2019 VEM

Euroopa võistkondliku meistrivõistlused II liiga (VEM)
Varaždin, Horvaatia 10.-11.08.2019

LÄHETUSTINGIMUSED
AJAKAVA

KOONDIS

                         MEHED                                  ALA                                   NAISED                         
         
 Henri Sai  SK Altius 100 m  Karoli Käärt  Audentese SK
         
 Ken-Mark Minkovski  Audentese SK   200 m   Kreete Verlin  SK Fortis
         
 Rivar Tipp  TÜ ASK  400 m  Helin Meier  Nõmme KJK
         
 Rasmus Kisel  Audentese SK 800 m   Kelly Nevolihhin  Rakvere Vike
         
 Kaur Kivistik  Tartu SS Kalev 1 500 m   Kelly Nevolihhin  Rakvere KJK Vike
         
 Olavi Allase  Tartu SS Kalev 3 000 m   Liina Tšernov  SK Jooksupartner
         
 Tiidrek Nurme  TÜ ASK 5 000 m   Kaisa Kukk  Treeningpartner
         
 Keiso Pedriks  Tallinna SS Kalev  110/ 100 mtj  Kreete Verlin  SK Fortis
         
 Jaak Heinrich Jagor  Talrtu SS Kalev 400 mtj   Liis Roose  TÜ ASK
         
 Kaur Kivistik  Tartu SS Kalev  3000 m tak.  Johanna Ardel  SK Beavers
         
 Karl-Erik Nazarov  Ken-Mark Minkovski 4 x 100 m   Õilme Võro  Kreete Verlin
 Henri Sai  H.-C. Hausenberg    Karoli Käärt  Ksenija Balta
         
 Karl-Erik Nazarov  Rivar Tipp 4 x 400 m   Liis Roose  Helin Meier
 Jaak-Heinrich Jagor  Marek Niit    Marielle Kleemeier  Annika Sakkarias
         
 Karl Lumi  Tallinna SS Kalev Kõrgushüpe   Grete Udras  Audentese SK
         
 Robin Nool  Elite Sport  Teivashüpe  Marleen Mülla  Rakvere KJK Vike
         
 H.-C. Hausenberg  Tartu SS Kalev  Kaugushüpe  Ksenija Balta  Tallinna SS Kalev
         
 Jaak Joonas Uudmäe  Audentese SK  Kolmikhüpe  Merilyn Uudmäe  Audentese SK
         
 Kristo Galeta  KJS Sakala  Kuulitõuge  Kätlin Piirimäe  Koigi KJK
         
 Martin Kupper  Audentese SK Kettaheide   Kätlin Tõllasson  Audentese SK
         
 Adam Kelly  TÜ ASK Vasaraheide   Anna Maria Orel  Tallinna SS Kalev
         
 Magnus Kirt  TTÜ SK Odavise   Gedly Tugi  Karksi Sport
         
 Erik Jagor  Audentese SK Varu    

Koondise juhid: Kristel Berendsen, tel +372 5289062 ja Sirje Lippe, tel +372 5062390
Koondise füsiod: Risto Jamnes ja Andrei Stepanov
Koondise treenerid: Valter Espe, Erki Nool, Ants Kiisa, Mehis Viru, Toomas Tarm, Marek Vister, Gaspar Epro, Jaak Uudmäe, Andrei Nazarov 
Koondise fotograaf: Marko Mumm

Võistlusvarustus: RIO vorm, kellel on olemas, siis palun kaasa võtta.
Teised saavad vormi kätte alaliidust alates 05.08 (palun eelnevalt teada anda oma tulekust).  Kes soovib vormi kätte saada alles lennujaamas, siis palun sellest teada anda Kristel Berendsenile kristel@ekjl.ee  

Majutus: Hostel Studentski dom (J.Melica 9, 42000 Varaždin)

Logistika: Võistlustele lennatakse neljapäeval, 08. augustil kahes grupis, tagasi tullakse 12. augustil kõik koos!

Grupp 1 -

08 AUG TALLINN - FRANKFURT   (LH 885) 06:05 07:35  Kogunemine lennujaamas 04:45!
08 AUG FRANKFURT - ZAGREB   (LH 414) 08:45 10:05   

Reisijad:  

1) Risto Jamnes
2) Andrei Stepanov
3) Valter Espe
4) Marko Mumm
5) Jaak Uudmäe

6) Karoli Käärt
7) Kreete Verlin
8) Helin Meier
9) Kelly Nevolihhin
10) Liina Tšernov
11) Kaisa Kukk
12) Merilyn Uudmäe
13) Liis Roose
14) Annika Sakkarias
15) Karl Lumi
16) Jaak Joonas Uudmäe
17) Robin Nool
18) Marek Niit
19) Rivar Tipp
20) Karl Erik Nazarov
21) Keiso Pedriks
22) Ken-Mark Minkovski
23) Henri Sai
24) Marleen Mülla
25) Erik Jagor

Grupp 2 - 

08 AUG TALLINN - FRANKFURT   (LH 883) 18:05 19:30  Kogunemine lennujaamas 16:30!
08 AUG FRANKFURT - ZAGREB   (OU 415) 20:45 22:10   

Reisijad:
 
1) Sirje Lippe
2) Toomas Tarm
3) Mehis Viru
 
4) Kätlin Tõllasson
5) Johanna Ardel
6) Grete Udras
7) Ksenija Balta
8) Kätlin Piirimäe
9) Gedly Tugi
10) Õilme Võro
11) Marielle Kleemeier
12) Rasmus Kisel
13) Kaur Kivistik
14) Olavi Allase
15) Tiidrek Nurme
16) Hans-Christian Hausenberg
17) Adam Paul Kelly
18) Jaak-Heinrich Jagor
19) Kristo Galeta
20) Martin Kupper
 
Kojulend - 
 
12 AUG ZAGREB - FRANKFURT  (LH 415) 10:30 12:10   
12 AUG FRANKFURT - TALLINN  (LH 884) 21:15 00:30+1