kesklinna Kool

 24.

Võru Kreutzwaldi Kool

25.

Väike-Maarja Gümnaasium

 26.

Ülenurme Gümnaasium

 Väikesed koolid 

 1.

Avinurme Gümnaasium

 2.

Haljala Gümnaasium

 3.

Koeru Keskkool

 4.

Käina Kool - Emmaste Põhikool

5.

Loksa Gümnaasium

 6.

Orissaare Gümnaasium – Muhu Põhikool

7.

Osula Põhikool – Sõmerpalu Põhikool

 8.

Parksepa Keskkool

9.

Ridala Põhikool – Uuemõisa Algkool

 10.

Simuna Kool – Kiltsi Põhikool – Võsu Kool

 11.

Tsirguliina Keskkool

 12.

Ääsmäe Põhikool


(23.11.2016 seisuga)

Seni registreerimata võistelda soovijad saavad veel kiiresti oma kooli kirja panna: http://www.ekjl.ee/tv10os/voistlussarja_info

 

Foto: Marko Mumm