Ida-Saaremaa koolide "Laste kergejõustiku" võistluspäev

15. aprillil 2013 Orissaare Spordihoones.

Osales 47 6-11aastast last neljast koolist - Orissaare Gümnaasiumist, Tornimäe Põhikoolist, Muhu Põhikoolist ja Valjala Põhikoolist

Kavas olid "Vormel 1", ristkeks, teivashüpe, viliseva pöörisoda Vortexi vise, topispalli vise põlvedelt, vastupidavusjooks. Lapsed jagati võistkondadesse nii, et igas võistkonnas oli lapsi erinevatest koolidest. Võistluspäeva lõpuks istusid kõik lapsed koos ja piirid koolide vahelt olid kadunud.

Pärast võistlust täidetud küsimustiku vastustest selgus, et enamikule lastest meeldisid kõik alad. Kõige enam meeldisid "Vormel 1" ja Vortexi vise, kõige vähem vastupidavusjooks.

Vahvamaid arvamusi:

  • "Mulle meeldis kõige rohkem odavise. Ma tegin isikliku rekordi."
  • "Mulle meeldis see, et siin oli nii palju põnevaid alasid."
  • "Mulle ei meeldinud see, et nii kaua pidi jooksma."

Võistluse korraldas  MTÜ Orissaare Sport.  Abiks olid Valjala Põhikooli õpetaja Andre Kuntsel, Orissaare Gümnaasiumi õpetaja Ly Link, Tornimäe Põhikooli õpetaja Margo Rüütel ja Muhu Põhikooli õpetaja Mati Rüütel ning Orissaare Spordihoone töötajad Mai Kallas ja Andla Rüütel. 

Nii lapsed kui korraldajad jäid päevaga väga rahule ja võistluse eestvedaja, Orissaare Gümnaasiumi spordiõppe õpetaja Kaire Nurja ütles, et kui meeskond, kes võistlust korraldab, on teavitatud ja kogenud, siis sujub kõik väga hästi.

Toredaid hetki läbi Andla Rüüteli kaamerasilma nähtuna leiate siit.